مشاوره کنکور حضوری، تلفنی و آنلاین

در مشاوره نیز در یک سری خصوصیات مثل روحیات و علایق داوطلب، شرایط خانوادگی، شرایط محیطی، شرایط تحصیلی دریافت شود و با بررسی و تحلیل درست این اطلاعات تصمیمی نتیجهبخش گرفته شود. نکته: به اولیای عزیز تأکید می کنم که با کادر آموزشی فرزندان خود درارتباط بوده، همچنین خود را در روند مطالعه ی داوطلبِ کنکوری خود درگیرکنند. این استراحت نه تنها برای چشم بلکه برای مغز هم فرصت مناسبی است که یادگیری خود را مشاور کنکور خوب مرور کند. توجه داشته باشید که استراحت هم جزوی از برنامه ریزی کنکور شماست و باید برای آن برنامه داشته باشید. در عین حال او را لوس نکنید، وگرنه در آینده دیگر پذیرای انتقاد های دلسوزانه نیست و آن ها را قبول نمی کند. شاید از مهم ترین ویژگی های یک کلاس کنکور در آموزشگاه های کنکور شیراز داشتن اساتید با سابقه و معتبر است ، ویژگی مهم دیگر این است که در آموزشگاه کنکور باید بین کلاس ها و برنامه ریزی درسی ارتباط مناسب باشد. فردی دیگر از کارشناسان آموزشی می گوید سیستم کاری کاملاً محرمانه مرکز مشاوره تحصیلی مسیرموفقیت شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم به عنوان بهترین مرکز مشاوره تحصیلی شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم که تاکنون از دید کنکوری ها پنهان مانده است مهمترین دلیل ماندگاری ایشان در صدر جدول بهترین مشاوران تحصیلی است.

مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان خرم آباد در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد. رتبه یک کنکور سراسری رشته زبان درباره تأثیر والدین خود در این موفقیت خاطرنشان کرد: والدین من محیط آرامی را برای من فراهم کردند و همراهی بسیاری با من داشتند. در دوران آمادگی کنکور که داوطلبان ساعت ها مشغول مطالعه اند، امکان دارد چشم ها اذیت شود و باعث کند شدن روند یادگیری و خستگی زودهنگام شود. ستون فقرات به هنگام مطالعه باید راست باشد. نباید به صورت خمیده و یا در طرفین مطالعه نمود، چون به تدریج باعث تغییر ستون فقرات می گردد. نور لامپ های مهتابی: نور لامپ های مهتابی به علت داشتن نوسان، چندان مناسب نیست و بهتر است به جای استفاده از یک منبع نوری از چند چراغ استفاده نمود.نور نباید نوسان داشته باشد تا روشنایی محل مطالعه یکسان بماند. سلام من داشتم نظریات شمارو میخوندم و سوالی برام پیش اومد برای مثال اگر من رتبه ام به پزشکی قزوین بخوره و من اونو الویت ۱۰ انتخاب کرده باشم ودیگری الویت ۵ اینطوری امکان داره ظریفت ها پر بشه و من دیگ پذیرش نشم یعنی میخوام بگم الویت هارو براساس شانس و احتمال قبولی نباید بچینم؟

مشاور کنکور مشهد

جهت استفاده از خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته ، مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری – تخمین قبولی و اطلاع از رشته های بدون کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. ریاضی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین دروس کنکور است؛ و میتواند در قبولی شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. اما انجام ورزشهای ساده و سبک در منزل (مانند بارفیکس یا شنا) یا پیاده رویهای کوتاه میتواند باعث سلامتی جسمی و شادابی روحی شما شود. اگر مطالعه در ساعات معینی از شبانه روز انجام گیرد، آمادگی ذهنی و بدنی به هنگام مطالعه را می کاهد، مگر اینکه زمان مطالعه کوتاه مدت باشد . بنابراین بهتر است که دوره طلایی یا تابستان را به مطالعه دروس سالهای گذشته اختصاص داده و در طول سال تحصیلی برنامه ریزی کنکور را برای مطالعه دروس جدید و مرور مطالب قبلی انجام دهید. مختصری حرکت نمایید تا از رکود خون در پاها جلوگیری شود.

مشاور هیوا کنکور 98

8- شما به عنوان بهترین دبیر فیزیک انجمن کنکور و به عنوان قوی ترین استاد فیزیک ایران باید نکات مثبت دانش آموز را حتما به اولیا اظهار نمایید و از منفی نگری پرهیز کنید.پدران و مادران خودشان نکات منفی فرزندانشان را میدانند، لطفا نکات منفی بچه ها را با پتک بر سر پدر و مادر نکوبید! پس از آن حتی اگر پاسخ شما صحیح بوده است بازهم تحلیل تشریحی آن را بهصورت دقیق مطالعه کنید زیرا در برخی از موارد ما ممکن است توانسته باشیم گزینه صحیح را انتخاب کنیم اما این گزینه تحلیل درستی نداشته باشد و این تحلیل نادرست در جلسه کنکور برای ما ایجاد مشکل مینماید. زیرا به علت شروع فعالیت دستگاه گوارش پس از خوردن غذا و هجوم خون به معده و احشاء داخلی، از میزان جریان خون در مغز کاسته می شود و آمادگی برای مطالعه کاهش می یابد . همچنین مطالعه در وسط روز رو به شمال مناسب نیست زیرا نور بیشتر یا کمتر از حد طبیعی به چشم ها می رسد . افرادی که ساعت زیادی در شبانه روز به مطالعه می پردازند باید فعالیت و حرکات عضلانی کافی داشته باشند . شرایط پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلی روزانه، شبانه (نوبت دوم)، علاقه به مشاور کنکور نیمه …

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما