همهچیز درباره انصراف از دانشگاه – گروه مشاور برتر

مشاوره انتخاب رشته کنکور 1400 - مشاوره رایگان درسی - وبسایت دانش پژوه برای دانش آموزانی که پایه علمی ضعیفی دارند و یا آن دسته از دانش آموزانی که بر روی مباحث خاصی مسلط نیستند بله به نظر بنده، دبیر خوب کنکور می تواند موثر واقع شود، البته به شرط آنکه آن دبیر حقیقتاً با ایده یابی و روش تفکر و ایده یابی طراحان سوالات کنکور آشنا باشد که متأسفانه در بسیاری از مواقع اینگونه نیست ولی با این وجود دبیران بسیار خوب و ارزشمندی در شهرهای مختلف کشور وجود دارند که انصافاً هم رتبه های خوب بسیاری را در کنکورهای سراسری به جامعه معرفی کرده اند. بله هنوز هم می گویم که حل مکرر تستهای کنکورهای سراسری گذشته در کنار مطالعه کتابهای درسی، برای کسب یک رتبه خوب در کنکور سراسری کافی است. ایشون یکی از بزرگ مشاورای کنکور هستند که سابقه کاری خوب و درخشانی دارند البته در کنکورهای دهه 80 چون اکثر شاگرداش مال اون دهس حق مشاوره ایشون طی یک نیم سال 1میلیون تومان است که در طی این یک سال فقط و فقط به شما برنامه داده میشود.برنامه هایی که از سوی ایشون ارائه میشه همگامی با برنامه آزمونی که شرکت میکنید مطابقت دارد و در برخی موارد نیز مجبور خواهید شد عقب گرد داشته باشید و از برنامه جا بمونید.مهم ترین عامل در نظر ایشون کیفیت کار است هر چند که تعداد زیادی مطلب مانده باشد و شما نتونسته باشید و اون ها رو خونده باشید.خیلی از مطالبو حذف میکنه که اشتباه ترین کاره.چرا ممکنه که ساده ترین تست ها از اونا مطرح بشه.

مشاور کنکور در اردبیل

اما در مورد قسمت دوم سوالتان باید عرض کنم یک ترفند تجاری میان برخی از مولفین کتب کنکور وجود دارد و آن اینکه این افراد برخی از تستهای کنکورهای سراسری دهه های قبل را از فهرست تستهایی که قرار است در کتاب خود منتشر کنند، حذف می کنند و از روی آن تست حذف شده ، یک پرسش چهارگزینه ای مشابه می سازند، حال وقتی کنکورسراسری برگزار می شود، این افراد مدعی می شوند که طراحان کنکور سراسری از روی تستهای تالیفی این مولفین، اقدام به طراحی تست کرده اند و یا آن نویسندگان عزیز در نهایت اعتمادبه نفس ادعا می کنند که فکر طراح را خوانده و قبل از برگزاری آزمون سراسری نمونه تست طراح را در کتابشان قرار داده بودند. من به شما بابت رتبه های برتری که هر ساله در کنکور سراسری دارید تبریک می گویم اما اجازه بدهید از شما یک انتقاد هم بکنم و آن اینکه این هنر نیست که شما یک عده دانش آموز نخبه با معدل های بالای ۱۹ را گزینش کرده و آنها را به رتبه های برتر کنکور برسانید! بابت جریمه شهریه ترم هایی که مشغول به تحصیل بودید از شما دریافت میشود. بابت این مورد باید به نظام وظیفه عمومی مراجعه کنید و بابت ثبت انصرافی استعلام بگیرید.

مشاور کنکور تهران

کدامیک از کتابهای کنکور از نظر شما مورد تایید است؟ بگذریم دیدم این وبلاگ در مورد تجربیات بچه های شریف گفته منم بد ندیدم بیام نظراتمو بدم البته امیدوارم مدیر وبلاگ تایید کنه چون ممکنه به بعضی ها بربخوره من روزگاري عاشق و شيفته فيزيك بودم و در اعماق خيالاتم تصور مي كردم كه از فيزيك هم مي توان به خدا رسيد، ولي با حال و روزي كه حالا دارم احساس مي كنم كه مصداق خسرالدنيا و الآخره شده ام. ضمن اینکه اساسا نوع مراجعین مرکز مشاوره تحصیلی بنده با سایر مشاورین متفاوت است و اینرا می توان از شرایط سختگیرانه ای که در انتخاب شاگردانم اتخاذ کرده ام بخوبی متوجه شد. این مشاور تحصیلی برجسته به شفاف نیوز گفت: اینها دبیران کنکور نیستند، این عزیزان رتبه های برتر سالهای قبل ما هستند که استانداردهای ما را در تدریس به شیوه طراحان سوالات کنکورسراسری بخوبی فراگرفته اند، وگرنه صرفاً نمی توان گفت؛ هرفردی که رتبه برتر کنکور است، حتماً مشاور یا دبیر خوبی هم هست. به گزارش آفتاب؛ از نگاه سیناتهرانی ، متأسفانه برخی از مدارسی که دارای مشاور تحصیلی هستند، اهمیت چندانی برای نقش مشاور در پیشبرد اهداف مدرسه قائل نیستند. برای مطالعه دروس استفاده نموده و به سراغ منابع مطالعاتی و تستهایی برود که او را از مسیر ایده یابی طراحان سوالات کنکور سراسری دور کند.

زیرا ممکن است او با کار سخت و طاقت فرسا یعنی ساعتهای مطالعاتی طولانی و حل تستهای فراوان، رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشد، که از نظر بنده ارزشش به اندازه کار دانش آموزی نیست که با تکیه بر روشهای علمی مطالعه و تست زنی و با مدت زمان مطالعه کمتر به رتبه های برتر کنکور رسیده مشاور کنکور مهسا خانی است. ثالثاَ : حداقل در میان رتبه های برتر مرکز مشاوره تحصیلی و کنکور بنده فقط ۶۳ درصدشان معدلهای بالای ۱۹ داشته اند و ۳۷ درصد رتبه های زیر ۲۰۰ مناطق سه گانه ی بنده معدلهایی بین ۱۷ الی ۱۹ داشته اند که در این میان سه داوطلب هم داشته ایم که معدلشان کمتر از ۱۶ بوده اما در طی یک پروسه دو ساله و با حل مشکلات درسی خود موفق به کسب رتبه های برتر کنکور شده اند. از دیدگاه سیناتهرانی مشاور، مسائل مربوط به خود شناسی، مشکلات خانوادگی و فشار هم سالان بر توانایی دانش آموز برای موفقیت در مدرسه اثرگذار است، لذا مشاوران مدرسه با حل مسائل فوق نقش مهمی در کمک به دانش آموزان ایفا می کنند. آنهایی که از نزدیک مرا می شناسند می دانند که سینا تهرانی رقیب هیچ مشاور تحصیلی یا کنکوری نیست و به همه ی آنها نیز احترام می گذارد.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما
این پلتفرم از تکنولوژی هوش مصنوعی برای تولید محتوا استفاده می‌کند و از صحت داده‌های منتشر شده مسئولیتی نمی‌پذیرد و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.