می توانید از استرس دوری کنید

من داوطلب کنکور ۹۸ هستم و سومین ساله که کنکور میخوام بدم و در دانشگاه پیام نور دو نیم سال مرخصی تحصیلی گرفتم در رشته مدیریت دولتی غیر روزانه که بتونم کنکور ۹۸ بدم اما چند وقت پیش پیش یکی از مسولای دانشگاه رفتم گفتش اه کنکور امسال رشته مطلوبتو قبول نشی دیگه به احتمال زیاد نمیتونی مرخصی بگیری و باید یه ترم برداری و هزینه بدی اما میتونی کلاساشو شرکت کنی میخواستم بدونم تکلیف من الان چیه . برای اینکه دومین بار پشت کنکور بمونم ، تحقیق کردم بعضی ها گفتن که باید برگه معافیت تحصیلی بگیری ، بعضی ها هم گفتن که نیازی نیست کاری کنی و این قانونشه. با سلام و احترام من میخام که برای سال سوم پشت کنکور بمونم میگم که اگه تکمیل ظرفیت پیام نور شرکت کنم چه زمانی باید انصراف بدم تا بتونم کنکور بدم؟ مشاور : اینکه داوطلب چه درس هایی را بخواند و کی بخواند و در کل برای موفقیت در آزمون چه کارهایی انجام دهد از وظایف مهم مشاور کنکور هستند.

مشاور کنکور خانم

مشاوره تحصیلی تلفنی - طرح جامع مشاوره کنکور - رتبه زیر ۱۰۰ با استاد حسینپور وقتی که دانش آموزان برای کنکور می خواهند شروع کنند زمانی که رتبه های خوب کنکور گذشته رو مشاهده می کنند از خودشون می پرسن که اینا از کی شروع کردند و بهترین موقع برای شروع مطالعه کنکور چه زمانی هست یا اصلا کسانی که موفق شدند چجوری برنامه ریزی کردند. در اینجا مشاور با حذف سرفصل می تواند، مدیریت دقیق تری را برای برنامه ریزی داشته باشد. من هنگام ثبت نام کارت اعتباری پیام نور را نخریدم آیا میتوانم مرداد ماه در پیام نور انتخاب رشته داشته باشم بر اساس سوابق تحصیلی یا کنکور؟ همچنین او با تسلط به مفاهیم انگیزشی در روان شناسی میتواند هنگام شکستها و ناامیدیها در کنارتان باشد و به شما کمک کند تا بتوانید از سختیها عبور نمایید. در هنگام مطالعه حتما مداد دست خود داشته باشید و همراه با مطالعه مداد را زیر سطر ها حرکت دهید.از حرکت دادن سر خودداری کنید و چشم ها را در سطور حرکت دهید ، توجه داشته باشید که در تکنیک تندخوانی هدف ارتباط بیشتر مغز با چشم است. سلام.وقتتون بخیر خسته نباشید.من سال پیش (۹۷)کنکور تجربی دادم و رتبم ۳۰۰۰۰شد.اصلا درس نخوندم و با توجه به اینکه همیشه عضو دانش آموزای خوب بودم بهمون دانشم اکتفا کردم و کنکورو خراب کردم.برای سال ۹۸ دوباره خوندم و چند روز دیگه کنکورمه تو نیمه اول سال روزی حداقل۱۰ ۱۱ ساعت درس میخوندم ولی چون هیچ تفریحی نداشتم و شخصیتم اصلا این نبود که یهو خودمو از همه چی محروم کردم خیلی خسته شدم و بهم فشار اومد و میشه گف از اردیبهشت به بعد تقریبا هیچی نخوندم.درصدام از سال پیش خییلی بهتر شده ولی بازم نمیتونم دندون که دوست دارمو بیارم.بنظرتون بمونم و یه سال دیگ بخونم ارزش داره و بهش میرسم؟

مشاور کنکور جعفرقلی

من رشته ی تجربی وپشت کنکوری 1400هستم ،راستش حس می کنم پارسال اصلا خوب نخوندم و رتبه ی خوبی نگرفتم و تا الان هم یک سری چیز ها رو پیش بردم و تا حدودی مباحث مهم مثل فصل 6زیست 11و .. رو خوندم و با فیلم های سایت آلا مفاهیم رو تا حدی یادگرفتم . چکارکنم که مثل امسال دوباره تو بازه طلایی عید جانزنم؟ من اولین کنکورم کنکور ۹۸ هستش و میدونم که رتبه خوبی نمیارم امسال میخوام پشت کنکور بمونم و حتی برنامه هم ریختم که از شهریور ماه شروع کنم تو مدرسه مدیر گفت که به بچه دها برید معافیت تحصیلی بگیرید منم رفتم گرفتم و تا مهر ۹۸ وقتشه من میتونم دوباره معافیت بگیرم تا بتونم پشت کنکوری باشم . سلام استاد من یازدهم هستم و کنکور امسال شرکت کردم که با محیطش اشنا بشم و سوالا و قبول نمیشم میخواستم بدونم اگر کنکور ۹۸ هم قبول نشم میتونم دوباره شرکت کنم ینی برای سال بعدش ؟ هدفی که برای دستیابی به اون، به برنامه ریزی دقیق، مشورت با مشاوران تحصیلی برجسته و متجرب، استفاده از بهترین منابع کنکور 1400 و البته سخت کوشی و تلاش فراوان نیازه.

مشاور کنکور شیراز نی نی سایت

نمونه تدریس دروس تخصصی اساتید برتر کنکور آسان است - رتبه ... طراحان سوال برای فراوانی و جرم اعداد سخت و ممیز دار می دهند که دانش آموز زمان بیش از یک دقیقه برای حل آن نیاز دارد هدف آموزش ها راهی برای کم کردن محاسبات و افزایش سرعت دانش آموز است. با یک مشاور تحصیلی خوب و یک مشاور کنکور خوب باید دارای ویژگی های زیر باشد ،بهترین مشاوران کنکور ایران و برترین مشاوران کنکور تجربی و بهترین مشاوران کنکور رشته ریاضی در اولین گام باید روانشناسانی متبحر باشند و همچنین از لحاظ ضریب هوشی، باید افراد بسیار باهوشی باشند تا بتوانند در سریعترین زمان ممکن ،دانشآموز و دانش پژوه خود شناخت کافی را به دست آورند. برای حل تستهای ایدههای الزاماً بحث زمان مطرح نیست چرا که این موضوع را در گام قبلی تثبیت کرده ایم. قسمت دوم را می توان به زمان کنکور مربوط دانست که در این زمان داوطلبان باید بتوانند آنچه را در زمان یکساله مطالعه نموده اند را پیاده کنند. استاد آیا در زمان آینده باید کاری کنم یا نیاز نیست و بدون میتونم برم دانشگاه؟ از سال ۱۳۸۷ عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و ۱۲ سال سابقه مدیریت گروه حقوق در دانشگاه را نیز دارم.گرایش تخصصی و مدرک دکتری دانشگاهی اینجانب حقوق خصوصی بوده و در همین زمینه نیز مشغول تدریس در دانشگاه در مقاطع مختلف تحصیلی می باشم.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت

تماس با ما
اطلاعات منتشر شده در این سایت از طریق تکنولوژی هوش مصنوعی و بدون دخالت انسانی تولید شده‌اند و مسئولیتی در قبال صحت آنها نداریم و هیچ اشتیاقی برای استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.