پاسخ سؤالات دریافت شده

 1. کلروکین (ضد مالاریا)
 2. فلووکسامین (Fluvoxamine)
 3. سوءمصرف مواد مخدر یا افکار خودکشی
 4. مشکل در ارگاسم
 5. سوء استفاده جنسی
 6. خونریزی واژینال و اختلال در ارگاسم
 7. ایجاد تیک های عصبی
 8. درد یا فشار در قفسه سینه

فلوکستین 20 نوجوانان (در این مورد، کودکان سنین ۷ – ۱۸ ) با استفاده از فلوکستین برای اختلال وسواسی اجباری معمولا در ابتدا ۱۰ میلی گرم در هر روز تجویز می شود که ممکن است در صورت لزوم تا ۲۰ – ۳۰ میلی گرم در روز افزایش یابد. در آزمایش 1، ماهیان با وزن 49-21 گرم در چهار گروه تقسیم شدند. در آزمایش 2، تعداد 20 عدد ماهی طلایی در دو گروه برای آزمون رفتاری انتخاب شدند که شامل گروه کنترل و گروه تزریق شده با µg g-110 وزن بدن فلوکستین بودند که در 5 نوبت به صورت یک روز در میان تزریق شدند. علائم می تواند شامل تحریک ، تعریق ، کشیدگی عضلات و گیجی باشد. اینها شامل کاهش وزن بدن ، کاهش سطح قند خون و پایین آمدن چربی ها در خون است. مصرف این دارو در افراد دیابتی ممکن است باعث اشکال در کنترل قند خون شود و در مراحل اولیه معمولا کاهش قند خون روی می دهد و به دنبال قطع این دارو افزایش قند خون.

 • مخمر سِنت جان؛
 • درد و تورم و قرمزی چشم
 • پیشگیری از سرطان
 • ناتوانی در خوابیدن
 • پیش از مشورت با روانپزشک مصرف دارو را متوقف نکنید
 • در خانه ورزش کنید یا به پیاده روی در پارک بروید
 • سندروم پیش از قاعدگی شدید
 • حملات پانیک یا اختلال هراس

فلوکستین ۲۰ نکته ی قابل توجه در این زمینه این است که فشار خون بالا خود باعث ایجاد بسیاری دیگر از بیماری ها مانند بیماری های قلبی و عروقی، سکته مغزی و … در مورد فراموشی هم، هرچند داروهایی مانند کلونازپام یا بسیاری از داروهای دیگر ممکن است گاهی اختلالی در تمرکز یا سطح هوشیاری و یا وضعیت حافظه ایجاد کنند، همین داروها عموماً به بهبود این شاخصها کمک میکنند و اگر مشکلی در حافظه دارید باید با پزشک معالج خود مشورت کنید. در صورت فراموشی یک نوبت دارو بلافاصله آن را مصرف نمایید اما از دوبرابر کردن مقدار دارو در یک نوبت جدا خودداری نمایید. علائم غیر جسمی من: «حالم از همه مردم به هم میخورد، ارتباطم با دیگران در حد صفر است، حوصله هیچکسی و هیچکاری را ندارم، به صورت کلی دنیا را مسخره و پوچ میدانم، خودکشی نکردم چون جرأتش را نداشتم؛ البته تا الآن.» حالا به نظر شما چه مریضیای دارم و آیا درستشدنی هست؟

 • در موارد زير اين دارو بايد با احتياط فراوان مصرف شود
 • سابقه شخصی و خانوادگی فرد در اقدام به خودکشی
 • قرص کوریزان روز و شب
 • اختلال دوقطبی (افسردگی شیدایی)

بنابراین اگر خانم باردار و یا در فکر حامله شدن هستید به شما گوشزد میکنیم اگر اختلال افسردگی دارید ، حتما قبل از دوران بارداری این دارو را مصرف کنید و از این طریق خطر احتمالی را کاهش دهید . این ساختار و زیبایی را به پوست و مو می بخشد. بسیاری از داروها می توانند با فلوکستین تداخل داشته باشند. در این مقاله ، مزایای بسیاری از انبه ها را مورد بررسی قرار می دهیم . سرشار از فیبر ، ویتامین ها و مواد معدنی است.خوردن انبه مزایای بسیاری دارد. این مطالعه روشن نمی کند که آیا گوشت انبه مزایای مشابهی دارد یا خیر. آنها در سراسر جهان بسیار محبوب هستند.در این مقاله در مورد مزایای سلامتی انبه صحبت خواهیم کرد.یکی دیگر از مزایای انبه می تواند افزایش میل جنسی باشد.اما آیا واقعا میل جنسی را زیاد می کند ؟ مصرف توآم این داروها با ضد افسردگی های سه حلقه ای مثل ایمی پرامین ، و داروهای …

 1. نارسایی قلبی
 2. کهیر و ضایعات جوش مانند پوستی
 3. اختلال دوقطبی (افسردگی شیدایی) ؛
 4. لکههای پوستی ریز قرمز رنگ
 5. قرص کلداکس روز & شب
 6. ورم گلو یا زبان

در مطالعاتی که برروی زنان باردار صورت گرفته است فقط در یک مطالعه مشکلاتی مثل تولد پیش از موعد، عصبی بودن و مشکل در تنفس در نوزادانی که مادرانشان در طی بارداری این دارو را مصرف می کردند دیده شده است. چون فقط از نظر فکری و روانی سختمه ترکش کنم.

قرص فلوکستین ۲۰ برای چیست

در صورت داشتن علائم واکنش آلرژیک به فلوکستین (کهیر ، تنفس دشوار ، تورم در صورت یا گلو) یا واکنش شدید پوستی (تب ، گلودرد ، سوزش چشم ، درد پوستی ، بثورات پوستی قرمز یا بنفش با تاول و لایه برداری).هرگونه علائم جدید یا بدتر شدن را به پزشک خود گزارش دهید ، مانند: تغییرات خلقی یا رفتاری ، اضطراب ، حملات وحشت زدگی ، مشکل در خواب ، یا اگر احساس می کنید تکانشی ، تحریک پذیر ، آشفته ، خصمانه ، پرخاشگر ، بی قرار ، بیش فعال (از نظر ذهنی یا جسمی) هستید ، بیشتر افسرده باشید ، یا در مورد خودکشی یا صدمه زدن به خود فکر کنید. اگر تشخیص بیماری صرع (اپیلپسی) گذاشته شده و علت مشخصی برای حملات یافت نشده است، با اطلاعاتی که نوشتهاید کنترل حملات تشنج تحت بررسی با الکتروانسفالوگرافی (نوار مغز) با دوز کافی از داروهای ضدتشنج (از قبیل والپروات و دیوالدین که مصرف میکردهاند) درمان خط اول مشکلات رفتاری است.

Carassius auratus بررسی گردید. نتایج: این دارو با دوزهای mg/kg 20 و 10 به­روش درون صفاقی باعث کاهش استروژن و FSH و هم­چنین با دوز mg/kg 20 باعث کاهش پروژسترون گردید. میزان مصرف غذا بعد از هر تزریق محاسبه شد و در نهایت تغییرات وزنی تیمارها نیز بررسی گردید. بعد از خون­گیری، نمونه­ها جهت بررسی میزان هورمون­های FSH ، LH ، استروژن و پروژسترون استفاده شد. تحقیق حاضر به­منظور ارزیابی تاثیر فلوکستین بر هورمون­های جنسی در موش­های صحرایی ماده انجام شد. به­علاوه، نتایج حاصل از مطالعات مختلف نشان می­دهند که داروهای ضد افسردگی با هورمون­های جنسی در هر دو جنس تداخل اثر داشته و میزان مصرف این داروها در زنان بیشتر از مردان است. انتخاب داروهای مناسب نیاز به ارزیابی مفصل و دقیق داروهای مصرفی و دوز و اثربخشی هر یک از آنها در گذشته دارد و اطلاعاتی از قبیل نوع دورههای خلقی پیشین و چگونگی کنترل آنها، همچنین سابقه خانوادگی مصرف داروهای اعصاب و پاسخ درمانی بستگان نزدیک بیمار به این داروها مهم و کمک کننده است.

عوارض فلوکستین ۲۰

همچنین ، بنیاد سرطان پوست پیشنهاد می کند که رژیم غذایی حاوی محتوای بتاکاروتن بالا می تواند در برابر سرطان پوست محافظت کند. انبه ها حاوی آنزیم هایی هستند که به تجزیه و هضم پروتئین و همچنین فیبر کمک می کنند و باعث می شود دستگاه گوارش کارآمد و سالم باشد. انبه همچنین از سلامت مو پشتیبانی می کند ، زیرا آنها مقدار خوبی از ویتامین A را تأمین می کنند این ماده مغذی به پوست کمک می کند تا یک ماده روغنی به نام سبوم ایجاد کند ، که موها را مرطوب می کند. مصرف این دارو در کودکانی که افسردگی دارند باید با احتیاط بیشتری صورت گیرد. گروه کنترل: بدون هیچ­گونه تزریق؛ گروه تزریق شده با سرم فیزیولوژیک؛ و گروه­های تزریق شده با µg g-1 1 و µg g-1 10 وزن بدن فلوکستین که در 5 نوبت به صورت یک روز در میان تزریق شدند.

 • لرزش یا تنش، احساس اضطراب یا عصبی بودن
 • ترشح بینی آبکی
 • سابقهی واکنش آلرژیک به پاروکستین یا هر داروی دیگر
 • قرص یونیماید 150 میلی گرم

ولی به طور کلی فلوکستین در گروه دارویی C قرار می گیرد. نیمه عمر آن به طور میانگین ۱ روز است. این داروها می تواند روزانه و یا در نیمه دوم (فاز لوتئال) چرخه قاعدگی مصرف شود یعنی زمانی که تخمک گذاری آغاز می شود (معمولا روز چهاردهم از چرخه قاعدگی شما) و مصرف آن با شروع پریود متوقف می شود، مگر آن که علائم در دوران پریود نیز ادامه داشته باشد.

 • قرص کاردیلکس 6.25 میلی گرم
 • اکس کاربازپین (برای درمان صرع)
 • حرکات غیر کنترل شده
 • مشکلات عدم تمرکز؛
 • قرص نئوراپا 10 میلی گرم
 • سوء هاضمه

خوردن انبه می تواند به تنظیم میزان کلسترول شما کمک کند. 8- در صورتی که دارو را برای درمان افسردگی مصرف می کنید ممکن است 4 هفته و یا بیشتر طول بکشد تا اثر درمانی دارو ظاهر شود و نیز مصرف دارو باید 6 ماه و یا بیشتر ادامه یابد تا درمان قطعی صورت گیرد. به همین خاطر توصیه می شود که مثلا ۱۴ روز بعد monoamine oxidase inhibitor از قطع مصرف داروهای می توانید فلوکستین مصرف کنید.یا برعکس ، ۵ هفته بعد از قطع هستید.MAOI مصرف فلوکستین مجاز به مصرف تیرودیزین یاهمچنین در صورت تجویز این دارو توسط پزشک، اگر دچار هر نوع آلرژی به دارو هستید یا مبتلا به سیروز کبدی، بیماری کلیوی، دیابت، صرع، افسردگی خفیف و یا سابقه سوء مصرف دارو هستید به پزشک اطلاع دهید. اگر از مشکلات کبدی، دیابت، کمبود سدیم در خون، کمآبی، زخم معده، گلوکوم و تشنج رنج میبرید، برای مصرف فلوکستین حتما با پزشک مشورت کنید.

 • تریپتوفان (گاهی اوقات ال -تریپتوفان نامیده می شود)
 • داروی سردرد میگرنی
 • به غلظت کمک می کند
 • مشکلات خواب (بی خوابی)، رویاهای غیر معمول
 • خوابآلودگی، کندی، خستگی، ضعف یا احساس کسالت غیرمعمول
 • افزایش پاسخ دهی سلول های مختلف به انسولین ترشح شده

داروی فلوکستین به صورت شربط تا حدودی حاوی الکل بوده و افراد مبتلا به دیابت و یا بیماری های کبدی باید برای دوز مصرف حتما به دستور پزشک خود توجه کنند. فیبر غذایی به کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی ، دیابت نوع 2 کمک می کند. میزان مصرف فلوکستین برای درمان اختلالات قبل از قاعدگی معمولا به صورت مصرف روزانه 20 میلیگرم در طول چرخه قاعدگی و یا 20 میلیگرم 14 روز قبل از شروع قاعدگی می باشد . در طي درمان، علائم بيمار از طريق تكميل برگه ثبت علائم روزانه ثبت مي شود. با این حال ، یک مطالعه در سال 2014 نشان داد که خوردن انبه های منجمد یخ زده سطح قند خون را در افراد چاق کاهش می دهد. این یک نوع ماده غذایی گیاهی با بخش بیرونی گوشتی است که یک پوسته یا گودال را احاطه کرده است.

زندگی جنسی خود را با مصرف انبه بهتر کنید.انبه یک ماده فوق العاده باورنکردنی است. انبه حاوی ویتامین E است که به وفور در انبه وجود دارد ، به تنظیم هورمونهای جنسی کمک می کند و میل جنسی را تقویت می کند. آیا فلوکستین سبب سندروم سروتونین می شود؟ سروتونین یکی از مهمترین انتقال دهنده های عصبی است که توسط سیستم عصبی آزاد می شود. انتقال دهنده های عصبی توسط سیستم عصبی ساخته و آزاد می شوند. روانپزشک قبل از تجویز فلوکستین موارد زیر را بررسی می کند.

 • دوز معمولی: 60 میلی گرم در روز که صبح مصرف میشود
 • علائم آنفولانزا
 • راش پوستی یا کهیر
 • قرص زیپتین 100 میلی گرم
 • ممکن است لازم باشد دوز مصرفیتان را به تدریج کاهش دهید
 • اضطراب، عصبانیت

افراد با بیماری ویروس کرونا بستری در بیمارستان امام خمینی ساری پس از بررسی اولیه و اخذ رضایت کتبی به صورت تصادفی در دو گروه مداخله و کنترل قرار گرفته، و در طول مطالعه مورد بررسی بالینی، آزمایشگاهی و روانپزشکی قرار می گیرند. فلوکستین می تواند میزان مصرف سروتونین مغز را افزایش دهد که در این صورت فرد دچار سندروم سروتونین می شود. سالمندان ممکن است خطر عوارض جانبی این دارو بیشتر باشد. قرص فلوکستین (پروزاک) چه کاربردی دارد- عوارض قرص . این دارو بد ترین دارویی که تو عمرم خوردم یک سری به علت پا درد که می گفتند منشا عصبی دارد تنها یک عدد قرص فلوکستین 20 را به دستور پزشک مصرف کردم و تا 1 ماه دچار تشویش و نگرانی و اضطراب و بی اشتهایی شدید شدم و شب آن هم دچار حمله عصبی شدم و دچار لرزش شدید عصبی شدم عین تشنج .

فلوسکتین برای درمان افسردگی، اختلال وسواسی جبری، بعضی از اختلالات خوردن و حملات ترس (حملات ناگهانی و غیرقابل پیش بینی ترس و نگرانی شدید) و بعضی از انواع سندرم پیش از قاعدگی استفاده می شود. در آن هنگام حتی فکم ولبهایم هم می لرزید و لب ها و دست هایم دچار گزگز شدید می شد و دستهایم جوری که خون نرسیده باشد انگار بسته شد اما بعد از یک ربع این حالت وحشتناک برطرف شد ولی اثرات بد آن تاا یک ماه ادامه داشت . اگر دوز Prozac هفتگی را فراموش کردید، به محض این که به یاد آوردید، دوز از دست رفته را مصرف کنید و 7 روز بعد دوز بعدی را مصرف کنید. این مطالعه نقش بالقوه یکی از داروهای انسانی را بر فاکتورهای تغذیه­ای یک ماهی استخوانی مشخص کرده و نشان می­دهد که فلوکستین می­تواند فاکتورهای غذایی و رشدی را در ماهی طلایی تحت تاٴثیر قرار دهد.

 • کلسترول را کاهش می دهد
 • رقیق کننده های خونی مانند وارفارین
 • اختلال نقص توجه
 • خشک شدن دهان

این دارو در شیر ترشح می شود. 2- مصرف این دارو در بعضی افراد ممکن است سبب بی قراری، تحریک پذیری و رفتارهای غیر طبیعی دیگر شود. نوزادانی که مادران آنها در اوایل بارداری فلوکستین مصرف کرده اند، بیشتر از نوزادان دیگر دچار ناهنجاری در گوش، صورت و گردن می شوند. خوردن فلوکستین با دیگر داروها ممکن است باعث خواب آلودگی شود. بنزودیازپینها، مانند تریازولام و میدازولام: مصرف این داروها در کنار هم ممکن است باعث آرامش بیشتر و خواب آلودگی شود. برخی از داروهای خواب آور یا ضداضطراب مثل دیازپام و الپرازولام هم با فلوکستین تداخل دارند.

 1. آمیفامپریدین – Amifampridine
 2. سوء مصرف مواد مخدر یا افکار خودکشی ؛
 3. حساسیت به این دارو یا دیگر داروها و مواد
 4. این دارو را در جاهای مرطوب مانند حمام نگهداری نکنید
 5. کپسول زونیسماید-عبیدی 50 میلی گرم
 6. بوسپیرون ضداضطراب
 7. صحبت، احساس و فعالیت توأم با هیجان غیرقابل کنترل
 8. قرص براتیگا 250 میلی گرم

1- در صورت بروز بثورات پوستی و یا کهیر مصرف دارو را قطع و به پزشک مراجعه کنید. خرید داروی فلوکستین کپسول خوراکی 10 mg توضیحات مشاوره دارویی در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل… 5- در صورت ابتلا به بیماری های اختلالات دو قطبی، بیماری های مغزی یا مشکلات ذهنی، صرع، دیابت، بیماریهایی که متابولیسم بدن را تحت تاثیر قرار می دهند، بیماری کبدی و کلیوی، پارکینسون، کاهش وزن پزشک را مطلع سازید.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما