چرا دانش آموزان برای موفقیت در آزمون کنکور به مشاور نیاز دارند؟

روزتون بخیر، پس من که کنکوری سال ۹۸ بودم و الان سال دوم پشت کنکور بودنمه، دروس پایه رو از رو قبلیا بخونم؟ پس از آن نقاط قوت و ضعف شما شناسایی می شود. وقتی نمی دانید چه چیزی می خواهید خیلی هم برای آن انرژی نمی گذارید. در این قسمت از مقاله ی مشاوره ی کنکور ارشد برق با هم مسیری که برای موفقیت در کنکور ارشد و دکتری باید طی کنید را بررسی میکنیم. من خیلی از مشاورا رو میشناسم که دقیقا همو جایی که میبینن دانش اموزا بهشون نیاز دارن هی هزینه هاشونو زیاد میکنن و زیاد میکن و اونجاس ک خیلی ها مثل خود من نمیتونن نمیتونن واقعن اون هزینه رو پرداخت کنن من همیشه از شیوه ها و روش هایی که پیشنهاد کردید هر جایی استفاده کردم نتیجه گرفتم چون واقعن انجامش دادم با دل و جونم . درحین درس خوندن با تماس هایی که مشاور با من داشت مثل تماس های تلفنی و تلگرامی تونستم از روند مطالعه خارج نشم و تو خط روند مطالعه قرار بگیرم. با مشاوره رایگانکنکور برای انتخاب رشته می توانید در مورد شرایط قبولی ، آینده شغلی و هر چیز دیگری که در مورد رشته دلخواه خود می خواهید بدانید در وبسایت دورخیز پیدا می کنید!

داشتن یک مشاور رتبه برتر که خودش قبلاً مسیری که شما الان دارید طی میکنید را با موفقیت طی کرده و الان در رشته ای که مورد علاقه و هدف شما هست تحصیل می کند ، کمک زیادی به شما خواهد کرد. کار مهم دیگری که مشاور انجام میدهد، حفظ انگیزه شما برای رسیدن به هدف نهایی است. اما یک مشاور تحصیلی توانمند و بااخلاق، به هیچ عنوان این مسیر را در پیش نمی گیرد. مشاوره خصوصی با شناخت دانش آموز ، یک برنامه شخصی برای او طراحی می کند. در کنار آموزش و مشاوره ، دانش آموزان را به چالش دعوت می کنیم تا ساعت مطالعه و همینطور پیشرفت تراز در آزمون های آزمایشی خود را با ما و بقیه به اشتراک بگذارند. است. بنابراین اهداف بزرگی انتخاب کنید و به همان اندازه هم تلاش کنید تا سرنوشت تان را تغییر دهید. انتخاب رشته جزئیات بسیار و دستورالعمل های فراوانی دارد که عدم تسلط روی آنها باعث می شود در رشته ای قبول شوید که به اندازه کافی از آن راضی نباشید.

مشاور کنکور صادقی

هیچ کدام از رشته های دیگر به اندازه رشته ریاضی طیف وسیع رشته های دانشگاهی و همچنین پتانسیل بورسیه شدن و ادامه تحصیل در کشورهای دیگر را ندارند. با مشاوره کنکور رایگان ریاضی در قالب مقالات زیر سعی کرده ایم تصویری از رشته ریاضی ، درس های آن ، زیر گروه های آن در کنکور و رشته های دانشگاهی مربوطه به شما داوطلبان رشته ریاضی ارائه کنیم. با مشاوره رایگان کنکور انسانی در قالب مقالات زیر سعی کرده ایم تصویری از رشته انسانی ، درس های آن ، زیر گروه های آن در کنکور و رشته های دانشگاهی مربوطه به شما داوطلبان رشته انسانی ارائه کنیم. اما امکان ارائه دروس تئوری چهار ساله نیاز به امکانات خاصی ندارد و حتی دانشگاه پیام نور هم راحت میتواند پذیرش داشته باشد کمااینکه در سالیان اخیر سهم عمدهای در بالابردن سهمیه پذیرش خصوصا در رشته های بدون آزمون داشته است! کار شما بعد از آزمون کنکور برای رسیدن به رشته مورد علاقه خود تمام نشده است.

همانطور که می دانید موسسه حرف آخر ، یکی از برترین موسسات آموزشی کشور بوده و به صورت تخصصی در زمینه کنکور فعالیت می کند و به دلیل نوآوری و خلاقیت های آموزشی خود ، مورد توجه بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است. و البته که عادت ها، تفریح و مدیریت زمان و برنامه ریزی شما در وضعیت شما اثر گذار است. لذا کلیه متقاضیان محترم ورود بدون کنکور به دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانند با ورود به سامانه و تکمیل فرم های مربوط، امور ثبت نام خود را تکمیل نمایند. یه سوال.. الان من دانشگاه فرهنگیان قبول شدم .خواستم ببینم اگه برم و برای دانشگاه افسری امام علی علیه السلام اسم نویسی کنم ایا دانشگاه های افسری روزانه حساب میشن و من نمیتونم تو اونها ثبت نام انجام بدم یا نه میتونم تو اونام ثبت نام انجام بدم ؟ ببخشید میخواستم بدونم اگر من از دانشگاه روزانه انصراف بدم، بعد از گذشت یک ترم دوباره بخوام برگردم به همون رشته سابقم تو دانشگاه، امکانش هست یا ن؟

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما