مشاوره و برنامه ریزی آنلاین کنکور

برنامه ریزی برای کنکور تجربی و روش نوشتن برنامه مناسب - کنکور 1401 کمک به نوجوان و آموزش والدین برای مدیریت دوران نوجوانی یکی از وظایف مشاوران تحصیلی است. بچه ها به این فکر می کنند که سال بعد کنکور بدهند و این مسئله، دقیقا همون بهونه ای هست که برای کنکور 1400 درس نخونند. پیشرفته تر شدن زندگی و بالا رفتن سطح آن و کمتر شدن وقت افراد به علت مشغله زیاد، باعث شده که همه افراد با مشکل کمبود وقت روبرو شوند و مدام برای انجام هر کاری به این فکر کنند که اگر این کار را انجام دهند دیگر برای انجام بقیه کارها وقتی برای آن ها نخواهد ماند. سوال کلیدی و راه حل این مسئله این هست که از خودتون بپرسید “الان چه کاری از دست من بر میاد؟”. چه بسا بسیاری از سوالات درسی که در طول این چند روز برای شما پیش آمده را فراموش کنید یا در مدت زمان صحبت با مشاور فرصت یا اجازه بیان همه آن ها را نداشته باشید. هرگز فراموش نکنید که کلید موفقیت در کنکور 1400، تلاش و مداومت برای کسب نتیجه مناسب هست. مشاوران موسسه بارسا سال هاست که با دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری در ارتباط هستند و با تجربه بالای خود نگرانی ها و مشکلات درسی و غیردرسی شما را بررسی کرده و بهترین راهکارها را به شما ارائه می دهند.

مشاوره کنکور انسانی 99

علی میرصادقی روانشناس برجسته و طراح و موسس دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا، با استفاده از متدهای روانشناسی اکت، به دانش آموزان پایه و کنکوری می آموزد که چگونه با سختی ها و مشکلات کنار بیایند و به راه خود ادامه دهند.ویدئوهایی که در ادامه مشاهده خواهید کرد، فیلم های انگیزشی تحصیلی و روانشناسی است که مناسب دانش آموزان کنکوری و پایه می باشد.دیدن این ویدئوهای انگیزشی فوق العاده رو از دست ندید. مشاوران موسسه بارسا دوره آموزش های تخصصی مشاوره را با مربیگری علی میرصادقی گذرانده اند. علی میرصادقی در مجموعه ویدئو های پیاده روی ، درباره روش های تربیتی ، نحوه برخورد با فرزندان و هر آنچه که شما به عنوان یک پدر یا مادر را بدانید صحبت کرده است. ساپورت معنوی: شما ساپورت مالی را برای فرزند خود در حد توان دارید، بهتر است به جای حساسیت های خود فرزندان را از نظر معنوی و روحی ساپورت کنید که فرزند شما احساس تنهایی در درس خواندن نکند، سال کنکور به اندازه کافی سال سختی است اینکه شما حساس شوید و دائم بگید درس بخوان و به او توصیه هایی مبنی بر درس خواندن داشته باشید باعث اعصاب خوردی فرزند شما می شود بهتر است به جای حساسیت شما هم شرایطی مانند او را برای خود ایجاد کنید، به طور مثال خود شما هم درس بخوانید، همین باعث می شود فرزند شما احساس تنهایی نکند.

مشاور کنکور 99

برای اولین بار ۴۵۰ نوجوان به جای حرف های تکراری، با اصول روانشناسی و دروس خودشناسی و آگاهی بخش تمرین قدرت کردند. تو همایش کنکور ۴ بهمن به همه ایران و سیستم تحصیلی یادآوردی کردیم که از سیستم قدیمی مشاوره تحصیلی با روش «مرگ مامانت درس بخون» و انگیزه های دروغین مثل «من توی چشمات رتبه یک کنکور می بینم» دست بردارند و با آموزش علم ACT نوجوانان و کنکوری ها رو به جای توهم، آگاهی بخشیدیم تا با مدیریت بهتر هیجانات و افکارشون، تمرکز و اراده مطالعاتی شون رو افزایش بدن و به سمت پیشرفت تحصیلی و موفقیت در کنکور برن. با توجه به اینکه جلسات مشاوره تحصیلی تلفنی بارسا به سبک علی میرصادقی (نویسنده دومین کتاب انگیزشی جهان در سال 2013) می باشد، بخش عمده ای از کار مشاوران به کتنرل مسائل روحی و صحبت های اصولی و هدفمند انگیزشی اختصاص داده می شود.3. تفاوت خیلی مهم همایش کنکور با متد ACT با سایر همایش های مشاوره تحصیلی اینه که متد اکت (ACT) مثل بقیه همایش های کنکور نیست که توش فقط یه سری مطالب انگیزشی گفته بشه و بعد از گذشت چند روز اثر این سخنرانی انگیزشی از بین بره.

مهم ترین ویژگی در مشاوره تحصیلی بارسا به سبک علی میرصادقی تحویل گرفتن برنامه درسی، پیگیری دانش آموز و چک کردن روندی است که دانش آموز در سال تحصیلی یا در سال کنکور سراسری طی می کند. مهم ترین ویژگی داشتن یک مشاور تحصیلی خوب، استفاده از تجربیات و راهکارهایی است که ارائه می دهد. داشتن شماره تلفن مشاور تحصیلی خوب به شما کمک می کند تا بتوانید در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان پاسخ تمامی سوال های خود را پیدا کنید. دوران بعد از عید برای شما دانش آموزان کنکوری از مهم ترین زمان های مطالعه هست و هر لحظه اش به شدت ارزشمنده. از طرفی همه علاقهمندان امکان اینکه خود را بیازمایند و دانشجوی رشته پزشکی شوند را خواهند داشت و اصلا فشاری روانی که الان برای ورود به این رشته روی داوطلبان است کاملا برداشته خواهد شد! همچنین باید توجه داشت که این انتخاب سرنوشت ساز، بهصورت کاملا اصولی و منطقی انجام بشه و هیجانات و احساسات کاذب روی مسیر زندگی شما تاثیر مخربی نذاره. درسال تحصیلی قطعا دانش آموز دچار نوسانات روحی زیادی خواهد شد و این موضوع تاثیر مهمی بر روی عملکردش خواهد داشت. اکثر دانش آموزان هم بعد از عید به شدت خسته اند، اما باید این خستگی رو ببینند و بپذیرند و قبول کنند که همه در این زمان خسته هستند و همونطور که گفتم، هر چقدر که خسته تر باشند به این معنی هست که تو مسیر درست تری قرار دارند.

مشاور کنکور انلاین

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور کنکور هنر اصفهان دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما