مشاور کنکور یا بازاریاب محصولات آموزشی؟

مجتبی احمدی در گفتوگو با ایسنا با اشاره به تصمیمات گرفته شده در خصوص کنکور سراسری اظهار کرد: بنا بر تصمیم جدید، برای کنکور سال ۱۴۰۱، ۴۰ درصد تأثیر مثبت سوابق تحصیلی لحاظ میشود البته اگر سوابق تحصیلی داوطلب ضعیف باشد، تأثیری نخواهد داشت. وی در پایان با ارائه پیشنهاد برای موثر بودن تصمیمات گفت: باید جذابیت رشتههای کار و دانش و فنی و حرفهای بیشتر شود تا همه به سراغ رشته تجربی نروند زیرا باعث تراکم داوطلبان در یک رشته میشود. این دوره کارشناسی ارشد 32 واحد است که 6 واحد آن پایان نامه می باشد. سوالات مربوط به دروس امتحانی کلیه کد ضریب های این مجموعه در یک دفترچه تحت عنوان دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی منتشر شده و در اختیار داوطلبان حاضر در جلسه آزمون قرار می گیرد. بر اساس دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ، مجموعه طراحی صنعتی یکی از مجموعه های گروه هنر می باشد. دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی 1400 این فرصت را در اختیار متقاضیان قرار می دهد تا پاسخ های خود را مورد بررسی و مقایسه قرار داده و قبل از اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰، درصد دروس خود را محاسبه نمایند.

مطالعه این مقاله را به متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی سالیان بعد نیز توصیه می کنیم. برای دریافت پاسخنامه کلیدی کنکور هنر ۹۹، مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد. احتمالا بد نباشد نگاهی به منابع و کتاب های کمک درسی کنکور رستگار رحمانی بیاندازیم. پدر و مادر رستگار رحمانی تحصیلات خواندن و نوشتار را نمیدانند و بسیار ساده زیست هستند. این قضیه بسیار مهم می باشد زیرا به هر میزانی که داوطلب قوی و به موقع و با شور و نشاط مطالعه را برای کنکور آغاز کند باعث داشتن ساعات مطالعه ی زیاد و تست زنی کنکور و تمرین کافی به مرور زمان شده که هر دو از ارکان مورد نیاز کنکور می باشد. درست است که لازم است شما بتوانید به دروس مورد نظر هم تسلط یابید اما قطعا آنچه مطالعه می نمایید را باید به درستی بتوانید بخوانید تا تسلط کافی را بر این مسائل داشته باشید.

مشاور کنکور فرهادیان

امروز سعی داریم نکاتی درباره ی نحوه ی مطالعه ی ادبیات خدمت شما ارائه کنیم، تا بتوانید با این روش ها در این درس نیز رشد داشته باشید. براساس نوع درس های تئوری و عملی رشته های مختلف دانشگاهی و تطابق این درس های تئوری و عملی با استعدادها و مهارت های داوطلب، انتخاب رشته انجام شود. 5- بر اساس ضوابط آزمون سراسری سال ۱۴۰۰، منحصراً آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام آموزشی جدید (نظام 3-3-6) بوده و یا شاغل به تحصیل در پایه دوازدهم نظام آموزشی جدید می باشند و یا داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا شاغل به تحصیل در دوره پیش دانشگاهی و یا دارای مدرک کاردانی (فوق دیپلم) بوده اند، و یا حداکثر تا تاریخ 1400/06/31 نسبت به اخذ مدرک تحصیلی خود اقدام نمایند، حق ثبت نام و شرکت در آزمون مشاور کنکور لاهیجان را داشتند. در همین راستا، نرم افزار تخمین رتبه کارشناسی ارشد نیز برای برخی رشته های پرطرفدار طراحی شده که امکان تخمین رتبه داوطلب را بر اساس این درصدها فراهم می کند. برای دانلود پاسخنامه سوالات کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی 1400 کلیک کنید. دانلود برنامه راهبردی آزمون های گاج 1400 – 1401 : بودجه بندی آزمون های گاج کنکور 1401 : سلام دوستان .

این مشاور کنکور در خصوص سوالاتی مانند با بیانگیزگی و خستگیام چکار کنم؟ این روانشناس و مشاور کنکور تصریح کرد: نکات مهمی که باید دانشآموزان به آن توجه کنند این است که زمان مطالعه مناسب را حفظ کنند و نیازی به تایم مطالعه افراطی ندارند و باید تستزنی اصولی را در دستور کار داشته باشند و همچنین از خلاصهها و سبک نمودار درختی و نقشهذهنی برای مرور مطالب قبلی استفاده کنند و باید بخش زیادی از نقاط ضعشان را هم تا قبل از رسیدن عید رفع کنند. «احسان سایهمیری» در گفتوگو با ایسنا اظهار کرد: هر ساله بسیاری از دانشآموزان در این بازه زمانی مانده به کنکور سراسری به چند دسته تقسیم میشوند و سوالات رایجی را از مشاوران خود میپرسند،دسته اول افرادی هستند که بعد از امتحانات دی ماه به خاطر فشردگی امتحانات و تلاش زیاد دچار خستگی و بیانگیزگی میشوند و توان ادامه دادن ندارند، دسته دوم دانشآموزانی هستند که با برنامه مشخص و اصولی پیش رفتهاند و تازه اول راهشان است و پر از انگیزه برای ادامه مسیر قبلی خود برنامهریزی میکنند و دسته سوم نیز دانش آموزانی هستند که بعد از دیدن کارنامه درخشان خود تازه به فکر درس خواندن می افتند و شروع به مطالعه برای کنکور سراسری میکنند.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت

تماس با ما