مشاوره تلفنی کنکور – رتبه های برتر پشت خط هستند!

من رتبه کنکور تجربی امسالم طوری شده که پزشکی روزانه شهرهای کوچیک و پردیس شهرهای بزرگ رو میارم. بالاتر اشاره کردم که هر ساله میلیون ها دانش آموزش در آزمون بزرگ کنکور شرکت می کنند. بله هر ساله میلیون ها دانش آموز در آزمون کنکور شرکت می کنند و این یک فرصت بی نظیر برای شما می باشد. سلام استاد گرامی وقت تون بخیر و خدا قوت، نظرتون درباره کتاب تست نشر الگو برای شیمی چیه؟ مثلا درباره اخبار کنکور مطالبی را در سایت منتشر کنید. هر کسب و کاری باید نام مخصوص به خودش را داشته باشد. یک نام برند خوب و مناسب برای خودتان انتخاب کنید. آن دسته از مشاورانی که در هر لحظه جهت برطرف نمودن مشکلات دانش آموز با او همراه هستند، برای دستیابی به موفقیت بسیار مؤثر خواهند بود. اگر در رشته انسانی، مطالعه با روش صحیح انجام نشود، انتظاری برای گرفتن یک نتیجه عالی هم بی معنی است. برای کدوم موسسه کار میکنن؟

مشاوران 100 کنکور 98

مشاور کنکور دانشجوی دندانپزشکی - YouTube شما جزو کدوم دسته از افراد هستید؟ روش های مختلفی بر کسب درآمد از زمینه مشاوره کنکور وجود دارد. رازهای موفقیت در کنکور، برخی از روش های خودتان برای مشاوره را به صورت نمونه قرار دهید، فیلم های انگیزشی در زمینه کنکور را نیز داخل سایتتان قرار دهید. سلام خدمت مشاور عزیز؛ سوالی از شما داشتم راستش من در رشته انسانی بودم و دو سال تمام به امید دانشگاه فرهنگیان درس خوندم و در هر دوسال رتبه مصاحبه فرهنگیان رو بدست آوردم اما هر دوسال برای مصاحبه مردودم کردند امسال دانشگاه دولتی رو هم زدم و جای خیلی خوبی قبول شدم اما علاقه ای به رشتم ندارم از زمانیکه آزمون استخدامی دبیری رو هم حذف کردند دیگه کلا ناامید شدم فکر میکنم باید دوباره کنکور بدم بنظرتون پشت کنکور نشستن دوباره میتونه منو به آرزوم برسونه لطفا جوابمو بدید. می کنند. پس اگر شما دانش خیلی کمی هم در این زمینه داشته باشید، باز هم قادر خواهید بود این کار را استارت بزنید. همین طور که مستحضر هستین در اینجا برخلاف خیلی تشکل های کنکوری کارهامون گردآوری و جمع آوری و کپی کردن حرف های همیشه تکراری مشاوره ای نیست.

فکرش را کنید برای همه داوطلبان کنکور 1400 تجربی که آزمون قلمچی ثبت نام کردند یک برنامه مثل هم (بدون در نظر گرفتن ویژگی های شخصی ، شرایط علمی و ضعف و قوت ها) یا حتی کار نظارت و پاسخگویی به پرسش های کنکوری خود و … سعی کن یه ساعت مطالعه ی منظم برای خودت داشته باشی و متعهد به انجام اون باش. در پایان نیمسال اول، شما باید اولین دوره جمعبندی خود را انجام دهید. شیوه تدریس منحصربهفرد ایشان شیمی را برای دانشآموزان آسان و شیرین میکند. در صورتی که دانشآموزان دروس حفظی مانند انسانی نیز باید جهت یادگیری برای آزمون کنکور استراتژی به خصوصی داشته و هدفمند مطالعه دروس و تستزنی را شروع کنند. درس دینی که از نظر اکثر داوطلبان درسی ساده و حفظی است، نیز در سالهای اخیر به شدت چالش برانگیز شده است. و همه چیزهایی که باید براتون در نظر گرفته بشه. پست هایی که با هشتگ استراتژی مطالعه در کانال مشاوره کنکور تجربی 99 براتون قرار میدیم. با گذشت چهار ماه از شروع سال تحصیلی، بسیاری از داوطلبان کنکور در نیمه ی مسیر طولانی کنکور دچار احساس خستگی میشن.

نحوه طراحی سوالات کنکور 1401 : برعکس در دانشگاههای معروف دنیا در رشته پزشکی داوطلبان بدون هیچ آزمونی و بسیار آسان پذیرش میشوند اما پس از خواندن چهار سال درس تئوری رشته پزشکی، آزمونی همانند کنکور برگزار میشود که در آن آزمون فقط کسانی به مرحله بعد و پزشک شدن دست خواهند یافت که بتوانند حداقل نمره 80 از 100 را کسب نمایند! او همچنین در ادامه خاطر نشان کرد که داوطلبان میتوانند سال آینده باز در کنکور سراسری 1401 شرکت نموده و لزومی ندارد که حتما همان درصدهای کنکور قبلی را بزنند. سلام استاد.وقت تون بخیر.من 40 سال سن دارم.کارشناس علوم آزمایشگاهی و استخدام رسمی ، تازگی هم کارشناسی ارشد تغذیه رو تموم کردم و به خاطر ذوره ای که گذروندیم ظاهرا نظام پزشکی تغذیه هم بهمون میدن… اگر هم هیچ سرمایه ای بجز هزینه های طراحی سایت ندارید اصلا نگران نباشید، درست است کمی کار سخت تر می شود اما امکان پذیر است.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما