مشاور تحصیلی می گوید : برای موفقیت در کنکور به چه ابزارهایی نیاز دارید؟

6- در رشتههای امتحانی برنامهريزی شهری ، منطقهای و مديريت شهری (كد 1350) ، طراحی شهری (كد 1351)، معماری (كد 1352)، نمايش عروسكی (كد 1356) ، هنرهاي نمايشي و سينما (كد 1357) ، هنرهاي تصويري و طراحي (كد 1358) ، هنرهاي موسيقي (كد 1360) ، طراحی صنعتی (كد 1362) ، طراحی پارچه و لباس (كد 1364) از داوطلبانی كه با توجه به نمره اكتسابی ، مجاز به انتخاب رشته شده و فرم انتخاب رشته اينترنتی را نيز تكميل نموده باشند، تا چند برابر ظرفيت آزمون عملی/تشريحي/پروژه به عمل خواهد آمد. 3- مؤسسات برای پذیرش دانشجو در مهرماه از داوطلبانی میتوانند پذیرش به عمل آورند که حداکثر تا سی و یکم شهریورماه همان سال (سال 1398) فارغ التحصیل شوند. در واقع مشاوره تحصیلی دانش آموز فقط در دو ساعت و نیم تا سه ساعت جلسات هفتگی تمام نمی شود؛ بلکه تازه شروع می شود؛ چرا که در طول هفته مشاور پیگیر کار های شما خواهد بود و روند مشاوره در طول هفته نیز ادامه خواهد داشت. متینی: دو سال پیش رتبه یک کنکور شاگرد من بود،اداره آموزشوپرورش تهران از رییس منطقه تا مدیرمدرسه برای تقدیر و تشکر دعوت کرد اما ازما که مشاور مدرسه بودیم و یک سال برای آن دانشآموز زحمت کشیدیم حتی مدیر مدرسه تشکر زبانی نکرد.

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید. لازم به ذکر است پذیرش براساس قانون مذکور و مطابق این اطلاعیه و شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش آزمون مذکور (که در زمان ثبت نام آزمون ارشد 98 توسط این سازمان منتشر میشود) ، صورت خواهد گرفت. لذا ضرورت دارد تمامی متقاضیان ورود به دوره های فوق در کلیه رشته های امتحانی دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی از جمله دانشگاه آزاد اسلامی در رشته هاي مصوب دفتر گسترش آموزش عالی در این آزمون شرکت نمایند. داوطلبان ارشد آزاد دقت نمایند که ثبت نام آزمون ارشد دانشگاه آزاد به صورت جداگانه نمیباشد بلکه ثبت نام هر دو آزمون ارشد آزاد و سراسری با هم انجام میگیرد و داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری حرکت انتخاب رشته دانشگاه آزاد را نیز دارند .

مشاور کنکور واتساپ

2- دارندگان مدرک معادل دوره کارشناسی در صورتی که مشمول آئین نامه ابلاغی شماره 2/77633 مورخ 92/05/28 توسط معاون آموزشی وزارت متبوع باشند، میتوانند در آزمون شرکت نمایند. 1- تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی میتوانند در صورت دارا بودن شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی در آزمون ورودی شرکت نمایند. پس از آن داوطلبان باید در صفحه جدیدی که باز شده است، از قسمت آزمون سراسری، خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون سراسری را انتخاب کنند و در پایین صفحه گزینه تایید و ادامه را بزنند. پس داوطلبانی که خواهان قبولی در ارشد ازاد هستند دقت داشته باشد جهت شرکت و انتخاب رشته آزاد باید در از طریق سازمان سنجش در کنکور کارشناسی ارشد 97 شرکت نمایند . داوطلبان برای خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور رجوع کنند. در این مقاله در راستای حل این مساله، در مورد خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ برای داوطلبان توضیح داده میشود و راهنمای کامل آن ترسیم میشود. برای ثبت نام دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی نیز داوطلبان باید کارت اعتباری جداگانه خریداری کنند.

مشاور کنکور هیراد ذاکر

داوطلبان باید با استفاده از کارت بانکی متصل به سامانه شبا، مبلغ کارت اعتباری را واریز کنند و کارت اعتباری ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ خود را خریداری کنند. هر داوطلب حق انتخاب و شرکت در یک کد رشته امتحانی اصلی و یک کد رشته امتحانی شناور را دارد که لازم است برای کد رشته امتحانی اصلی و شناور به صورت جداگانه کارت اعتباری خریداری شود . می باشند باید کارت های اعتباری جداگانه تهیه نمایند . را دارند باید در آزمون کارشناسی ارشد که توسط سازمان سنجش برگزار می شود شرکت نمایند .به شما داوطلبان توصیه می شود پست مربوط به شرایط شرکت در ارشد 98 و در پست مربوط به دفترچه ثبت نام ارشد 98 میتوانید فایل مربوط به ثبت نام ارشد 98 را به طور کامل مطالعه نماید . بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 میرساند، براساس قانون “سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی” مصوب 94/12/18 مجلس محترم شورای اسلامی و همچنین مصوبات “شورای سنجش و پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی” آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 1398 با شرایط زیر برگزار خواهد شد. موسسات و مراکز و آموزشگاه های کنکور متعددی در سطح شهر و استان اصفهان در زمینه مشاوره کنکورhttps://www.fall24.ir/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1-%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d9%87-%db%b4%db%b2-%db%8c%d8%b2%d8%af-%da%86%d9%87-%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d9%88%d8%af%d8%9f/ و کلاس های کنکور اصفهان فعالیت دارند.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما