منابع کنکور سراسری ریاضی 1401 – دروس معرفی شده سازمان سنجش

این 2 کتاب که تالیف مسلم بهمن آبادی یکی از دبیران معروف دین و زندگی کنکور است با داشتن درسنامه هایی در قالب نمودار و تست های شبیه به کنکور سراسری محبوبیت زیادی بین دانش آموزان پیدا کرده است. خصوصا افرادی که دیرتر شروع به مطالعه کرده و زمان زیادی برای مطالعه اصولی و درست ندارندو نیازمند برنامه ای فشرده هستند. بعلاوه، برای روشن سازی سعی کردیم 8 گام مهم رتبه های برتر برای برنامه ریزی درسی رو توضیح بدیم. اگر می خوایید 8 گام مهم رتبه های برتر برای برنامه ریزی درسی رو با موفقیت انجام بدیدف قبل از هر چیز باید بدونید که اضطراب از کجا ناشی میشه و چطور باید اون رو رفع کرد. ویژگی و اصول برنامه ریزی کنکور نفرات برتر چیست؟ نفرات برتر کنکور : ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است! این کار باعث میشه که موقع مرور کردن و یا جمع بندی، نیازی نباشه که دوباره همه کتاب رو با جزئیات بخونید و وقتتون هدر بره. اگر با اتفاقی مثل بیماری یا هر مورد دیگه ایی برخوردید، برنامه باید به نحوی باشه که جای جبران داشته باشه و باعث نشه که کلا ترتیب مطالعات بهم بخوره. بلکه یک مشاور خوب به ما کمک می کند تا موانع را پشت سر بگذاریم، برنامه ریزی درستی را برای مطالعه تهیه می کند، بر پیشرفت ما نظارت می کند و تا رسیدن به هدف یاری می نماید.

برای دانش آموزان ، والدین ، سایر اعضای هیئت علمی …

پس ما چگونه یک مشاور کنکور خوب پیدا کنیم ؟ 1.1.6 6. چگونه یک مشاور کنکور خوب پیدا کنیم ؟ بنابراین اهمیت کیفیت این مشاوره و مهارت مشاور نباید دست کم گرفته شود. بعلاوه نحوه چینش دروی و زمان هایی که به آن احتصاص می دهید ار اهمیت خاصی برخوردار است. همه تلاش ها و برنامه ریزی هایی که در طول سال انجام دادید، یک طرف و عملکرد شما تو روزهای نزدیک به کنکور یک طرف ماجراست. قرار نیست ساعت ها وقت خود را روی کتاب هایی صرف کنید که نهایتاً شما را به جایی نرساند. به این دلیل که در ابتدا تسلط علمی شما کم است و سختی تست ها زیاد می باشد. برای دانش آموزان ، والدین ، سایر اعضای هیئت علمی … در این میان، 12 راز مهم برای اعتماد به یک مشاور از همه بارزتر می باشند شناخت آن ها ما را در انتخاب درست کمک می کند. هر چند که موفقیت تحصیلی به تلاش و انگیزه ما بستگی دارد، اما مطمئنا وجود یک راهنمای خوب به نام مشاور در کنار ما یک ضرورت محسوب می شود.

اما یکی دیگه از سوالات پرتکرار دانش آموزان و داوطلبان کنکور از مشاوران تحصیلی اینه که پیاده سازی این روش ها در هرکدوم از درس ها (مثلا فیزیک یا شیمی) به چه صورته؟ قبل از هر چیز شاید بهتر است که بدانیم تعریف مشاور تحصیلی چیست؟ مشاور خوب با رفتار خوشایندش و با صحبت های دلگرم کننده به شما امید رسیدن به اهداف را می دهد. مانند هر سال انتظار می رود که این زمان تمدید شود، اما ما به شما توصیه اکید می کنیم که در همان روزهای اول با آرامش و به دور از استرس اقدام به ثبت نام در این آزمون سرنوشت ساز کنید و روزهای آخر را برای ویرایش اشتباهات احتمالی قرار دهید. اما اگر شما عزیزان نمیدونید چطور اصول برنامه ریزی درسی رو طراحی و اجرا کنید، میتونید همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 1 شب با شماره تماس های منرج در جدول با مشاورین ما در ارتباط باشید. یکی از رازهای موفقیت مشاوران ما در این است که در مسئولیت پذیری و نظم جلسات بسیار جدی و متعهد می باشند. برنامه ریزی درسی کنکور تجربی نیز یکی از موارد بسیار مهم و کلیدی است که الزاماً در جلسات مشاوره کنکور در رابطه با آن صحبت می شود.

مشاور کنکور کلاسینو

شمابا توجه به شناختی که از خود دارید تا حدی می توانید برنامه ریزی کنید. استرس تا حدی نه تنها مضر نیست بلکه لازمه. وقتی که تست می زنید، نه تنها دارید خودتون را محک می زنید، بلکه ذهنتون به صورت خودکار مطالب مهم رو مرو می کنه و حتی نکات تازه رو هم کشف می کنید. در بخش پروژه ۶۰۴۰ و پشتیبان آنلاین یک رتبه برتر همراه داوطلب می باشد و گزارشات لازمه را از طریق سیستم مشاوره آنلاین به صورت دقیق به پشتیبان گزارش می دهد و پشتیبان با توجه به گزارشات سیستم آنلاین به صورت دقیق تر و حرفه ای تری میتواند کار مشاوره و پشتیبانی را انجام می دهد، و باید خاطر نشان کنم که در این سیستم آزمون آنلاین نیز از داوطلب گرفته می شود و داوطلب به صورت آنلاین مورد آزمون و محک قرار میگیرد. فردی که برای تحصیل و یا هر مورد دیگری به مشاوره مراجعه می کند بی شک به امید بهبود وضعیت و یا کسب نتیجه مطلوب این کار را انجام می دهد. اگر مشاوری در کار خود سستی کرد، برای مثال جلسات را به تعویق انداخت و یا آن ها را کنسل کرد، به سرعت به دنبال فرد دیگری برای این کار باشد.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما