مشاوره کنکور نکات برنامه ریزی

توی درس زبان تخصصی من برداشتم کلمات کتاب های ۵۰۴ و فوکس آن وکب رو توی دفترچه یادداشت به همراه هم معنی های انگلیسی شون نوشتم و یه منبع خیلی خوب کلمه برای خودم درست کردم و با تداوم خوندنشون قشنگ به ذهنم سپرده شدن.درس های گرامری هم که با خوندن چندین مرتبه درسنامه و تمرین داخل تست ها اوکی کردم.برای درس های دیگه خلاصه نویسی آنچنانی نکردم و کتاب هارو میخوندم و از طریق تست های جامع یاداوری میکردم و اگه هرکدوم از یادم میرفت باز میرفتم و مبحث رو میخوندم و دوباره رفرش میشدم. خوب آزمون ها پاسخ تشریحی دارن.من همونجا یه نگاهی میکردم و بعد اگه یادم نمیومد یا یاد نمیگیرفتم میرفتمم مفصل تر دنبالش تا کامل یاد بگیرم. درباره زبان تخصصی هم بگم که چون منبع خاصی نداره،و دنیای زبان بی کرانه،پس خوندن براش تمومی نداره و نمیتونم بگم که زبان تخصصی رو تموم کردم من تا روز آخر سعی کردم کلمه و اصطلاح جدید یاد بگیرم که گیرشون نیوفتم. آزمون های قلمچی .اولش که بی هدف بودم.از طریق مدرسه آزمون ریاضی ثبت نام کردم.هیچی هم براش نمیخوندم.فقط زبان عمومی میزدم چون از قبل بلد بودم.بعدش که تصمیمم کنکور منحصرا زبان شد عمومی هارو میزدم.اونم نم نم خوب شد و خوب نبود درصدام اول.بعدش که مجازی شد امتحانا به خاطر کرونا سوال های عمومی و زبان تخصصی قلمچی رو گیر میاوردم و از خودم آزمون میگرفتم.که این چهار و پنج تا آزمون آخرم تازه یکم درصدام خوب شد.

در واقع در کنار فایل های صوتی مشاوره تحصیلی رایگان در این وبسایت به آموزش های مجازی در دروس مختلف نیز میپردازیم. روانشناس باید در کنار داشتن دانش، توان درک درست و بدور از هر گونه قضاوتی را داشته باشد. هیچ چیز به اندازه ی مطالعه پیوسته برای یک کنکوری باعث انگیزه نمی شود، شما در کنار مطالعه خود به استراحت هم نیاز دارید و کنکور نباید مانع زندگی کردن شما شود پس در سال کنکور برنامه ای برای استراحت و یا کاری که علاقمند به انجام دادنش هستید قراربدهید. منبع آموزشی یک بحث مهم و غیر قابل انکار در کنکور است، ما در تبلیغات آزمون ها که داوطلبان را به آزمون دادن به عنوان تنها عامل موفقیت در کنکور تشویق می کنند یا خیلی موارد دیگر می بینیم که منبع را بی ارزش جلوه می دهند اما در کنکور منبع بعد از بحث تلاش و پشتکار عاملی مهم و انگیزه بخش است (هرچه بهتر یک درس را یاد بگیرید علاقه شما به آن درس بیشتر می شود) منبع مناسب منبعی است که در فهم عمیق مطالب به شما کمک کند، منبع را خیلی حجیم انتخاب نکنید در غیر اینصورت زمان زیادی را برای آن صرف می کنید و در پایان متوجه شده اصلا پیشرفتی نداشته اید و خود همین باعث خسته شدن شما از ادامه مطالعه می شود، درواقع منبع باید همه مباحث را پوشش دهد و در عین حال طولانی و زمان بر نباشد.

مشاوره کنکور هنر 99

نکته مهم در آزمون ها این است که آزمون جایی برای انتقال اطلاعات است نه یادگیری (ما یک سری یادگیری در بحث تحلیل آزمون داریم) ولی بحث آموزش و مدیریت آزمون چیزی نیست که شما سرجلسه آزمون یاد بگیرید. می توانید با پیدا کردن نام رشته خود، به صفحه اطلاعات تخصصی همان رشته بروید و همچنین رزومه مشاور تخصصی کنکور ارشد آن رشته را هم مشاهده کنید. ما ۲ نوع مشاور داریم! سلام.شما توی پادکست گفتید افرادی که قبل از 84 دیپلم گرفتند میشن نظام قدیم ولی من با اینکه قبل از اون دیپلم ام رو گرفتم در سیستم ترمی واحدی درس می خوندم با سه سال دبیرستان و یک سال پیش دانشگاهی و اون زمان به ما می گفتند نظام جدید! تلاش و پشتکار به عنوان اصلی ترین و مهم ترین عامل در موفقیت یک دانش آموز کنکوری است، اگر تلاش و پشتکار نداشته باشید هیچ چیزی در هیچ زمانی نمی تواند به شما کمک کند، دقیقا زندگی شما از زمانی تغییرمی کند که متوجه شوید تغییر فقط به دست شما اتفاق می افتد و شانس و هوش خیلی نقش اندک و حتی نزدیک به صفر را در کنکور دارند.

مشاور کنکور ورامین

خانم شهریاری می افزاید:« هرچند گفته می شود این مشاور تحصیلی و منتقد جدی نظام آموزشی کشور، صرفاً مشاور تحصیلی دانش آموزان تیزهوش یا بچه های با معدل بیست است اما مصاحبه تهرانی با روزنامه ابتکار که گفته است :« هرفردی که معدلش بیست باشد یا در مدرسه تیزهوشان تحصیل کند، از نظر من لزوماً تیزهوش نیست » نشان می دهد که او صرفاً مشاور بچه های با معدل بیست و یا تیزهوش نیست. واينكه ميدونيد تاثير معدل در كنكور٩٧ چگونه است؟ مشاوره تحصیلی کنکور می تواند جامعه آماری بزرگ متقاضیان شرکت در آزمون سراسری را در مراحل مختلف یاری نماید. تو 14 توصیه مشاوره ای رتبه های برتر برای کنکوری ها میگیم که باید علاوه بر مشخص کردن انگیزه، بهترین اصول برنامه ریزی کنکور رو هم رعایت کنید. من درس خوندم که بهترین باشم و نهایتا تو سه تا زیر گروه رتبه 1 شدم. که محاسباتش کمی پیچیده است، پس ازهمین الان که کارنامه پذیرفته شدگان را می بینید بهترین رتبه ها را در نظر گرفته و سعی کنید رتبه و درصد شما از همه ماکزیمم درصدهای دروس قبولی سال قبل بهتر باشد تا در زمان انتخاب رشته به اصطلاح لب مرز نبوده و دیگر نگرانی قبولی و پذیرش را نداشته مشاوره ی کنکور انسانیhttps://www.fall24.ir/%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7-%d8%aa%d9%86%d9%87%d8%a7-%d9%be%d9%88%d9%84-%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/ – باشید.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما