یعنی درصدهای کنکورمهم هستش واسه ۱۴۰۱هم،درسته؟

بسیاری از دانشآموزان دوست دارند تا در رشته و دانشگاه خوب و معتبری قبول شوند، کنکور انسانی یکی از رشتههای اصلی کنکور است که شرکتکنندگان زیادی دارد.در این نوشته از مشهد کلاس قصد بررسی کنکور رشته انسانی را داریم، اگر به دنبال بهترین مشاوره کنکور – صفحه وب مرتبط است – انسانی در مشهد هستید و به مسیر موفقیت خودتان در کنکور اهمیت می­دهید همراه ما باشید تا اطلاعات جامع و خوبی را درباره مشاوره کنکور انسانی به شما بدهیم. بهترین مشاور کنکور ریاضی به شما کمک میکند تا برنامهریزی منظمی برای شرکت در آزمونهای آزمایشی داشته باشید و منابع مورد نیاز برای کنکور را در اختیار داشته باشید، دانشآموزانی که برنامهریزی برای کنکور ریاضی 99 استفاده کردهاند اکنون در صدد انتخاب رشته مورد علاقهشان در دانشگاه مورد نظر خود هستند، بنابراین مشاوره کنکور ریاضی تلفنی رایگان فرصتی است که میتوان از آن برای قبولی در دانشگاه استفاده کرد. مثلا سوال می کنند که اگر پک کامل منابع کنکور ارشد مهندسی شیمی موسسه خاصی را خریداری کنم می توانم موفق به کسب رتبه خوب در کنکور ارشد مهندسی شیمی بشوم یا خیر؟ در کنکور ارشد مهندسی شیمی هر سال امکان مطرح شدن سوالات بسیار دشوار یا آسان وجود دارد و داوطلبی که روی درسی خاص سرمایه گذاری کرده باشد اگر اطلاعات مناسبی نداشته باشد ممکن است از این روند ضربه بخورند و باید حتما با دانش کافی تصمیم بگیرند که آیا سرمایه گذاری روی ان دروس صحیح هست یا خیر.

علاوه بر این مشورت با مشاوران متخصص و خبره از هزینه های جبران ناپذیر مالی، زمانی و روانی که تعویض منابع خواهد داشت، جلوگیری می کند. مشاوره تحصیلی زمانی برای شما سودآور خواهد بود که یک مشاور تحصیلی متخصص به شما کمک کند. علاوه بر این در سیستم هوشمند مشاوره و برنامه ریزی مهندسی شیمی 3گام، کتاب هایی که برای افراد مختلف مناسب است می باشد را در قسمت مدیریت کتاب ها قرار می دهیم تا مشاوره و برنامه ریزی ای که داوطلب دریافت می کند مناسب با همان منبعی باشد که برای او انتخاب شده است. تعداد دفعات مرور را هم برای فصل های مهم و پر سوال، بیشتر کنید تا مطالب این فصل ها ملکه ذهنتان شود و در آن ها به مهارت و تسلط برسید. این مدل زمان بندی به مقدار زمان مورد نیاز برای فصل یک شیمی توجه نمی کند و هدف فقط تمام کردن آن یک فصل مشخص شده است. مشاوره و برنامه ریزی مناسب برای کنکور ارشد مهندسی شیمی، به داوطلبان این رشته در موفقیت بهتر کمک قابل توجهی می کند. این کار به ظاهر پیش و پا افتاده بسیار به شما کمک می کند و به شما دید بهتری برای ادامه راه می دهد.درصد بسیار بالایی از داوطلبان در انتخاب هدف سردرگم هستند یا به دلیل حجم اطلاعات کمی که در اختیار دارند، تعیین هدف برایشان دشوار است.

مشاور کنکور قادری

مشاوران ما همواره این نکته را به این داوطلبان یادآور می شوند که برای کسی که هدف مشخصی ندارد هیچ راهی برای رسیدن به موفقیت وجود ندارد چرا که مقصدی برای او وجود ندارد؛ پس باید سعی کنید ابتدا هدف خود را از ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد ترسیم کنید و بعد با توجه به آن، به انتخاب رشته و گرایش کارشناسی ارشد بپردازید. بر اساس قوانین سازمان نظاموظیفه عمومی آقایان بالای 18 سال مجاز به دو بار انصراف از دانشگاه میباشند اما فقط در انصراف اول خود حق ادامه تحصیل خواهند داشت. این که برای کنکور درس بخونیم رو خب همه میدونن اما وقتی صحبت از این میشه که چطور دروس اختصاصی رو بالای 70% بزنیم ، چطور تو 1 ساعت اندازه 2 ساعت مطالعه داشته باشیم ، از چه روشی استفاده کنیم که با یک بار خوندن تا یک هفته نیاز به مرور نداشته باشیم و… این داوطلبان بعد از صحبت وگرفتن مشاوره از مشاوران دپارتمان ارشد شیمی و مهندسی شیمی 3گام معمولا وضعیت بهتر و دید صحیح تری نسبت به کنکور کارشناسی ارشد مهندسی شیمی پیدا میکنند.

در راستاي صيانت از حقوق ساير متقاضیان آزمون، بعد از انقضاي مهلت مقرر، اقدامي ميسر نخواهد بود. این موضوع به دلایل زیادی از جمله ماندگاری مطالب تا روز کنکور توصیه می شود. با این روش هم تسلط شما بر موضوع بیشتر می شود و هم تست هم زده اید. در زمینه تهیه و تدوین جزوات نکته و تست کنکوری، تمامی مقاطع(دبستان،متوسطه اول،متوسطه دوم) و کنکور در رشته های نظری تاکنون توانسته است خدمات شگرف و قابل توجهی را به تمام داوطلبان مدرسهای و کنکوری ارائه نماید. با توجه به اهمیت دروس پیش و سوالات زیاد ان در کنکور دوم اینکه درسهای پایه خوانده نشده را سریعاً مطالعه و تست بزنند و به حد قابل قبولی برسانند؛ و سوم باید به مرور و رفع اشکال پایه و پیش از قبل خوانده شده بپردازند و انها را بازیابی کنند. خانم رژینا در مصاحبه خود می گوید که بهترین منبع همان کتاب های درسی وزارت آموزش و پرورش است و قبل از هر چیز باید روی آن ها مسلط شد. مسلما قبل از آغاز هرگونه فرآیند مشاوره و برنامه ریزی کنکور کارشناسی ارشد، ابتدا باید هدف خود را از شرکت در این کنکور مشخص کنید. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان انجام میدهد ، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست محصلان زنجانی و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می باشد.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

پاربرگ سایت

تماس با ما