مشاوره درسی تلگرامی رایگان – مشاور شما

لازم است بعد از دیدن این علامت در سایت بر روی آن کلیک کرده و ابتدا به تاریخ اعتبار و اطلاعات مندرج در آن توجه کنید. تحقیقات نشون داده تغییر دادن روش ها و ابزارهای آموزشی می تونه سطح یادآوری اطلاعات و حافظه شما رو تا حد زیادی ارتقا بده و مهارت یادگیری تون رو بیشتر کنه. اگر شما عادت به مطالعه روزانه در حد ۴ ساعت دارید، نباید برنامه ریزیتان طوری باشد که مجبور شوید روزی ۸ ساعت مطالعه کنید. افراد انگیزه های متفاوتی دارند که علل مختلفی دارد.پیشنهاد مشاورین ما که خیلی از رقیب های شما از آن بی اطلاع هستند، استفاده از کتاب برنامه ریزی با دوربین مدار بسته که دومین کتاب خودیاری جهان هست، می باشد. کنکور ما متفاوت خواهد بود! تست های تالیفی به درد کسانی که برای کنکور دیر شروع کرده اند، نمی خورد. کسانی که برای کنکور دیر شروع کرده اند معمولا بهانه های مختلفی می گیرند! به این منظور داوطلبان میتوانند منابع کنکور تجربی 1400 را در سامانه ایران تحصیل مشاهده کنند و از فهرست حذفیات کنکور 1400 مطلع شوند. به طور مثال اگر در رشته ی علوم تجربی مباحث گیاهی تمام پایه ها را قبلاً مطالعه کرده و به آن ها تسلط داشته باشید می توانید در برنامه ی آزمون آزمایشی جایگزین دیگری برایش انتخاب کنید.

این موضوع یعنی اینکه می بایست پیش نیاز دروس رعایت شده و دروس تحلیلی و با ماهیت فهمیدنی مانند دروس اختصاصی رشته های ریاضی و تجربی در ابتدا مطالعه شود. مثلا میانگین درصد هایشان در آزمون های آزمایشی 40% است و برای قبولی در رشته پزشکی به میانگین 70 یا 80 درصد نیاز است. و یا سه سال آخر دبیرستان خود را در این منطقه گذرانده باشند، مشمول سهمیه منطقه 2 هستند. همچنین ۲۳۴ هزار و ۱۰۹ نفر از داوطلبان علاوه بر انتخاب گروه آزمایشی اصلی خود گروههای آزمایشی دوم و یا سوم (هنر و زبانهای خارجی) را نیز انتخاب کردهاند. در صورتی که تمایلی به پذیرش در دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی ندارید، می توانید یکی از گزینه های یک یا دو را انتخاب کنید. بعضی اوقات بچه ها میگویند: “سر جلسه کنکور فرمول های اصلی فیزیک رو فراموش کردیم.” بنابراین بیایید آن فرمول های اصلی را چند دفعه مرور کنید. در یکی دو ماه باقی مانده تا کنکور به جزئیات گیر ندهید. برای مثال دانش آموزی را در نظربگیرید که به گفته خودش برای کسب رتبه یک رقمی در کنکور سراسری بطور متوسط در هر شبانه روز ، بین ۱۲ تا ۱۶ ساعت مطالعه کرده است.

مشاوره کنکور 99

همچنین مباحث کم حجم تر و درسنامه های خلاصه شده تری را مطالعه کنید. این پلت فرم ها نه تنها باعث کاهش استرس شاگرد کنکوری در مورد اتلاف وقت و فراموشی موارد ذکر شده در جلسات مشاوره حضوری کنکور میشود، بلکه قابلیت های ویژه مشاوره کنکور تلگرام از جمله ذخیره فایلها، امکان زمانبندی و داشتن تاریخچه، در بسیاری موارد شاگرد کنکوری را از فعالیتها و یادداشت برداریهای بیمورد بازمی دارد که خود نقش مهمی در افزایش بهرهوری شاگردان کنکوری دارد. در غیر اینصورت وقت خودتان را با آزمون های تالیفی هدر ندهید. لطفا وقت خودتان را با سوالات تالیفی و خیلی عجیب و غریب تلف نکنید. آن سوالات را مرور کنید و در قالب آزمون از خودتان بگیرید. یعنی مباحثی که در زمان کم بتوانید آنها را سریع یاد بگیرید و تست های مهم آن را حل کنید. ساعات مطالعه بر عهده خود فرد قرار داده می شود، با این تفاسیر که او می داند در روز باید حداقل چند صفحه از چه درسی را بخواند. باید ببینید که در ده سال اخیر چه سوالاتی دادند. آن هم در 10 سال اخیر.

منابعی را انتخاب کنید که تست های سراسری بیشتری دارد.

احساس می کنید با هدفتان خیلی فاصله دارید و دیگر درس خواندن در این زمان کم برای کنکور، نتیجه ای نخواهد داشت. اما اگر درس ها را خوب مطالعه کردید و سوالات کنکور را هم چندبار مرور کردید، می توانید سراغ آزمون های تالیفی بروید. منابعی را انتخاب کنید که تست های سراسری بیشتری دارد. فراموش نکنیم که وقتی یه دانشآموز داره برا کنکور میخونه بینهایت شکننده و حساس میشه و انرژی روانی تو خونه براش بینهایت مهمتر از جاهای دیگهست، من خودم و دوستام رو دیدم که چقدر شرایط محیطی و خانواده در فرایند درس خوندن و موفق شدنشون تاثیر گذار بود. بلکه درصد های هر درس را، هم اختصاصی و هم عمومی را، در ضریب آنها ضرب می کنیم و بعد تقسیم بر تعداد آنها می کنیم. بنابراین هر چه مدرسین یک موسسه موفقتر ظاهر شوند موسسه اعتبار بیشتر خواهد داشت. بهترین مشاوره تحصیلی در خرم آباد چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ همچون همیشه یادآور می شویم که برای بکارگیری تکنیک های مشاوره ای، تفاوت های فردی را در نظر بگیرید و مطابق با شرایط شخصی تان آن ها را رعایت نمایید. حتی در آگهی همکاری با حرف آخر بهترین هارو جذب می کند و بعد امتحان مشاوره از تک تک آن ها می گیرد.

Gabriel Osborne

شیطان متعصب توییتر. حشره پرشور اینترنت. مبشر وب. ماون آبجو. پیشگام موسیقی.

تماس با ما