پذیرش کنکور 1400 – آرال دانش

به مراتب پس از انتخاب رشته های تحصیلی ارشد بدون کنکور نوبت به اعلام نتایج آن می رسد. پس با آن ها تماس برقرار کنید. سلام اقای افشار من اگه بخام با شما مشاوره داشته باشم بدون تماس میشه امکانش هست؟ سلام استاد برای درس منطق چه کتابی از همه بهتره؟ وی مولف کتب شیمی کمک درسی برای کنکور سراسری و استاد پروازی شیمی در استان های مختلف ایران است. ما در ابتدا از شما می خواهیم که هدف تان را دقیق انتخاب کنید و صحبت کردن درمورد آن خجالت نکشید. کلیه متقاضیان و داوطلبان ثبت نام رشته های کارشناسی ارشد چه در دانشگاه آزاد و چه در دانشگاه سراسری ملزم به کامل کردن فرم اینترنتی و همینطور ارسال شماری از مدارک هستند. از آنجایی که انتخاب رشته نقش مهمی در آینده و سرنوشت شما خواهد داشت، پیشنهاد می کنیم. برای قبولی در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور دوره فراگیر پیام نور، معدل نقش نداشت و معیار پذیرش ظرفیت موسسات آموزشی پذیرنده دانشجو بود. در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، رشتههای اقتصاد کشاورزی در دو گرایش، توسعه روستایی، علوم دامی در گرایش تغذیه دام، مهندسی محیط زیست در گرایش ارزیابی و آمایش سرزمین و مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی در گرایش انرژی و در گروه هنر دو رشته طراحی شهری و پژوهش هنر در دوره ارشد بدون کنکور ارائه می شد.

مشاور کنکور نکویی

چنانچه داوطلبان حائز شرایط باشند، میتوانند در طیف متنوعی از رشتههای کارشناسی ارشد در شاخههای فنی و مهندسی، علوم پایه، علوم پزشکی، دامپزشکی، کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و علوم انسانی تحصیل کنند. دورهی ارشد فراگیر پیام نور در سال های گذشته در پنج گروه انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی و هنر دانشجو جذب میکنرد. رشتههای بدون کنکور ارشد در دورهی روزانه برای افراد مایل به ادامه تحصیل در این مقطع آموزش بسیار گسترده هستند و رشتههای زیادی را در برمیگیرند. ممکن است شما نیازمند مشاوره ای باشید که در این مقاله درج نشده باشد. برای اطلاع از تاثیر سهمیه مناطق در کنکور سراسری 1401، مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد. علاوه بر این، رتبه های برتر کنکور اصول تست زنی در منزل و در جلسه آزمون های آزمایشی را به خوبی یاد گرفته و اجرا کرده اند، برنامه مرور مناسبی داشته اند، تکنیک های لازم در جلسه آزمون و تحلیل بعد از آزمون را به خوبی اجرا کرده اند، برنامه ریزی درسی مناسبی برای جمع بندی کتاب ها داشته اند و سایر اصولی که مشاور در جلسات مشاوره کنکور به ایشان توصیه کرده است را کاملا دقیق و درست اجرا کرده اند.

راه میانبر را به خوبی بلد بودند! به عبارت دیگر، به کمک آن مشاوره و برنامه ریزی کنکور بتوانید راه خود را در زمینه تحصیلی پیدا کنید . محمد حاتمی روز چهارشنبه در نخستین همایش ملی مداخلات در بحران و سلامت روان که به صورت مجازی، توسط جمعیت هلال احمر با همکاری سازمان نظام روانشناسی و مشاوره برگزار شد، افزود: در دوران پسا کرونا با بحران سلامت روان مواجه خواهیم بود زیرا افراد سوگ فرو رفته خود را بروز می دهند و بروز آثار روانشناختی نظیر افسردگی، وسواس، اضطراب و حتی آسیبهای اجتماعی نظیر طلاق و اعتیاد را در آن دوران پیش بینی می کنیم. اگر برای قبولی در کنکور حرکت نکنی،برای شکست در کنکور حرکت کرده اید… اگر رشته ی خود را انتخاب کرده اید و می دانید که می خواهید در آینده چه مسیری را طی کنید، تقریبا نیمی از مسیر را طی کرده اید، اما هنوز نیم بیشتر راه باقی مانده است. در این صورت شما به راحتی به هدف خود خواهید رسید و در هدر رفت زمان صرفه جویی کرده اید. داوطلبان ضمن مطالعه و بررسی شرایط لازم و موارد ممنوعیت از ثبت نام ارشد، کافی است رشته امتحانی مورد نظر خود را از بین رشته های شش گروه آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، کشاورزی، هنر و دامپزشکی انتخاب نموده و با تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام علاقه مندی خود را اعلام نمایند.

مشاور کنکور پوردستمالچی

تماس با مشاوران تحصیلی آیدانیتو اطلاعاتی دقیق را در رابطه با اعلام نتایج ارشد بدون آزمون در دانشگاه های آزاد و سراسری در اختیارتان قرار می دهد. تا به امروز بیش از 150 دانش آموز داشتیم که افزایش تراز بالای 1000 نمره را در مدت 2 الی 3 آزمون تجربه کرده اند و همچنین بیش از 1200 دانش آموز افزایش تراز بیش از 1000 نمره را در یک سال تحصیلی تجربه کرده اند. در گروه فنی و مهندسی، در دو گرایش مهندسی برق، پنج گرایش مهندسی شیمی، سه گرایش مهندسی صنایع، شش گرایش مهندسی عمران، مهندسی فناوری اطلاعات، دو گرایش مهندسی کامپیوتر و سه گرایش مهندسی مکانیک و مهندسی مواد امکان تحصیل برای دانشجویان وجود داشت. در گروه علوم پایه داوطلبان میتوانستند از میان رشتههای آمار، آموزش ریاضی، دو گرایش ریاضی کاربردی، دو گرایش ریاضی محض، زمین شناسی، سه گرایش زیست شناسی جانوری، سه گرایش زیست شناسی سلولی و مولکولی، دو گرایش زیست شناسی گیاهی، زیست فناوری، ژئوفیزیک و زلزله شناسی، چهار گرایش شیمی، شش گرایش علوم زمین و شش گرایش فیزیک، رشتهی دلخواهشان را برگزینند. در صورتی که قصد شرکت در ارشد بدون آزمون دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی را دارید و از نحوه ثبت نام در رشته های بدون آزمون ارشد در دانشگاه های سراسری و یا آزاد مطلع نیستید با مشاوران تحصیلی آیدانیتو تماس حاصل فرمایید.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما