نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور آنلاین رایگان

در بین گروههای آزمایشی مختلف گروه آزمایشی هنر جزو آن دسته از رشته هایی است که شناور است و کسانی که رشته هنر خواندند و یا هر رشته دیگر خوانده باشند میتوانند در این کنکور شرکت کنند و استعداد خود را محک بزنند و کسانی که بتوانند در دانشگاه های رده بالاتر و بهتر قبول شوند میتوانند خیلی راحت از این راه به اهدافی که داشتند دست پیدا کنند، مخصوصا اگر بتوانند رتبه مطلوبی کسب کنند و در دانشگاههای طراز اول هنر ادامه تحصیل دهند. اول از همه بیایید هدف خودتان را مشخص کنید و زمانی را که میتوانید در طی روز به مطالعه برای کنکور اختصاص دهید را تخمین بزنید. برای شرکت در کنکور ارشد لازم است متناسب با گرایش خود در این رشته به سوالات پاسخ دهید. شما میتوانید با کمترین هزینه و با آرامش و آسایش کامل با افراد باتجربه و مجرب در ارتباط باشید و همواره نیز به پیشرفتهای شگرفی دست یابید. بدون شک مهم ترین چالش در راه برنامه ریزی کنکور تجربی ۹۹ شیوع ویروس کرونا و تأثیر ویروس بر کنکور ۹۹ است مشاوران مبدا مقاله ای کامل پیرامون این موضوع منتشر کرده اند که برای مطالعه آن می توانید اینجا را کلیک کنید تعویق زمان کنکور ۹۹ بدون شک موضوعی است که برنامه ریزی کنکور تجربی ۹۹ را تحت الشعاع قرار خواهد داد اما داوطلبان این گروه آموزشی پرطرفدار بایستی با حفظ آرامش به روند مطالعاتی خود ادامه داده تا در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ حسرت فرصت های از دست رفته را نخورند .برای اطلاع از زمان دقیق تعویق کنکور ۹۹ می توانید کانال تلگرام مبدا را دنبال فرمائید.

مشاور کنکور یزدان پناه

برای رشتههای تحصیلی با آزمون کنکور سراسری سال ۹۸ تعداد یک میلیون و ۱۱۹ هزار و ۱۵ داوطلب ثبت نام کردهاند که از این تعداد ۱۶۴ هزار و ۲۴۱ نفر در گروه ریاضی و فنی، ۶۳۷ هزار و ۲۴۶ نفر در گروه علوم تجربی، ۲۸۲ هزار و ۳۰۶ نفر در گروه علوم انسانی، ۲۵ هزار و ۱۳۵ نفر در گروه هنر و ۱۰ هزار و ۸۷ نفر در گروه زبانهای خارجی ثبت نام کردند. داوطلبانی که قصد ثبت نام و شرکت در کنکور سراسری 1400 را دارند، باید با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری و آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام و مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری، فرآیند ثبت نام خود را در بازه زمانی 12 الی 18 بهمن ماه 99 انجام دهند. ۸- جزوه فیزیولوژی پس از برداشت دکتر زمانی دانشگاه تهران. زبان انگلیسی : این درس نیز همانند درس ادبیات فارسی بایستی به صورت مبحثی مورد مطالعه قرار بگیرد بدیهی است که مهمترین مباحث این درس مربوط به بخش های reading است که برای این منظور انتشارات خیلی سبز کتاب بسیار کاربردی و مهمی منتشر کرده است که مطالعه دقیق نکات آن برای تمامی داوطلبانی که قصد برنامه ریزی کنکور تجربی و موفقیت در این ماراتن را دارند توصیه می شود برای سایر موارد نظیر لغات و گرامر نیز می توانید از کتاب دکتر شهاب اناری استفاده نمائید.

از زمان حال خود بهترین استفاده را بکنید زیرا لحظه ها بر نمیگردند و موفقیت شما در همین لحظه ها نهفته است. اعلام نتایج کنکور تجربی 99 ، داوطلبان شرکت کننده در کنکور تجربی 99 با دانلود پاسخنامه کنکور تجربی 99 پاسخ های خود را مقایسه کرده و درصد پاسخ های صحیح خود را در دروس مختلف محاسبه کرده اند و حال بی صبرانه منتظر اعلام نتایج کنکور سراسری هستند. حال که به این توانایی رسیدید می توانید به دنبال راه حل های کوتاه تر در حل سوال مورد نظرتان مشاور کنکور انسانی باشید. برای انجام انتخاب رشته صحیح نیاز به اطلاع از نکات کلیدی موثر در انتخاب رشته کنکور دارید، که در این مقاله به آن اشاره شده است. پس از هرمرحله آزمون به بررسی پاسخ سوالات صحیح و غلط خود بپردازید و نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید تا در برنامه ریزی خودتان بتوانید برای تقویت نقاط ضعف خود زمان بیشتری بگذارید و برای در تسلط ماندن در نقاط قوتان نیز برنامه ای مشخص کنید. زیست شناسی : در این درس قطعا کتاب درسی مهم ترین منبع بوده است و با توجه به اهمیت آن بایستی بارها و بارها کتاب درسی را مودموشکافی قرار دهید و جهت تست زنی کتب دو انتشارات خیلی سبز و مهروماه بسیار مساعد است.داوطلبان رشته داروسازی نیز برای مطالعه درس زمین شناسی می توانند از کتاب انتشارات خیلی سبز استفاده نمایند تا بدین طریق منابع خود را در راه برنامه ریزی کنکور تجربی ۹۹ کامل کنند.

مشاوره کنکور تجربی 99

ابتدا کاغذ و قلم بردارید و با خود خلوت کنید و تمام هر آنچه باید در طول روز انجام دهید را یادداشت کرده و الویت بندی کنید. ابتدا با مطالعه دقیق هر درس سعی کنید بر موضوع مسلط شوید و سپس به سراغ تست بروید و مهارت خودتان را برای پاسخگویی در آن مبحث بوسیله تست افزایش دهید. اما همانطور که گفته شد برای انتخاب این رشته باید علایق خود را در نظر بگیرید و همچنین با توجه به استعدادها و آگاهی کامل تصمیمگیری را انجام دهید. با این روش می توانید زمان دقیقی را که در طی روز می توانید به مطالعه اختصاص دهید را مشخص کنید و طبق آن برنامه ریزی نمایید . به طور مثال اگر دانش آموز سال چهارم دبیرستان هستید باید قطعا یکی از اولویت های اصلی تان مطالعه دروس سال چهارم برای آمادگی حضور در کلاس درس و امتحانات روزانه و یا هفتگی باشد و اگر فارغ التحصیل هستید باز هم باید دقیقا برنامه زمانی مطالعه تان را مشخص نمایید. برای کنکور ۱۴۰۰ از چه زمانی شروع کنیم ؟ کلی رمز و راز داره کنکور که کسی که توی یه سال میخواد شروع کنه و بخونه یا توی دو سال نمیتونه به این رمز و راز ها برسه !

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاوره کنکور لرستان لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما