مشاوره رایگان تلفنی کنکور انسانی – مشاور شما

در واقع دانش آموز باید به این موضوع توجه کند که در صورتی که حتی یک دبیر به صورت خصوصی با یک دانش آموز کار کند ممکن است هزینه ی پرداختی بسیار بالاتری نسبت به یک مشاور تحصیلی داشته باشد. متاسفانه عدم آگاهی کامل از ماهیت رشته ی ادبیات انگلیسی در زمان کنکور و همچنین کمبود ظرفیت دانشگاهی در انتخاب رشته ی ارشد ممکن است دانشجویان را دچار سردرگمی و یا حتی دلسردی کند. همچنین در هر کدام از مراحل انتخاب رشته ارشد زبان و ادبیات انگلیسی که برای شما مشکل یا سوالی ایجاد شود می توانید از کمک مشاوران ما استفاده کنید. علاوه بر این، ما به طور منظم از دانش آموزانمان نظرسنجی می کنیم تا از پیشرفت تحصیلی و رضایت ایشان اطمینان پیدا کنیم. برای موفقیت در کنکور نیز همین طور است. که تیم ما نهایت تلاشش رو میکنه که به شما منابع درست و درخور علایق و اهدافتون معرفی بکنه که شما بتونین همه ی مطالب مورد نیاز خودتون رو تا زمان کنکور به طور کامل و دقیق پوشش بدین. ولی ما آگاهی از این اطلاعات رو حق هر دانش آموزی می دونیم و اون رو جزء مشاوره تحصیلی رایگان قرار دادیم. تو این مقاله از مجموعه آموزش های مشاوره تحصیلی رایگان بارسا، ما طبق این منحنی، زمان بندی های صحیح برای مرور دروس رو به صورت رایگان به شما آموزش می دیم.

هرزمانی که به ما نیاز داشته باشین در کنارتون خواهیم بود. متأسفانه در برخی از مؤسسات کنکور بعضاً به نام کشور ، ما شاهد برنامه ریزی فشرده و به تبع آن ، بدون توجه به وقت و تواناییهای داوطلب میباشیم. اینگونه بود که پس از فارغ التحصیلی کارشناسی، من توانستم یک کتاب داستان انگلیسی را در رابطه با مواجهه کودکان با کرونا، ترجمه کنم که این کتاب به لطف انتشارات میچکا مشاور کنکور خوب در اصفهان (مبتکران) چاپ شد. بنابرین در سال ۱۴۰۰ همه داوطلبان کنکور باید کتاب های نظام جدید رو مطالعه کنند و برخلاف کنکور ۹۸ و ۹۹ فقط یک سری سوال در کنکور ۱۴۰۰ برای همه داوطلبان طرح میشه. همچنین، لازمهی گرفتن رتبهی خوب به خاطر سپردن یک لیست طولانی از اسامی شاعران، نویسندگان و منتقدان؛ آثار و فعالیتهای آنها و تاریخ نوشتن/انتشار این آثار است. مشاوره انتخاب رشته ارشد زبان و ادبیات انگلیسی 1400 در حال حاضر به شکل مشاوره انتخاب رشته تلفنی، مشاوره انتخاب رشته آنلاین، و مشاوره حضوری انتخاب رشته ارشد قابل انجام است. سبا میرحسینی، رتبه 26 کنکور کارشناسی ارشد رشتهی ادبیات انگلیسی سال 99 و دانشجوی کارشناسی ارشد ادبیات انگلیسی دانشگاه شیراز. پژوهش های بینارشتهای این امکان را فراهم میکند تا ادبیات با طیف وسیعی از دیگر رشته ها از جمله روانشناسی، تصویرگری، تبلیغات، بازی های ویدیویی و غیره و به هدف ایجاد تغییرات مثبت اجتماعی، فرهنگی و سیاسی ادغام شود.

مشاور کنکور کاردانش

خستگی احتمالی ناشی از رفت و آمد و نیاز به استراحت بیشتر را نیز به این مدت زمان اضافه کنید. نخست این که تست های مربوط به هر مبحث می بایست حتما پس از پایان مطالعه آن زده شود. شاید این سوال به ذهنتان برسد که آیا واقعاً داشتن مشاور تحصیلی لازم است یا خیر؟ دلیل ادامه تحصیل من در این رشته، علاوه بر جذابیت آن، دسترسی به ابزار لازم برای پژوهش در توانمندسازی افراد آسیب دیده، تغییر نگرش جامعه و گستردگی امکانات بهره بردن از آموزههای این رشته بود. هستن افراد خیلی زیادی که با روزی حدود 5 ساعت درس خوندن تونستن رتبه های بسیار خوبی کسب کنن نمونه ش خود من که در زمان کنکور هم مشغول به کار بودم و هم مسئولیت هایی توی خونه داشتم و هم تونستم با روزی بین 3 تا 6 ساعت درس خوندن به رتبه و دانشگاه دلخواهم برسم. با توجه به زمان باقیمونده تا کنکور، زمانی که خودتون روزانه میتونین برای درس خوندن بذارین و شناسایی درس هایی که براتون خوندنش لذت بخش و درس هایی که براتون چالش برانگیزه میتونیم با کمک همدیگه یک برنامه ریزی کامل، جامع و دقیق رو داشته باشیم.

از طرفی جذابیت ادبیات و کارآمدی زبان انگلیسی در دنیای امروز سبب میشود تا دانشجو ها از رشته های کاملا نامرتبطی علاقمند به تحصیل در این رشته شوند. نمیخوام اسم بیارم ولی یه روز توی جشنواره تقدیر از رتبه برتر ها بودم خیابون انقلاب تهران و وقت این بود که بچه ها برن سلف دانشگاه غذاشون رو بگیرن و این جشن داشت یکم طول میکشید ، آقای رییس داد میزد کجا دارین میرین ؟ یک مشاوره تحصیلی گفت: توصیه شده است که ساعات مطالعه دانشآموزان در ابتدا و در این زمان از سال از پنج تا ۶ ساعت در روز آغاز شود و با گذر زمان افزایش پیدا کند. حتی با روزانه 14 ساعت مطالعه هم نتیجه خوبی را نخواهید گرفت. کسب نتیجه خوب در کنکور سراسری یکی از برنامه های بسیار مهم و سرنوشت ساز برای اکثر داوطلبان است لذا اگر در این مسیر که حرفه ای ها را می طلبد ، از راهنمایی ها و مشاوره های افراد آگاه و متخصص استفاده شود مسلما راهی کم دردسر و نیز تضمین شده ای برای یک داوطلب خواهد بود آنهم در میدان پر رقابت تحصیل. به اطلاع کلیه داوطلبان کنکور سراسری بندر عباس می رسانیم مطابق مندرجات دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری هر یک از داوطلبان محترم می توانند پس از اعلام نتایج کنکور بندر عباس و مشاهده کارنامه قبولی خود با توجه به مجاز به بودن به انتخاب رشته در دانشگاه ها سراسری و آزاد بندر عباس در دوره های روزانه و شبانه نسبت به انتخاب رشته کنکور دانشگاه سراسری بندر عباس اقدام نمایند.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

تماس با ما