💫 منابع کنکور دکتری مکانیک گرایش تبدیل انرژی 1400 + نمونه سوالات کنکور

در سال 97 کل ظرفیت سه رشته دندانپزشکی، پزشکی و داروسازی کشور (روزانه، پردیس و تعهدی) 7718 نفر بوده که داروسازی 14 درصد، پزشکی 69 درصد و دندانپزشکی 17 درصد از این ظرفیت را در بر میگیرد. اما نهایتا سال هفتمی که کنکور داد پزشکی قبول شد. اگر پیام نور قبول بشیم و اقدام به ثبت نام نکنیم امکان کنکور سراسری دوباره و انتخاب رشته های روزانه داریم بدون هیچ محرومیتی ؟ مدال آوران طلایی هر رشته از کنکور سراسری برای رشته های مرتبط معاف هستند و دارندگان مدال نقره و برنز هم برای رشته های مرتبط دارای ۲۰ درصد سهمیهی کنکور سراسری هستند. اما او حقیقتاً این چیزها را نمی دانست و تمرکزش بیشتر بر روی روشهای مطالعه ای بود که مناسب کنکور سراسری نبوده اند و یا سعی می کرد بیشتر به آنها انگیزه بدهد تا راهکار عملی برای رسیدن به موفقیت . و سؤالات بسیاری که ذهن داوطلبین را به خود مشغول میکند و جواب آنها در یک مشاورهی درست نهفته است. روزهای باقیمانده تا کنکور که هر ساعتش برای داوطلب ارزش فراوانی دارد به خصوص روزهای نزدیک به کنکور که از اهمیت بالایی برخوردارند. روزهای منتهی به کنکور، قطعا روزهای پراسترسی برای داوطلب و خانواده او خواهد بود.

مشاور کنکور در شیراز

برای قبولی در کنکور، مرور دروس دبیرستان کافی نیست. این افراد بیش از هرکسی نیاز به حضور مشاور در کنار خود دارند تا بتوانند با انرژی و انگیزهی کافی تا روز کنکور به تلاش خود ادامه دهند. مدیرت زمان در جلسهی کنکور و اختصاص زمان کافی به هر کدام از دروس عمومی و اختصاصی و کم نیاوردن وقت بسیار مهم است که فرد با شرکت در این آزمونها میتواند در این زمینه تسلط کافی پیدا کند، که این امر از نقاط قوت شرکت در آزمونها بشمار میرود. شرکت در این آزمونها نوعی سنجش از روند مطالعه و برنامهی درسی به شما ارائه میدهد که میتوان با تفسیر آن از نقاط ضعف و قوت خود مطلع شد و برای ادامهی مسیر تصمیمات سازندهای گرفت. پس فردی که برای مشاوره کنکور انتخاب میکنید باید فردی موفق و تحصیلکرده باشد، علاوه بر این، صلاحیت لازم برای مشاوره و راهنمایی کردن دیگران را داشته باشد، در این صورت است که میتواند نیازها و مشکلات راه را به شما نشان دهد. پس فردی که برای مشاوره انتخاب میکنید باید فردی موفق و تحصیلکرده باشد، علاوه بر این، صلاحیت لازم برای مشاوره و راهنمایی کردن دیگران را داشته باشد، در این صورت است که میتواند نیازها و مشکلات راه را برای شما نشان دهد.

مشاور کنکور سیامک انصاری

هدف از این مقاله مخالفت با این محصولات و منصرف کردن شما از خرید نیست.قطعا در این زمینه نیز بسیاری از موسسات تلاش می کنند محصولات با کیفیتی تولید کنند. برنامهریزی برای رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری نیازمند تلاش و پشتکار بسیار زیادی است. تمام متقاضیان دانشگاه های سراسری روزانه، شبانه، پردیس خودگردان، پیام نور، غیر انتفاعی و همچنین دانشگاه آزاد باید در زمان ثبت نام، این اطلاعات را در فرم اینترنتی ثبت نام آزمون سراسری ۱۴۰۱ ثبت کنند. باسلام و خسته نباشید، من دانشجوی ترم۹ دانشگاه دولتی هستم و قصد دارم که انصراف بدم و بلافاصله سال آینده ازمون سراسری شرکت کنم و دوباره مقطع کارشناسی روزانه قبول بشم ،درصورت انصراف آیا باید بابت ۸ترمی که گذراندم جریمه پرداخت کنم؟ من کارشناسی شیمی دارم و امسال انتخاب رشته با سوابق تحصیلی را انجام دادم و کارشناسی یکی از رشته های مدیریت در دانشگاه غیرانتفاعی قبول شدم ولی تصمیم به ثبت نام ندارم .آیا میتونم برای ارشد سال ۱۴۰۰ انتخاب رشته روزانه کنم ؟

برای مثال با یک حساب سرانگشتی یک داوطلب رشتهی تجربی باید حدود ۴۷۰۰ صفحه کتاب درسی را مطالعه کند و در مدت چهار ساعت بتواند به سؤالات پیچیده و مفهومی کنکور همراه با تمام استرسها و مشکلات حاشیهای جواب دهد و احتمالاً انتظار میرود در رشتههای پرطرفدار نیز قبول شود! اطلاعات دقیق تری دریافت کنید، از طریق شماره تماس های موجود در سایت و در تمام روزهای هفته می توانید از کارشناسان راهنمایی بگیرید. پس قبل از هر چیز، خودتان برای خودتان آیندهای را که دوست دارید ترسیم کنید و برای رسیدن به آن تمام تلاش خود را انجام دهید. در این مرحله نیاز به یک مشاور معتبر و خبره دارید که با توجه به ویژگیهای شخصیتی، استعدادها و نیازها و در صدر آن، علاقهی شما یک هدف برای شما تعیین کند. عمل به توصیه های یک مشاور کنکور خوب – https://best-class.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/ و دلسوز که تجربه موفقیت در کنکور را داشته مانع تکرار این اشتباهات و مانع اتلاف وقت شما خواهد شد. اما در صورتی که برنامه یک یا چند روز اول را دریافت کرده باشید و یا اگر بیشتر از هفت روز از زمان ارسال اولین پیامک شما به مشاور گذشته باشد در صورت نارضایتی شما از عملکرد ایشان و به جا بودن انتقادات شما (اثبات ضعف عملکرد مشاور)، هزینه مربوط به تعداد روزهای باقی مانده از ماه اول که هنوز برنامه درسی آنها را از مشاور دریافت نکرده اید به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد و فقط هزینه تعداد روزهایی که برنامه درسی آنها را از مشاور دریافت کرده اید کسر می گردد.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما