10 نکته برای شروع نیم سال دوم کنکور

این دسته از افراد نمی دانند پشت کنکوری های موفق چگونه توانسته اند موفق شوند. یک من برای بار اول سال ۹۸ در کنکور شرکت کردم و بدون هیچ انتخاب رشته و ثبت نام در دانشگاهی، امسال پشت کنکور موندم. یک مشاور خوب را بر اساس چه ملاک هایی بسنجیم و انتخاب نماییم. گرچه تمامی کد رشته محل ها در دفترچه ثبت نام بدون آزمون ارشد ذکر می گردد، اما برای رفاه حال داوطلبان گرامی در جداول زیر لیست این رشته های ارشد بدون کنکور پیام نور ، علمی کاربردی و غیر انتفاعی به صورت ادغام شده را بر اساس دفترچه سال قبل ذکر کرده ایم. اگر در درس هندسه سطح متوسط و معمولی دارید به شما کتاب های هندسه میکرو طلایی گاج و خیلی سبز را پیشنهاد می کنیم. متوسط درآمد به عنوان کارشناس ماهیانه ۱٫۳۰۰٫۰۰۰ تومان ، به عنوان سرپرست ۱٫۸۰۰٫۰۰۰ تومان و به عنوان مدیر ۲٫۶۰۰٫۰۰۰ تومان می باشد .

مشاور غیرحضوری کنکور

گفتنی است ، میرصادقی نویسنده کتاب « برنامه ریزی با دوربین مداربسته » است که چند سال قبل به عنوان بهترین و خلاق ترین کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتخاب شد. در حال بررسی منابع هستم . در مباحث فوق تلاش بر این بود تا وظایف، ویژگی ها، اهداف و خصوصیات بهترین مشاور کنکور تجربی تشریح و بررسی گردد. من دانشجوی ترم سه یک رشته روزانه هستم(البته ترم سه رو مرخصی گرفته بودم برای کنکور۹۹) اگر طبق اعلام نتایج نهایی کنکور در مهرماه در دانشگاه جدید پذیرفته شدم، از دانشگاه قبلی انصراف میدم، من شنیدم که به محض انصراف از دانشگاه، مشمول حساب میشی و باید در اسرع وقت مدارک رو به دانشگاه جدید انتقال بدی تا ثبت نام کنن. اگر رفتارهای غلط را اصلاح کنید، قطعا یک رتبه عالی و فوق العاده را کسب خواهید. درصد لازم برای قبولی در پزشکی و کسب رتبه زیر 1000 در درس ادبیات، به طور میانگین باید حدود 72 درصد باشد. اما به اختصار میتوان گفت که برای خواندن لغت عربی برای کنکور در کتاب جامع عربی خیلی سبز بهترین روش بکار گرفته شده است. 22 اردیبهشت به دانشگاه رفتم و درخواست انصراف کردم ولی دانشگاه به من فرمی نداد و فقط گفت در سایت دانشگاه بابت انصراف درخواست تسویه حساب کن .

پارسال دی ۹۸من فرم تسویه حساب رو پر کردم و از همه ی بخصای دانشگاه امضا هم گرفتم و ثبت سیستم دانشکده شد… اما رتبه قبولی انتخاب رشته کنکور سراسری به دلایلی مانند کاهش و یا افزایش ظرفیت های قبولی دچار تغییراتی خواهد شد بنابراین برای کسب موفقیت در کنکور میبایست برنامه ریزی روزانه و برنامه ریزی هفتگی و برنامه ریزی ماهانه ای داشته باشید که بوسیله آن بتوانید به تسلط کامل بر همه دروس برسید . رقابت در میان داوطلبان تجربی بسیار زیاد است و حتماً باید برای شروع کار خود از راهنمایی و تجربیات فرد آگاه نیز استفاده کنید. با تحلیل آزمون است که داوطلب از بی دقتی هایی که در سر جلسه آزمون سراسری دچار آن ها شده است آگاه می شود و با یادداشت آن ها در دفتری سعی میکند در آزمون های آزمایشی بعدی و هم چنین آزمون سراسری دچار این اشتباهات نشود. فقط حق یک بار انصراف در دوران تحصیل را استفاده می کنید. یک بار هم اونجا برام معافیت تحصیلی صادر شد… انتخاب رشته مرحله مهم از کنکور است، اگر انتخاب رشته به درستی انجام نشود، حتی اگر رتبه و تراز خوبی در کنکور کسب کرده باشید، در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود قبول نخواهید شد.

مشاور کنکور مهسا خانی

در صورت انصراف تا یک سال برای ارسال دفترچه زمان دارید. هر یک از گروه های رشته علوم تجربی ضرایب متفاوتی دارند که در زمان شرکت در کنکور این رشته تحصیلی باید به آن توجه لازم را داشته باشید. سوال دوم این که چون از زمان انصراف و تحصیل مجدد من چند سال گذشته آیا این مساله برام مشکل ساز نمیشه مثلا بگن که محروم از تحصیلی چون یک سال بیشتر از تاریخ انصرافت گذشته؟ و اینکه آیا بابت 4 ترم قبلی ازم پول میگیرند؟ من سال 91دانشگاه آزادقبول شدم بعد شش ترم میخوام انصراف بدم دانشگاه سراسری هنربخونم البته بدون آزمون. سلام اگر دانشجوی ترم سه به بعد باشید امکان دارد. اگر انصراف بدیم همون ماه اول میتونیم کنکور سراسری ۱۴۰۱ بدیم ؟ شما نمی تونین در کنکور کاردانی به کارشناسی رشته های گروه پزشکی شرکت کنین ولی می تونین در کنکور سراسری تجربی و در پذیرش رشته های مورد نظرتون شرکت کنین . الان سوال من اینکه حداکثر تا ۲/۵ ماه بعد از ثبتنام در آزاد جواب کنکور میاد و من چقدر باید جریمه بدم و آیا میشه بدون جریمه از دانشگاه آزاد خارج شم؟

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور طوفان لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما