مشاور در تبریز

البته استثناهایی هم داریم که با مطالعه فراوان توانسته اند رتبه های خوبی کسب کنند اما من چنین افرادی را موفق نمی دانم. یک معمار باید بتواند در هنگام ساختمان سازی و یا طرح پروژه های مختلف تحرک زیادی داشته باشد چنین شخصی هر چقدر هم که درسش خوب باشد و علاقه به رشته مورد نظر داشته باشد نمی تواند در آن موفق عمل کند و تمام اینها به خاطر آن است که پیش از انتخاب رشته تحقیقات لازم درباره رشته مورد علاقه خود را نکرده است. حال تصور کنید یک دانش آموز برای مطالعه ۱۶ درس چه زمانی را باید در برنامه های درسی اش کنار بگذارد، ضمن آنکه مرور همین ۱۶ درس خودش زمان زیادی را لازم دارد. ضمن آنکه دانش آموز من به دلیل تسلط بر روش مطالعه این درس برعکس دانش آموز قبلی بارها و بارها می تواند سه کتاب دین و زندگی را در کمترین زمان ممکن مرور کند کاری که بسیاری از دانش آموزان حداقل هر سه ماه یکبار قادر به انجام آن می گردند و همین باعث می شود بسیاری از مطالب را فراموش کنند.

مشاور کنکور جیرفت

مشاور کنکور بهترین مشاور کنکور کیست چرا باید مشاور برای کنکور داشته باشیم / پاسخ با ما اینکار سرعت تست زنی را نیز بالا می برد بطوریکه دانش آموزان کمپ کنکور درس زندگی ما، ۲۵ تست دین و زندگی را در مدت زمان حداکثر ۷ دقیقه پاسخ می دهند حال آنکه مدت زمان استاندارد پاسخگویی به سوالات این درس در کنکورسراسری ۱۷ دقیقه است. و در واقع نویسندگان این کتابها با تمرکز بیش از حد بر روی پیام آیات دانش آموزان را به بیراهه کشانده اند. آنها یک نسخه از این کتب را در اختیار دارند و با تکیه بر معایب و نواقص آن طرح سوال می کنند. وی اضافه کرد: کارتهای ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ از روز ۱۰ تیر ماه ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر میشود و داوطلبان تا روز ۱۲ تیر امکان دریافت کارت خود را دارند.  به طور مثال : شما در فرم انتخاب رشته خود 100 کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته خود آورده اید سازمان سنجش به ترتیب انتخاب های شما را از بالا بررسی می کند در صورتی که به طور مثال در انتخاب 59 قبولی برای شما مشخص شود در اینجا متوقف می شود و اعلام قبولی می نماید .

بنده با نظر مسئولین سازمان سنجش موافق تر هستم اما نظر مخالفین را نیز رد نمی کنم. پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور تهران در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد. اما اگر همین دانش آموز متدهای علمی و منطبق با تفکر طراحان سوالات کنکور را در مطالعه کتب درسی آموخته و بکار بگیرد قطعا دیگر نیاز چندانی به مطالعه درسنامه های کتاب های کنکور نخواهد داشت و در کنار حل تستهای کنکورهای سراسری و آزمایشی می تواند به رتبه های بالایی نیز در آزمون سراسری دست یابد. یک مشاور یا بهتر از اون اینه که نظر تعداد زیادی از رتبه های برتر کنکور رو بدونی ! همین پیام آیات داخل کتب کنکور نه تنها وقت زیادی از دانش آموزان می گیرد بلکه باعث سردرگمی انها می شود. متأسفانه کتابهای کنکور دانش آموزان را از مفاهیم اصلی طرح سوال توسط طراحان دور کرده اند. اگر درست فهمیده باشم، دانش آموز شما که روش مطالعه این درس را بکار بسته است، در ۲۵ تست دین و زندگی فقط به دنبال ۲۵ مفهوم اصلی است که مورد سوال واقع شده و با تکیه بر همان مفاهیم هم به دنبال گزینه صحیح می گردد .

مشاور کنکور سینا تهرانی

با ارسال این مقاله برای دوستانتان، آنها را در انتخاب بهترین منبع زیست شناسی کنکور راهنمایی کنید. اینکه از روش چه منابعی درس بخونیم و اونم بین این حجم عظیم منابع برای کنکور و انتخاب بهترین تقریبا کار سخت و غیر ممکنیه مگر با نظر یک رتبه برتر … من، شایان مامندی، مشاور حرف آخر و رتبه 958 کنکور سراسری، امروز با شما هستیم تا بهترین روش برنامه ریزی را برای شما نشان دهم. این دست از مشاورها فقط به منافع شخصی خودشون اهمیت میدن و معمولا برای همه داوطلبهایی که به اون ها مراجعه میکنه یک رفتار مشخص دارن و طبق یک برنامه از پیش تعیین شده برای کنکوری ها برنامه ریزی میکنن و پیشرفت شما اهمیتی برای این اشخاص نداره. این کتاب ها علاوه بر داشتن خلاصه ای از مباحث هر درس با داشتن تست های تالیفی و نیز تست سال های گذشته کنکور، علاوه بر آشنایی با تست های کنکور، شما را در آماده سازی برای سوالات کنکور در زمان کمتری آماده می کنند. یک برنامه درسی ای که حتی جزیی ترین نکات را نیز برای اجرا در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. در وبسایت کوشیار خدمات مشاور کنکور آنلاین به عموم دانش آموزان عزیز ارائه میشود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور گاج لطفا از سایت ما دیدن کنید.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

پاربرگ سایت

تماس با ما