💫 مشاوره کنکور انسانی 1400

خیلی از داوطلبا بعد از این که تو کنکور هنر شرکت کردن به محض این که دفترچه سوالای کنکور هنر با پاسخنامه اون منتشر میشه اونا رو دانلود می کنن و شروع به بررسی پاسخنامه و سوالا ، با جوابایی که خودشون دادن می کنن . قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند. شما با شرکت در جلسه مشاوره و برنامهریزی کنکور، با روشهای صحیح مطالعه آشنا خواهید شد. جهت اطلاع دقیق از تغییرات ایجاد شده در رابطه با شرایط شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام کنکور تجربی 99 می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. کافی است تا چند پاراگراف بعدی با ما همراه باشی تا اهمیت مشاوره کنکور در سال کنکور رو متوجه بشی و بیبینی که دیجی کنکور در زمینه های مختلف مشاوره کنکور – classori.ir چه کار هایی کرده و چه گلی کاشته! پیشنهاد ما این است که هرروز فقط ۱۵ دقیقه به ساعات مطالعه اضافه کنید. شاید این مقدار ناچیز به نظر برسد اما هر هفته معادل ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه به آن اضافه می کند.

مشاوره کنکور راه طلایی

با اینکه سوالات کنکور از کتب درسی طرح میشوند اما سطحی بسیار بالاتر از کتاب های درسی دارند و تنها با خواندن کتاب های مدرسه شرایط برایتان بسیار سخت میشود. چون ویژگی اکثر کتاب های نشر الگو در دروس اختصاصی همین تست های قوی و نکته دار اما درسنامه های نسبتاٌ کوتاه و ضعیف است. همچنین حداقل ۱۰ ساعت قبل از خواب از خوردن قهوه و هرگونه نوشیدنی کافئین دار پرهیز کنید تا راحت تر بخوابید. این جمله یعنی اینکه اگر شخص ضعیف است منابعی مانند موج آزمون، سه سطحی و حتی نشر الگو را انتخاب نکند بلکه بجای آن از منابع روانتر و متداول تر استفاده کند مانند گاج، iQ، میکرو و برای برخی دروس مهر و ماه و تخته سیاه و منابعی به این شکل که برای اطلاعات کامل تر به پست بهترین منابع کنکور تجربی ، ریاضی و انسانی مراجعه کنید. اگه بخوام تو زمانای آزادم یه کتاب برای آشنایی با تستای سخت تر بخونم IQ جامع زیست خوبه؟ به غیر از آن، درس خواندن باید مطابق با منحنی فراموشی ذهن باشد. این نکته باعث پیشرفت روز به روز شما در تحصیلاتتان می شود.

این پلت فرم ها نه تنها باعث کاهش استرس شاگرد کنکوری در مورد اتلاف وقت و فراموشی موارد ذکر شده در جلسات مشاوره حضوری کنکور میشود، بلکه قابلیت های ویژه مشاوره کنکور تلگرام از جمله ذخیره فایلها، امکان زمانبندی و داشتن تاریخچه، در بسیاری موارد شاگرد کنکوری را از فعالیتها و یادداشت برداریهای بیمورد بازمی دارد که خود نقش مهمی در افزایش بهرهوری شاگردان کنکوری دارد. برای مثال اگر ۲ فصل برای امتحانات ترم اول مورد سوال قرار می گیرد. شما باید تا فصل ۳ یا ۴ را کاملا بلد باشید. در پایان هر فصل (۳ ماه) برای خودتون جدول”وضعیت مطالعه دروس عمومی و اختصاصی”تهیه کنید (فایل آمادش رو پایین گذاشتم). این دسته از دانش آموزان از ماه مهر باید تثبیت دروس پایه خود را آغاز کنند و اگر هنوز در آن مشکلی دارند، به حل آن بپردازند. پلی است که باید از آن عبور کرد و شما برای رد شدن از آن پل باید ابزارهای لازم را برای خودتان فراهم کنید و تکنیک های لازم را به کار بگیرید. انتخاب منابع درست در کنکور یکی از تخصصی ترین قسمت های مشاوره بوده و لازم است توسط یک فرد باتجربه و خبره انتخاب شود.

اگر در یک روز فقط دروس تخصصی را بخوانید و یک روز فقط دروس عمومی، مباحث خوانده شده را فراموش می کنید. اگر کتاب بالاتر از سطحتان انتخاب کنید، علاوه بر این که فایده ای برای شما ندارد، از درس نیز دلسردتان می کند. اگر می خواهید روز بعد را با انرژی کافی آغاز کنید، هر شب سر یک ساعت منظم بخوابید و سر ساعت مشخصی از خواب برخیزید. برای انتخاب بهترین رشته با مشاوران آیدانیتو تماس بگیرید. به لحظات اعلام نتایج رسیدیم و مهمترین بخش کنکور همین بخش انتخاب رشته هست. ببخشید من در درس شیمی ضعیفم حالا چه کتاب یا استادی خوب هست که استفاده کنم؟ سلام ببخشید مزاحم شدم ایا انکان تغییر رشته از الان که دوازدهمم از تجربی به انسانی هست؟ وی ادامه داد: از ۱۸۴ نفر ۷۲ نفر در مرکز صدای مشاور ۱۴۸۰ مشغول به فعالیت هستند. مشاور یا راهنما همانند کاتالیزگر یا آنزیم، کمک میکند تا سرعت رسیدن به اهدافمان کوتاهتر شود و کمترین انرژی و نیرو را صرف رسیدن به آن کنیم. در ضمن تاکید میکنیم که اصولاً داشتن پایه ریاضی قوی به درک بهتر و سریعتر فیزیک کمک کرده و به همین جهت منجر به افزایش بازدهی مطالعه فیزیک کنکور میشود. در بخش نخست این تحقیق که از دانش آموزان مقطع دوم تا دوره ی پیش دانشگاهی رشته های علوم تجربی و ریاضی مدارس شهر تهران صورت گرفته ، در پاسخ به این پرسش که آیا داشتن مشاور تحصیلی برای موفقیت در آزمون سراسری مفید می باشد یا خیر!

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما