مشاوره رایگان کنکور – دکتر رنقی

اگر دیگران توانسته اند پس حتماً شما هم می توانید. اما با گذشت سال ها و روزها متوجه شدم که چقدر از کمک به بقیه و آموزش بهشون لذت میبرم و میتونم از خلاقیتم توی این مسیر هم استفاده کنم. اولین درس کنکور ادبیات هست و شما وقتی بتونید ادبیات رو به خوبی جواب بدید، با روحیه بهتری می تونید بقیه درس ها رو هم جواب بدید. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ۱۴۰۰ مجاز به انتخاب حداکثر 100 رشته محل هستند. در جداول زیر نمونه رتبه ها و محل قبولی کنکور ارشد زبان و ادبیات انگلیسی سال 99 و سال های قبل از آن را مشاهده می کنید. باسلام من دانشجوی ترم اخر ارشد از دانشگاه روزانه هستم و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی بنده از رشته علوم تجربی میباشد،میخواستم بدونم میتونم کنکور انسانی شرکت کنم ؟ من نیلوفر صادق پور، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته ی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه تهران و دارای رتبه ی 31 کنکور ارشد 99 هستم. سلام بله میتونید در کنکور ۹۹ شرکت کنید و محدودیت انتخاب رشته روزانه ندارید.

سلام وقتتون بخیر ما کد ۱۲ رقمی رو از سایت ارتش گرفتیم برای اعمال این سهمیه که ایثارگر هست باید تو کنکور کدوم بزنیم؟ داوطلبان گرامی می توانند از مطلب انتخاب رشته کنکور ارشد خود آموز انتخاب رشته ارشد را مطالعه کنند. از طرفی با توجه به شرایط موجود جامعه و عدم امکان دسترسی به مشاوران یا محدودیت در آن تصمیم گرفتیم که مطلب راهنمای جامع و مشاوره انتخاب رشته کنکور ارشد زبان و ادبیات انگلیسی 1400 را برای داوطلبان این رشته آماده کنیم که یک سری نکات مهم را در انتخاب رشته خود در نظر بگیرند. همچنین هستن کسانی که روزانه وقت خیلی خیلی زیادی برای درس خوندن گذاشتن و در نهایت نتیجه ی مناسبی نگرفتن و همین مسئله باعث ناامیدی و سرخوردگی اونا شد و هممون از این دسته آدم ها رو مشاور کنکور جوکار میشناسیم. یکی از راه هایی که می تواند کمک شایانی در زمینه انتخاب رشته به داوطلبان داشته باشد. در مقاله های قبلی از آموزش های رایگان به بررسی روش های درست و اصولی مطالعه، مرور درس و تکنیک های تست زنی پرداختیم.

مشاور کنکور علوی

رشته ی ادبیات انگلیسی در ایران، با رویکردی منحصر به فرد، ادبیات انگلیسی زبان را بررسی میکند. همچنین جذابیت پژوهش در این رشته سبب شد تا مشغول به پروژههای تحقیقاتی متفاوتی شوم. در طی سالیان اخیر رشتههای متفاوتی که البته بعضاً بسته به نیازهای بازار است و گاه به دلیل جوی که به راه میافتد، طرفداران بیشتری داشتهاند و اصطلاحاً روی بورس بودهاند. البته رتبه های لب مرزی باید بسیار دقت کنند چرا که انتخاب رشته غلط آنها باعث می شود تا شانس برای رتبه های بسیار بدتر از آنها بیشتر شود. یکی از شیوههایی که با استقبال روبرو شده، مشاوره تلفنی است. در نتیجه، توصیه ما این است که در صورت نزدیکی و داشتن وقت از مشاوره حضوری استفاده کنید. ما در تیم 3گام به شما میگیم که اگر برنامه ریزی درست و بر اساس روحیات و شخصیت خودتون داشته باشین، نه تنها نیازی به درس خوندن بیش از حد ندارین بلکه میتونین با زمان خیلی کمتر اما بسیار مفیدتر نتایج دلخواهتون رو کسب کنین.

مشاور کنکور گچساران

برای ورود به نرم افزار انتخاب رشته ارشد 3گام روی لینک زیر کلیک کنید. اگر به هر دلیلی نیاز به مراجعه حضوری، برای مشاوره انتخاب رشته دارید، در نظر داشته باشید که موسسه 3گام با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی امکان استفاده از مشاوره انتخاب رشته حضوری را فراهم کرده است . برای استفاده از مشاوره انتخاب رشته ارشد زبان و ادبیات انگلیسی می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید. برای عضویت بر روی لینک زیر کلیک کنید. تا با خیالی آسوده مشاور تحصیلی خود را انتخاب کنید. به همین خاطر دپارتمان مشاوره تحصیلی بارسا، مجموعه محتواهایی در قالب مقاله که شامل بانک اطلاعاتی کاملی از سوالات دانش آموزان در سال کنکور و شروع برای درس خواندن برای این آزمون مهم است، جمع آوری کرده است. دندان پزشکی دوست دارم چند تا سوال داشتم: بنظرتون من احتمال قبولی دارم نسبت به داوطلبان تازه از دبیرستان فارغ شده؟ سعی من و موسسۀ گام در این موضوع، انتخاب منابع درست، کاور کردن تمام مطالب و حذف مطالبی است که در کنکور ارشد یا مورد سوال قرار نگرفته اند یا کمتر به آنها پرداخته شده است .

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور کنکور ریاضی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما