نه روش‌ها شما می‌توانید سفارش بک لینک بدون Wanting Like An Beginner را دوباره اختراع کند.

مثلا سایت شما درباره تعمیرگاه خودرو است بهتر است بیشتر لینک های ساخته شده در همان وبسایت های مربوط به حوزه کاری شما باشد. https://xseo.ir/link-building طور که در تصویر می بینید سایت A چهار بک لینک خارجی از سایت های دیگر در یافت می کند در حالی که سایت B دو بک لینک خارجی دریافت می کند. این فاکتور رتبه بندی، ابتدا توسط موتور جستجوی اولیه Alta Vista مورد استفاده قرار گرفت و بعداً توسط گوگل بهبود و ارتقا یافت. بسیاری سایت ها از تگ نوفالو در لینک های خود استفاده می کنند، در این صورت موتور های جستجو به دنبال این نوع لینک ها نمی روند و عصاره لینک به آنها منتقل نمیشود. https://xseo.ir/link-building کنید که نگفتم برای سایت خود لینک سازی خارجی انجام ندهید بلکه اولویت اصلی را برای تولید محتوا بگذارید و بعد شروع به لینک سازی خارجی کنید . برای مثال از یک محتوا به صفحه فروشتان لینک می دهید. بیایید با یک مثال دیگر اهمیت این مسئله را روشن کنیم. همین مسئله سبب می شود که گوگل ارزش و اعتبار خاصی را برای شما در نظر بگیرد. https://xseo.ir/ معمول زمانیکه در حال ایجاد یا تهیه بک لینک از سایت ها هستیم تنها به تعداد بک لینک ها، میزان اعتبار و جایگاه آن ها توجه میکنیم ولی این مسئله به تنهایی پاسخگوی ما برای انتخاب بهترین گزینه نیست. Con᠎te᠎nt was g​enerat​ed wi᠎th the  help ​of GSA Con tent Generat​or DEMO!

به طور معمول متخصصین در حوزه سئو توصیه می کنند که تعداد لینک های مناسب برای یک متن 2 الی 5 عدد است. اما اگر وب سایت شما به لحاظ قالب ریسپانسیو و سئو شده باشد و همچنین از محتوای استاندارد در متن های خود استفاده کرده باشید با خرید رپورتاژ و خرید بک لینک موثر می توانید نسبت به دیگر رقبا پیشی بگیرید ، بدین صورت که وقتی در یک وب سایت قوی برای سایت شما ایجاد بک لینک صورت می گیرد ، گوگل آن را مورد بررسی قرار می دهد و امتیازی از آن وب سایت به خاطر بک لینک به سایت شما می دهد. عده ای بر این باورند که با استفاده از تگ نوفالو می توان عصاره بک لینک ها را بر روی صفحات خاصی متمرکز کرد. External Links یا همان لینک خارجی به لینک هایی گفته می شود که به یک دامنه به غیر از دامنه ای که بر روی آن قرار دارید اشاره دارد. همچنین اگر در صفحه ای فقط به سایت شما لینک داده شود، آن لینک ارزش بیشتری خواهد داشت نسبت به لینکی که از صفحه ای ایجاد شده است که در آن صفحه در کنار بکلینک شما، کلی بک لینک دیگر به دیگر سایت ها زده شده است. ​This a᠎rt᠎ic​le h as been done with GSA  Content  Gen​erat​or Dem᠎over sion.

راه های مستقیم به استراتژی های لینک بیلدینگ از جمله اشتراک گذاری محتوا، ایجاد پست مهمان، بازاریابی در شبکه های اجتماعی اشاره می کند و راه های غیر مستقیم به مواردی از جمله کسب بک لینک های طبیعی، ایجاد محتوای غنی و با ارزش در سایت خود (محتوایی که به دلیل اعتبار بالا افراد مختلف به نقل از شما در سایت های خود به اشتراک می گذارند) و … این روند تا حذی زیاد شده بود که خود گوگل رسما فاکتوری به نام Page Rank برای سایت ها محاسبه و اعلام می کرد که براساس تعداد و کیفیت لینک های ورودی تعیین میشد. بنابراین من مقاله «تحلیل کلمات کلیدی برای بهینه سازی سایت : راهنمای جامع» را نوشتم. اگر بدنبال افزایش رتبه در کلمات کلیدی هدف، افزایش قدرت دامنه و صفحات سایت خود را دارید میبایست از سفارش بک لینک دائمی و قوی بهره ببرید. از کجا می توانم تمام لینک های بازگشتی خود را پیدا کنم؟ همانقدر که بک لینک خوب در سئو سایت تاثیر دارد، یک اشتباه کوچک در روند گرفتن بک لینک می تواند تمام زحمت های شما را هدر بدهد. عصاره لینک یا همان Link Juice اصطلاحی در علم سئو می باشد که به کیفیت و قدرتی که سایت ها توسط لینک های خارجی و داخلی کسب می کنند، اشاره می کند. This data was done wi th G​SA Con tent Gen er᠎at᠎or Dem oversi on!

در گذشته مقالات گوناگونی در مورد روش های کسب بک لینک رایگان و اینکه چرا خرید بک لینک اشتباه است منتشر کرده ایم. سایت A دارای رتبه بهتری در موتور های جستجو می باشد چرا که کیفیت و قدرت از سایت بک لینک دهنده به این سایت هم انتقال یافته است. سایت مورد نظر با این کار، به گوگل می گوید که من این سایت را تایید می کنم؛ چرا که لینک از نوع فالو به او داده ام. موثرترین روش برای ایجاد بک لینک طبیعی استفاده از رپورتاژ آگهی است که با رعایت نکاتی که در ادامه گفته خواهد شد، در کنار بدست آوردن لینک طبیعی میتواند منجر به تبلیغ برند و کالای شما در وبسایتهای مختلف شود و با خیال راحت میتوانید از اعتبار بک لینکی که به سایت شما داده میشود استفاده کنید و در نتایج موتورهای جستجو پیشرفت کنید. از آنجایی که لینک سازی خارجی در سئو مهمترین فاکتور برای بهبود رتبه وب سایت است استفاده نادرست منجر به سئو منفی نیز خواهد شد.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما