همهچیز درباره انصراف از دانشگاه – گروه مشاور برتر

فواید و مضرات خودارضایی و روش درست و غلط آن مفتخریم جهت راهنمایی و ارائه خدمات مشاوره کنکور – منبع رسمیبیانیه رسمی برای شما داوطلب دغدغه مند کنکور در خدمت باشیم . ما معمولاً به داوطلب توصیه میکنیم 30 درصد دست بالا و 30% دست پایین در نظر بگیره یعنی اینکه دانش آموزی که رتبه 1500 و حتی بالاتر هم میاره حتما پزشکی بابل رو انتخاب کنه. به همین سبب لازم است که در سال کنکور شما درست و اصولی پیش بروید زیرا رقبای شما زیاد هستند و همچنین بسیار قوی می باشند! اعتقاد ما این است که مشکل انگیزشی و بی حالی و نا امیدی ممکن است در هر روز از هفته و هر زمان از طول روز پیش بیاید به همین دلیل تیم پشتیبانی ما در هر تایم از شبانه روز آماده پاسخگویی و راهنمایی شما دوستان هستند تا بتوانیم مسیر دشوار و پر پیچ و خم کنکور را برای شما هموار کنیم. که تنوع این طرح ها باعث شده که هزینه مشاور کنکور برای شما دوستان عزیز فوق العاده مناسب باشد .تیم ما دارای سه طرح برای مشاوره کنکور می باشد که از جمله آنها طرح ویژه و طرح طلایی و طرح اقتصادی است که برای مشاهده تمامی طرح ها و آپشن های هرکدام می توانید از قسمت تعرفه مشاوره کنکور (https://bestclassic.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/) وارد شوید .

مشاور کنکور علی پورصفیان

به طور حتم می توان گفت تاثیر معدل ( قطعی ، مثبت ؟ ) در کنکور ۱۴۰۱ برای شرکت کنندگان به دغدغه ای بزرگ تبدیل شده است . پذیرش دانشگاه آزاد زاهدان براساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد و معدل مهم ترین ملاک قبولی در این دوره ها می باشد. نفرات برتر کنکور : داوطلبانی که از نیمسال دوم شروع کردن و قبول شدن،افراد مصمم و پر تلاشی بودند که از حرفایی که بقیه میزدند که دیگه نمیشه و دیر شده نه تنها مایوس نشدن بلکه بیشتر انرژی گرفتن چرا که این را بخوبی میدانستند کسب موفقیت در سخترین شرایط ،ارزشی بالاتر و لذت دیگه ای دارد و گرنه در شرایط عادی موفق شدن که دیگه شاهکار نیست! بنا به دلایلی که بالاتر گفته شد اکثر مشاوره کنکور در دوران کرونا به صورت تلفنی برگزار می شود . وجود یک مشاوره تحصیلی خوب در کنار دانش آموز، کمک شایانی به دانش آموز خواهد کرد؛ اینگونه دانش آموز می تواند برنامه ریزی درست از مشاور خود دریافت کند علاوه بر آن می تواند تمام سوالات و همچنین مشکلات خود را با مشاور تحصیلی در میان بگذارد و با هم حل کنند در نتیجه مشکلات تلنبار نشده و دانش آموز خیلی راحتر به هدف خود خواهد رسید!

مشاور کنکور بهبهان

سلام دوستان من از مهرماه شروع کردم هیچ پیشرفتی نداشتم توی ازمونا خونده و نخوندم هیچ فرقی نداره کلی تلاش بی نتیجه دوماه مشاور گرفتم فقط دیگ نوسانی درس نمیخوندم اونطوری که باید نتیجه نگرفتم یکماهه بخاطر افت انگیزه شدید مطالعم شده روزی دوساعت از ازمونا عقب موندم راستش دیگ از هر چی مشاوره بدم میاد مشکلاتمم حل نمیشه کلا نا امید شدم میخوام با علیرضا افشار تک جلسه بگیرم با توجه به اینکه هزینش بشدت زیاده میتونه برام موثر باشه؟ در صورتی که قبل از تاریخ حدودی 20 اسفند انصراف دهید مجاز به شرکت در کنکور هستید. حتی بعضی از آنها به 2000 تست در هفته هم رسیده اند. بعضی از داوطلبان تصور می کنند نیمه اول را خوب کار نکردم، خسته شدم، ناامید شدم. مهمتر از داشتن برنامه درست، اجرای برنامه موردنظر است؛ دانش آموزان زیادی هستند که برنامه خوبی طرح می کنند ولی نمی توانند به آن برسند و تمام موارد را اجرا کنند! جذابیت گرایشهای رشته تجربی بخصوص پزشکی و پیراپزشکی در سالهای اخیر باعث شده که این رشته از محبوبیت خاصی در بین داوطلبان کنکور سراسری برخوردار باشد. دوستان در نظر داشته باشید بعد از محک زدن و برگزاری مشاوره کنکور آزمایشی رایگان و مطمئن شدن از کیفیت مشاوره کنکور اقدام کنید و مطمئن باشید که هر هزینه ای در هر موسسه می کنید هزینه نیست و سرمایه گذاری است .

مهمتر از خواندن مطالب جدید، مرور مطالبی است که از قبل خوانده شده است. جلسات منتورینگ فردی و کاملا خصوصی با مشاوران، همراه با آزمون های هفتگی از تک تک مباحث و فصول خوانده شده. با آزمون دادن شما نقاط قوت خود را متوجه می شوید و تلاش می کنید که آن دروس را قوی نگه دارید. قانون رندیت تنها باعث می شود که شما زمان زیادی را از دست بدهید و هیچ کمکی به شما نمی کند؛ بنابراین با حذف این مزاحم زمان، مدیریت بهتری بر زمان خود داشته باشید! دوستان خوبم پیشنهاد می کنم اگر قصد دریافت مشاوره کنکور دارید باید از روش و روال کاری آن مشاور کنکور آگاه شوید بهترین راهکار برای این شناخت گرفتن مشاوره کنکور رایگان است . در این بخش هم مثل بخش قبلی پیشنهاد می شود حتما قبل از انتخاب و پرداخت شهریه از مشاوره کنکور تلفنی رایگان در ابتدای کار استفاده کنید و معیار های موثر بودن مشاوره را بسنجید و سپس اقدام به تصمیم کنید.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما