مشاور در تبریز – صفحه 2

در این مرحله به صفحه ای وارد خواهید شد که لازم است مشخصات خود را به طور دقیق وارد نمایید. با وارد کردن مشخصات و انتخاب درگاه بانک، به این صفحه هدایت خواهید شد و با انتخاب گزینه قبول شرایط و کلیک بر روی گزینه ی ادامه روند پرداخت، به صفحه پرداخت الکترونیکی می روید. جهت ادامه مراحل ثبت نام، نیاز به تهیه کارت اعتباری ثبت نام کنکور ارشد 1401 دارید، برای تهیه این کارت روی گزینه لینک خرید کارت اعتباری کلیک کنید و در پنجره ای که باز می شود یکی از گزینه ها را انتخاب نمایید. البته این مورد فقط مخصوص سال اولی ها نیست، بلکه شامل همه شرکت کنندگان کنکور رو شامل میشه. برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 سراسری و نیز دانشگاه آزاد اسلامی، لازم است به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنید و بر روی لینک سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1401 کلیک نمایید. در این جزوات که منبع مطالعاتی بسیاری از رتبه های برتر سال های گذشته بوده ، سعی شده با کم ترین حجم ممکن ، بیشترین مطالب جهت پوشش دهی سوالات کنکور گردآوری شود.

مشاوران ثبت نام کنکور

میدونی که توی همه رشته های دروس عمومی مشترکه، پس بیا توی برنامه ریزی شخصیت باکس هایی که باید دروس عمومی گذاشته بشه بابت هر درس دو باکس در هفته تعریف کن. برای رسیدن به رتبهی 5 هزار شما باید حدودا در یک کنکور متوسط بین 40 تا 50 درصد در هر درس را بزنید . بند 39 و 40 طبق توضیحاتی که در بخش خرید سریال گفتیم اگر سریالی برای گروه آزمایشی زبان،هنر یا هردو خریداری کردید باید در این بخش بعد زدن تیک آن وارد کنید. مثلا میگه حرکت بساوش تنجی و تعریفش میکنه یا متن کتابو روخوانی میکنه ! مثلا بگیم من حداقل هر روز باید 7 ساعت بخونم کمتر بشه باید شب بیدار بمونم و برسم به حداقل.. مثلا چند روز کتاب و درسنامه چند روز تست؟ پاسخ کامنت معصومه حسین پور – سایت کانون:سلام کاربر گرامی ؛ قطعا اول کتاب درسی خود را خوب مطالعه کنید بعد از کتابهای آبی کانون استفاده کنید و تستهای مربوطه را بزنید ودر آزمونهای مکمل کانون (هدفگذاری و مشابه پارسال ) هم شرکت کنید تا آمادگی کامل برای روز آزمون داشته باشید. پاسخ کامنت رخساره پایانی، دوازدهم تجربی – لنده دوگنبدان – میانگین تراز 6836:زیست 4 تا بقیه کتابا یکی دوتا/نحوش که..

مشاور کنکور مشهد

پاسخ کامنت پژمان حسین زاده، دوازدهم تجربی – بندرعباس – میانگین تراز 7088:سلام معمولا 6 بیدار میشم و 6ونیم شروع میکنم دوساعت مطالعه هر باکس و بعدش یک ربع استراحت یکونیم ساعتم ناهار و استراحت بعد از ظهر و 23ونیم تموم میکنم . کامنت کاربر:سلام خسته نباشید میشه بگید چجوری زیست دهمو تو این ده روز تا 8 بهمن جمع بندی کنم ببهتره؟ لازمهی این کار یه حاکمیت سفت و سخت به خودمونه. به همین خاطر برنامهریزی کنکور باید به گونه انجام شود که در ابتدا آسان و به مرور زمان سخت شود. تیم مشاوره و برنامه ریزی 3گام، برای آشنایی داوطلبان کنکور ارشد 1401 با روند ثبت نام، به توضیح راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 1401 پرداخته است، تا داوطلبان بتوانند به راحتی ثبت نام خود را انجام داده و دچار مشکل نشوند. برای مرور و جمعبندی باید چند کار انجام دهید. کامنت کاربر:🌷سلام برنامه ریزی دوهفته ای باید چطوری باشه؟ پاسخ کامنت الهام یافته – سایت کانون:سلام کاربر گرامی بهترین برنامه ای که میتوانید به آن اتکا کنید برنامه راهبردی است.برنامه راهبری دقیق و بی نقص است طبق آن برنامه درسی خود را تنظیم کنید اگر فارغ التحصیل هستید 8ساعت درس زمان مناسبی نیست.دیمی درس نخوانید با برنامه پیش بروید.در دفتر برنامه ریزی ساعت درس خواندن خود را یادداشت کنید به برنامه ای که تنظیم میکنید متعهد باشید.

از بخش زیر روی درس مورد نظر کلیک کنید. از لینک زیر می توانید دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد 1401 را دانلود نمایید. مشاوره کنکور ارشد مجموعه فیزیک، به عهده آقای محمد جواد نوحی (مشاور تخصصی ارشد فیزیک) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید.همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مجموعه فیزیک دسترسی داشته باشید. همچنین برای راحتی بیشتر می توانید کدهای لازم برای ثبت نام کنکور ارشد را از قبل در برگه یادداشت کنید. قبل از اقدام به ثبت نام حتما دفترچه ثبت نام کنکور ارشد 1401 را به دقت مطالعه نمایید. لازمه که در انتخاب منابع کنکورتون دقت کافی رو داشته باشین و منابعی رو انتخاب کنین که چیزی رو از قلم ننداخته باشه و برعکس؛ یعنی چیزی اضافه بر سازمان رو که در کنکور به کارتون نمیاد رو توضیح نداده باشه.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما