چرا به مشاور تحصیلی کنکور نیاز داریم؟

هر روز تعداد زیادی با ما تماس می گیرند و می گویند از فلان موسسه DVD کنکور خریدیم و قرار بود به ما تا آخر سال کنکور مشاوره بدهند اما در میانه راه ما را رها کرده اند و پاسخگو بهترین مشاور کنکور نی نی سایت نیستند. با تماسی که با موسسه و آقای مقدم داشتم فهمیدم بچه هایی هستند که لیسانس شون غیر مرتبط هست و انگیزه ای ندارن و اصلا ندونند که می تونند به شهر و دانشگاهی که می خوان برسند. بچه ها خیلی واجبه بین فرهپور و یخچالیان کدوم رو پیشنهاد میدید؟ یکی از کلیدی ترین سوالات در ذهن علاقه مندان به این رشته این است که تمرکز خود را بر روی کدامین درس ها بگذاریم. در بخش زیر رتبه لازم برای این دسته از داوطلبان قابل مشاهده می باشد. آشنایی با نقاط ضعف و قوت، جلوگیری از تکرار آموختهها، تثبیت اطلاعات در ذهن، حل مشکل فراموشی، آمادگی برای آزمون اصلی، انسجام ذهنی و …

توجه داشته باشید که در کنکور شما علاوه بر تسلط بر مباحث، باید بتوانید سوالات را با سرعت هر چه بیشتر حل کنید. علاوه بر این، شما نیاز به صداقت دارید – صداقت در برخورد با دانش آموزان یا کاربر، جستجوی ارتباط صادقانه که شامل فریب، تقلب، کوتاهی یا رفتار بی پروا یا غیر منطقی نباشد. روانشناس بالینی- کمک به مراجعانی که در شرایطی سخت مانند نگرانی، اضطراب، افسردگی و بیماری های روانی قرار دارند. به صورت تقریبی برای قبولی در رشته روانشناسی باید به شما اعلام کنیم که برای دانشگاه های دولتی از 2000 الی 16000 است. در دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور 14000 الی 80000 است. مدت زمان دوره های مشاوره برای کنکور به صورت ماهانه و یکساله بوده و تا انتخاب رشته کنکور ادامه خواهد داشت. با توجه به اینکه شیمی دوازدهم سخت تر از شیمی پایه هست، سال دوازدهم وقت کمتری برای حل مسائل شیمی خواهید داشت و نمی توانید به تسلط لازم در درس شیمی برسید. آیا می توان مشاوره تحصیلی تلفنی یا آنلاین داشت؟ این درس نیز یکی از دروسی است که با مطالعه و تست زنی می توان به مباحث آن به خوبی تسلط پیدا کرد.

مشاور کنکور علیرضا افشار

پس بهتر است اولین انتخاب شما کتاب تست کنکور باشد و در صورت بروز مشکل با آنها می توان به سمت فیلم های آموزشی کنکور یا کلاس های آنلاین رفت . آخرین بخش عمده منشور اخلاقی به پادمان های رویه ای اختصاص دارد.بنابراین ، در این بخش به مقالاتی می پردازیم که نیاز به گزارش تخلفات منشور اخلاقی را به کمیته اخلاق (پس از آن شورای حاکم یک مصوبه را تصویب خواهد کرد) بررسی می کنیم. در اینجاست که مشاور کنکور نقش اصلی خودش رو ایفا می کنه. مشاوره کنکور 1400 برای برنامه ریزی دقیق بودجه بندی دروس با توجه به ویژگی های فردی الزامی است. بسیاری از متقاضیان خود را برای دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور آماده می کنند. علی عبدالعالی، دانشیار دانشگاه علم و صنعت در خصوص مافیای کنکور در نظام آموزشی کشور میگوید: ۱۳ میلیون دانشآموز در مدارس مشغول تحصیل هستند که یک میلیون نفر از آنها کنکوری هستند، اما یک سوم یا یک چهارم آنها که حدود سه میلیون نفر میشوند، مشتری کنکور آزمایشیاند. کتاب سه سطحی قلمچی، ۴ تا جلد داره که ۳ جلدش مربوط میشه به تک پایه های دهم تا دوازدهم به صورت جداگونه و ۱ جلدش هم اومده و برای جمع بندی پایه، دهم و یازدهم رو با همدیگه کار کرده که شامل ۸۰۰ تا سوال میشه.

نکته قابل توجه دیگر ماده 59 این است که شورای عمومی انجمن های رسمی بهترین تیم مشاوره کنکوری ضمن حفظ حرمت و استقلال بهترین تیم مشاوره کنکور، حمایت از متخصصانی را که در حین انجام وظایف خود مورد حمله یا تهدید قرار گرفته اند، تضمین می کند. از این نظر، بخش پنجم منشور اخلاقی بهترین تیم مشاوره کنکور، نیاز به رعایت دقیق حق حریم خصوصی را تعریف میکند و تنها به دنبال اطلاعاتی است که برای بهبود وضعیت مراجع ضروری میداند. مشاوران کنکور در مقایسه با والدین تسلط بیشتری را نسبت به نکات تربیتی و مراقبتی دارند و در مواقع بسیاری از دانش خود برای آموزش و هدایت والدین استفاده میکنند تا کنترل و تحمل رفتار دانش آموزان برای والدین آسانتر شود. عدم طولانی شدن مداخله در مواردی که متخصص یا تجهیزات مورد استفاده کار نمی کند، ارجاع احتمالی به متخصص دیگر، تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی باید مشکلات را گزارش کند، جنبه هایی که از طریق مشاوره پرداخته می شود (مثلاً والدین یا قیم قانونی) نشان داده می شود. زیرا افراد زیادی هستند که در کسوت مشاور فعالیت می کنند و خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور را به دانش آموزان و داوطلبان ارائه می کنند اما خدماتی که ارائه می دهند کیفیت لازم را ندارد و فرد نمی تواند نتیجه مطلوبی را کسب کند.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

پاربرگ سایت

تماس با ما