مشاوره و برنامه ریزی کارشناسی ارشد روانشناسی 1401

رزومه پر بار و رضایت دانش آموزان او گواه بر این ادعا است. البته فراموش نکنید این موارد با توجه به نظر دانش آموزان در رزومه کاری و بیوگرافی شغلی دکتر رضا بابایی قرار گرفته است. چرا که حتی اسمش برند ترین و بهترین مشاور کنکور هم باشد به دلیل اینکه هر دانش آموزی فقط می تواند با مشاوری خاص پیش برود و موفق شود و اصلا و ابدا اینگونه نیست که شما بتوانید با روش هر مشاوری موفق شوید حتما نیاز است که حداقل یک جلسه به صورت آزمایشی مشاوره کنکور رایگان دریافت کنید تا با سبک و سیاق کاری مشاور کنکور مورد نظر آشنا شوید و بخشی از سوالات و مشکلات شخصی خودتان را از وی بپرسید و سبک پاسخگویی وی را بسنجید و در صورت مثمر ثمر بودن و موثر بودن او را به عنوان مشاور کنکور خود انتخاب کنید . شما باید بتوانید با توجه به شرایط خود، یک راه مناسب را انتخاب کنید. اگر بتوانید از کنکور سربلند بیرون بیایید، به طور قطع رشته های خوبی در دانشگاه انتظار شما را دارند.

در اینجا شما تمام اطلاعات لازم در مورد آینده رشته تجربی و شیوه مطالعه برای کنکور تجربی را به دست خواهید آورد. در رشته تجربی، چه آینده شغلی در انتظار شما می باشد؟ انتخاب رشته کنکور تبریز بسیار مهم و حائز اهمیت است و هر مقدار که رتبه شما بهتر باشد، انتخاب رشته شما حساس تر و مهم تر است. در بحث اسامی مشاور کنکور شهرکرد (اطلاعات بیشتری پیدا کنید) باید بگویم که در انتخاب مشاور کنکور برای خود بکوشید و خوب تحقیق کنید تا درست ترین انتخاب را داشته باشید؛ بهترین مشاوره کنکور شهرکرد با داشتن حداقل 10 سال سابقه کاری درخشان و داشتن بهترین قبولی های کنکور، در کنارتان است تا شما به آرزوهایتان برسید. در اینجا، در مرکز مشاوره کنکور تجربی، یک مشاور آگاه بر حسب علایق خودتان، کمک می کند تا آینده کاری خود را تعیین کنید. در مرکز مشاوره کنکور تجربی و یا سایت مشاوره کنکور تجربی، بهترین منابع توسط مشاور به دانش آموزان معرفی می شود. کتاب های میکرو طلایی گاج نیز برای دروس ریاضی 1 ، حسابان 1 و 2 در نظام جدید جزو منابع خوب هستند.

مشاور کنکور شدن

ک با خیلی سبز اموزش ببینم بعد برای تست بیشتر سراغ میکرو برم؟ توصیه خیلی مهم ما اینه که هر روز دروسی رو مطالعه کنید که در برنامه درسی مدرسه داشتید. برنامه ریزی درسی نیز، باید با توجه به تیپ شخصیتی هر داوطلب انجام شود. مشاور کنکور باید بتواند با توجه به توانایی خود در برنامه ریزی، در هر داوطلب انگیزه لازم برای درس خواندن را ایجاد کند. هر چند، تمام این منابع نیاز به مطالعه ندارد. اکثردانش آموزان برای تهیه منابع از افرادی که قبلا در کنکور شرکت کرده اند سؤال میپرسند اما ریسک زیادی دارد! یک مشاور خوب اطلاعات خود در مورد منابع کنکوری را طبق آخرین تغییرات، به روز نگه می دارد. منابع بسیاری برای داوطلبان ارائه شده است. متوسط بودن برای بسیاری از افراد یک باور آرام و مطمئن است. اغلب نیز باور دارند، کسی که در زندگی خود موفق نبوده، نمی تواند یک مشاور خوب برای موفقیت در کنکور باشد. رنه دکارت می گوید: « داشتن یک ذهن خوب کافی نیست، بلکه مهم این است که از آن خوب استفاده کنیم» . با وجود مطالعه فشرده و دقیق، رتبه ام در کنکور خوب نشد و این رتبه برای خودم و افرادی که از مطالعه چند ماهه من خبر داشتند تعجب آور بود.

این گونه دانش آموزان بهتر اعتماد می کنند. این گونه شما تمام محرک های حواس پرتی را به صورت لیست دارید و می توانید در زمانی دیگر، به آن ها فکر کنید. اگر قصد پیروزی در کنکور تجربی را دارید، باید حتما این توصیه ها و نکات طلایی مشاوره کنکور تجربی 1401 را در نظر داشته باشید. رازهای طلایی مشاوره کنکور تجربی 1401 را بشناسید. این رازهای طلایی مشاوره، شما را به فتح قله کنکور نزدیک می سازد. برای امسال این ملبغ معادل ۳۷ هزارتومان بوده است و برای سال ۱۴۰۰ مبلغ ۵۴ هزارتومان اعلام شده است. سلام استاد ، من پشت کنکوری هستم، تا الانم با شیب نسبتا خوبی جلو اومدم تعداد تست های هر روزم ۱۵۰تا ۲۰۰ هست ولی با تحلیل عالی ، اما الان که به اینجا رسیده دل چرکین شدم از همه چی ، هر تستی رو که اشتباه جواب میدم یا با روش ساده تری تو پاسخنامه مواجه شدم تماما دلم میریزه و افکار منفی هجوم میارن تو سرم ، من باید پزشکی بیارم امسال ولی تو ذهنم یه چیز غیر ممکن شده … یک پیشنهادی که برای کنکوری ها دارم این است که در هر درس یک کتاب را به عنوان منبع سطح اول استفاده کنند و درسنامه و تست های آموزشی را از روی آن بخوانند تا اینکه به یک سطح نرمالی در آن درس برسند یا به زبان دیگر آن مبحث را یاد بگیرند و با تست هاش آشنا بشوند.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما