مشاوره تلفنی کنکور – رتبه های برتر پشت خط هستند!

نکته مهم: در رابطه با دروس تخصصی می توان با توجه به زمانبندی موجود بودجه بندی ها را به دروس با ضرایب بالاتر اختصاص دهید. درس خواص مواد با ضریب ۱ می باشد. منابع جمع بندیم بیشتر استیک نوت های دیوار اتاقم بود.در طول سال که درس ها رو میخوندم مینوشتمشون و میزدم به دیوار اتاقم.روز قبل از کنکور همه شون رو خوندم حدودا 500 استیک نوت بود. من همه رو مساوی میخوندم… ولی خب چون نگران بودم که مبادا پیش رو خوب یاد نگیرم بیشتر پیش میخوندم تا حدود اوایل بهمن.از اون به بعد دیگه پایه رو هم گنجوندم کاملا.یعنی خودم رو موظف میدونستم علاوه بر پیش حتما پایه هم بخونم ولی قبل از بهمن اینطوری نبود اگه فرصت داشتم میخوندم اگر هم نه پنج شنبه ها رو کامل برای پایه میذاشتم. بنابراین اگه به قبل برگردم باز هم همین روند رو ادامه میدم… میخوای رزومو بدونی صفحمو باز کن. خودت رو معرفی کن ، اسم شهر و مدرسه تون!

مشاور کنکور قم نی نی سایت

رفتن به مدرسه در سال دوازدهم قانونا الزامی بوده و شما باید شرکت کنید در مدرسه پیشنهاد من با توجه به اینکه سال دوازدهم امتحانات نیمسال دوم نهایی بوده ؛ رفتن به مدرسه میباشد. کدام مدرسه؟! چه میزان مشق و تکلیف و پرسش کلاسی؟ البته که اکثر شما می دانید، در چه درس هایی ضعیف هستید اما نقاط ضعف شما تنها به آن ها محدود نمی شود! بخش انتهایی کارنامه تعلق می گیرد به کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد که البته این کد تنها به داوطلبانی تعلق می گیرد که مجاز به انتخاب رشته این دانشگاه باشند . البته این اطلاعات به زبان نوشتاری بیان نشده است. شرایط ثبت نام کنکور ارشد حقوق به منظور آگاهی بیشتر داوطلبان در ادامه بیان شده است. افرادی که قصد تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد بدون آزمون را دارند به دو طریق استعداد های درخشان و سابقه ی تحصیلی خود می توانند اقدام کنند . 3- داوطلبان دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و حتی دکترا که تمایل دارند دتا مجدد در کنکور تجربی 1401 شرکت کنند. چند درصد از دانش آموزان از مشاوره کنکور استفاده می کنند؟

آیا نیاز به استفاده از کلاس کنکور (بدلیل تغییر کتب درسی) هست ؟ بعضی کتب رو برای بار 5 یا 6 داشتم میخوندم.اما خب متاسفانه چون خیلی از نظر جسمی ضعیفم نتونستم امسال رو روزه بگیرم. مطالب انگیزشی هم زیاد بخونید و با خانواده هم خیلی صحبت کنید… تدريس رياضي و فیزیک و شیمی تمامی پایه ها از ابتدایی تا دانشگاه با بهترين كيفيت(ریاضی ابتدایی،متوسطه اول،متوسطه دوم،کنکور،دانشگاه،تمام دروس ریاضیات فیزیک هندسه دیفرانسیل گسسته حسابان آمار و احتمال و.. برخلاف عده ای زیاد از افراد که تست را تنها ابزاری برای سنجش افراد می دانند اما تست در کنار سنجش می تواند ابزاری بسیار مفید برای آموزش داوطلبان باشد و طبیعی است دروسی مثل ریاضی و فیزیک تنها با خواندن متن جزوه و یادگیری فرمول ها و نکات و ریزه کاری های آن نمی توان به موفقیت رسید، بلکه باید قلم در دست بگیرید و به زدن تست هایی در حجم زیاد بپردازید تا با تمامی تیپ تست هایی که امکان طرح شدن آن ها از سوی طراحان کنکور سراسری می رود را بررسی کرده باشید. اما اگر بتوانید از مشاوره کنکور هنر به خوبی بهره مند شوید حتماً خواهید توانست به آن رشتهای که مدنظر خود دارید جامعه عمل بپوشانید.

مشاوره ثبت نام کنکور سراسری

حتما و حتما همه داوطلبان را خصوصا افرادی که آرزوی رتبه برتر شدن را در سر پرورش می دهند را به این امر توصیه می کنیم که در آزمون آزمایشی با کیفیتی ثبت نام کنند؛ آزمونی که هم دارای سوالاتی به سبک کنکور های سال های اخیر باشد و هم کارنامه آن از تمامی جهات داوطلب را مورد آنالیز قرار دهد و اطلاعات مفیدی برای ادامه مسیر مطالعاتی داوطلب در اختیار او و مشاورش بگذارد. مشاور کنکور خوب باید شیوه های برتر مطالعه و توجه تمرکز را بداند و حدالمکان به صورت تئوری درس های مربوط به این نکات را در دانشگاه گذرانده باشد. وی اضافه کرد: همچنین تعداد ۱۴۴ هزار و ۴۳۷ نفر در گروه ریاضی و فنی، تعداد ۶۴۲ هزار و ۲۲۸ نفر در گروه علوم تجربی، تعداد ۲۰۴ هزار و ۹۳۶ نفر در گروه علوم انسانی، تعداد ۱۲ هزار و ۲۴۹ نفر در گروه هنر و تعداد ۷ هزار و ۵۳۴ نفر در گروه زبان های خارجی ثبت نام کرده اند. حجم زیادی از منابع کنکور هنر را حفظیات تشکیل میدهد. تفاوت منابع کنکور تجربی 1400 با سال های قبل! ضرایب دروس و منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم ورزشی ، در هر گرایش متفاوت است. قطعاً روش مطالعه نفرات برتر، متفاوت با سایر داوطلبان است.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما