💫 منابع کنکور دکتری مکانیک گرایش تبدیل انرژی 1400 + نمونه سوالات کنکور

در طول هفته با فایل های صوتی آموزشی ، انگیزشی و مشاوره ای دیجی کنکور کلی نکات و انرژی تازه می گیرید. باید سعی کنی بودجه بندی آزمون هارو حتما تموم کنی، مدیریت جلسه ی آزمون رو یاد بگیری و با تحلیل و بررسی آزمون اشتباهاتت مشخص کنی و در طول آزمون های بعدی این ایرادات رو برطرف کنی. درصد و رتبه قبولی پرستاری سراسری 1400 » چیزی که مهم است، دستیابی به این اعداد و ارقام با یک برنامه ریزی دقیق و منسجم امکان پذیر می باشد. برای یک دانش آموز کنکوری چیزی که در درجه اول بسیار حائز اهمیت است، مطالعه ی با برنامه و منسجم است. منبع اصلی برای تست زدن هر درس، تست های کنکورهای سراسری سالهای قبل هستن و اگه وقت آوردیم میتونیم بعد از این تست ها بریم سراغ تست های تالیفی. آیا می دانید کدام یک از رشته های گروه ریاضی فیزیک که شماری از آن ها را در بالا خدمتتان معرفی کردیم از بقیه بهتر هستند و جایگاه بالاتری در میان داوطلبان و متقاضیان این رشته دارند؟ عکس زیر نموداربودجه بندی کنکور ریاضی 1401 در درس فیزیک هست .

مشکلم اینجاس که اگه باهاش رفت و آمد نکنم یعنی کلا باید با خانواده همسرم قطع رابطه کنم چون اون همه جا هست و با همشون رابطه داره. بهتره که برنامه منطبق بر آزمون باشه چون برنامه اغلب آزمون ها به صورت جدی از مهر شروع میشه پس اگر این داوطلبا از مهر جدی با آزمون شروع کنن میشه گفت که نهایتا تا اواخر اردیبهشت میتونن کاملا هم پایه هم دوازدهمو تموم کنن و تستاشو خوب بزنن بعد از اردیبهشت دیگه میشه برنامه مرور و در نهایت آزمون هایی که باید از خودشون به صورت جامع بگیرن به علت کمتر بودن وقتشون نسبت به بچه های تابستون بهتره آزمون های سراسری سال های اخیر داخل و خارج و چند تا پیش بینی کنکور از موسسات معتبر بزنن… عرض کردم : بله، چون آنچه که چند لحظه پیش به آن فکر می کردم را تایید کردی. من بازی را به اشتباهات بچه گانه خود و عدم اطلاع از ابزارهای صحیح موفقیت در کنکور باخته ام . به این ترتیب می توان گقت که دانلود دفتر برنامه ریزی حرف آخر بهترین راه برای رسیدن به موفقیت است. در سال 97 تصمیم گرفتیم کانال حرف آخر را ایجاد کنیم که بتوانیم به صورت مجازی با داوطلبان در ارتباط باشیم و تجربیات مشاوره خود را داوطلبان کنکوری قرار دهیم و بهترین کانال تلگرام مشاوره کنکور (https://bestp.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/) و کانال تلگرام حرف آخر را ایجاد کردیم تا مسیر کنکور را برای داوطلبان عزیز هموار تر سازیم.

مشاور کنکور نیشابور

پشت کنکوری ها تعداد زیادی از داوطلبان کنکور سراسری را شامل می شوند، کسانی که پیش از این نیز سابقه شرکت در کنکور را داشته اند اما نتوانسته اند به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنند و سعی دارند بار دیگر برای رسیدن به موفقیت تلاش کنند؛ این افراد فارغ التحصیل هستند، پس در سال کنکور به تحصیل در مدارس نمی پردازند، در نتیجه از فضای آموزشی به دور هستند که این مسئله می تواند آنها را از باقی رقبای خود عقب بیاندازد، اما با شرکت در کلاس های کنکوری این مشکل رفع می شود. کارشناسان این سامانه علاوه براینکه راهنمای شما برای رفع مشکلات ثبت نام کنکور هستند، تمام مراحل ثبت نام اینترنتی را برای متقاضیان انجام میدهند. برای همین به تو عرض کردم تو بر روی ذهنت کنترل نداری و ترس و استرس براحتی تو را تسلیم شکست کرده است. مسیر رسیدن به هدف برای کنکور مسیری سخت و طولانی است استرس و اضطراب داره و نمیشه بدون برنامه ریزی حرکت کرد برنامه ریزی باید مطابق شرایط تحصیلی و روحی و با نظم باشد تا از پریدن از شاخه به شاخه جلوگیری کند.

۱- افرادی که در تابستان سال دوازدهم به مدرسه می روند تا نیمسال اول را زودتر آغاز کنند: به این افراد توصیه می شود که دروسی را که در تابستان می خوانند را با تمرکز بالاتری بخوانند تا بتوانند به این دروس تسلط یابند. پس تو هم باید محاسبه خطر را یادبگیری. از اینکه با صبر و حوصله به پرسش های اتاق شیشه ای خبر پاسخ دادید از شما سپاسگزاریممن هم متقابلاً از اینکه فرصتی ایجاد شد تا در زمینه کنکور، شفاف سازی بیشتری شود از شما و سایت خوبتان تشکر می کنم. مسئولان دانشگاه هم كه مانند يك ناظر كلاسيك كه مشاهداتشون هيچ تأثيري در سيستم نداره(بر خلاف ناظر كوانتومي)، كناري نشسته و فقط به اين سيستم فشل نگاه مي كنند! صدها هزار دانش آموز هستند که در شرایط عادی رتبه های خوبی در کنکور کسب می کنند اما وقتی رقابت تنگ می شود، وقتی فشار واقعا زیاد می شود، تنها کسانی از اشتباه به دور می مانند که بصورتی هوشمندانه از این ابزارها استفاده می کنند. تصور کنید شما در زمانه ای حساس می زیستید که اطرافیانتان چندان توانایی های شما را جدی نمی گرفتند و تا سن ۲۴ سالگی نیز چیز خاصی از خود نشان نداده اید اما وقتی زمینه برای بروز استعدادهای درونی تان فراهم می شود به یکباره از یک جوان گمنام و به ظاهر بی استعداد تبدیل می شوید به مغز متفکر جنگ ، خب من بارها با دانش آموزانی مواجه شده ام که خانواده هایشان آنها را باور نداشتند.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما