مشاوره تلفنی کنکور – خدمات مشاوره تلفنی کنکور – مشاوره تحصیلی

سلام من امسال دانشگاه دولتی از طریق سوابق تحصیلی قبول شدم سوالم اینه ک امسال میتونم کنکور بدم و دولتی قبول بشم؟ میتونم پرستاری ساری روزانه قبول شم؟ آیا با معدل ۱۷ میشه دانشگاه آزاد شهر تهران رشته مترجمی زبان، مهندسی کامپیوتر یا روان شناسی قبول بشم؟ سلام و وقت بخیر من در رشته علوم کامپیوتربدون کنکور دانشگاه آزاد سال ۱۳۹۹ قبول و مشغول به تحصیل هستم آیا میتوانم بدون انصراف در کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ شرکت کنم یا نه ؟ لازم به ذکر است، برای شرکت در مقطع ارشد، در رشته غیر مرتبط با مدرک کارشناسی، محدودیتی برای شما وجود ندارد. بنابراین یکی از مزایای مشاوره تلفنی کنکور می تواند این باشد که امکان انجام مشاوره به صورت غیر حضوری را برای داوطلبان فراهم کرده است. بنابراین در این حالت ، انجام مشاوره به صورت تلفنی بهترین گزینه برای داوطلبان می باشد. تلفنی واقعا مسخره س. سلام من کنکور دادم و نتونستم نتیجه مو بگیرم و حالا میخوام وارد دانشگاه بشم و واقعا نمیتونم تصمیم بگیرم کدوم دانشگاه برم ازاد یا پیام نور؟ برنامه ریزی میان مدت به ما میگه که با توجه به شرایط علمی الان مون (هر درس رو چقدر تسلط داریم) و با توجه به زمانی که داخلش قرار داریم (از کی میخوایم شروع کنیم یا از کی بطور جدی و حرفه ای میخوایم ادامه بدیم) و با توجه به مقدار زمانی که می تونیم بگذاریم، چه مباحثی رو تا چه موقعی می تونیم تموم کنیم.

مشاور کنکور تجربی رایگان

چرا کنکور دشوار بهتر است؟ (بهروز نظری) ایستگاه های مرور و جمع بندی کی هست و یک نقشه راه کلی به ما میده تا با اطمینان کامل قدم در راه موفقیت در کنکور بگذاریم. پیشنهاد برخی مشاوران در رابطه با استفاده بهینه از سه ماه تابستان، بر مبنای مطالعه دروس پایه دهم است و برخی دیگر توصیه می کنند که داوطلبان در این مدت نسبت به مرور محتویات درسی پایه یازدهم اقدام نمایند. مشاوره تلفنی کنکور سراسری 99 به داوطلبان کمک مینمایند که متناسب با علایق و استعداد خود ، به انتخاب رشته مناسب بپردازند. در واقع کارشناسا و مشاورای تحصیلی در مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری با توجه به سوابق فراوان کاری و مشاوره ای خود، تجارب گرانبهایی در زمینه کنکور سراسری در اختیار دارن داوطلبا و متقاضیای شرکت در کنکور سراسری میتونن با صرف کمترین هزینه و تنها با دست داشتن یک گوشی تلفن همراه اقدام به استفاده از این تجربه ها کنن و از تکیه صرف به اطلاعات و داده های خودشون پرهیز کنن. با سلام و درود، به دلیل تحصیل در دانشگاه آزاد، مجاز به شرکت در کنکور تا پیش از اتمام تحصیل مقطع کاردانی خود خواهید بود.

اگر شما برنامه ریزی درستی داشته باشید میتوانید به بهترین نتیجه دست پیدا کنید و آینده ی خود را تضمین کنید. به طوری که کمتر جایی در کشور پیدا میشه که از این مراکز بی بهره باشن. اما افراد دیگری هم هستند که به دلایل گوناگون از جمله شاغل بودن و یا نداشتن وقت کافی برای مشاوره حضوری ، مشاوره تلفنی را ترجیح می دهند. سلام خسته نباشین ببخشید من متوجه نشدم اونایی که دیپلم نرم افزار و شبکه رو میگیرن از فنی حرفه ای اونا هم میتونن بدون کنکور در دانشگاه ازاد باشن؟ یکی از خدماتی که مشاوران در مشاوره تلفنی در اختیار افراد قرار می دهند انجام برنامه ریزی کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی به صورت غیر حضوری می باشد که داوطلبان می توانند بدون آن که برای انجام مشاوره و برنامه ریزی هزینه رفت و آمد پرداخت کنند تنها از طریق تماس تلفنی به پاسخ سوالات خود برسند. ضمن اینکه امکان دسترسی به این گونه مشاوره ها برای همه ی افراد در هر نقاطی از کشور فراهم است و افراد در سراسر دنیا به صورت تلفنی این امکان را خواهند داشت که با مشاوران خبره و با تجربه در زمینه تحصیلی در ارتباط باشند.

مشاور غیرحضوری کنکور

آیا می دانید که پزشک متخصص در مورد عوامل تاثیرگذار در مشکلات شما چه می گوید؟ به بیان دیگر، مشاوره جریان بررسی مشکلات و مسائلی است که مراجع با آنها مواجه است و علاقهمند یا نیازمند به طرح آنها میباشد. بسیاری از دانش آموزان در طول مسیر کنکور با مشکلات متعددی رو به رو هستند و یکی از این موضوعات برنامه ریزی درسی کنکور میباشد. اهمیت کنکور و تاثیر آن در آینده دانش آموزان بر هیچ کس پوشیده نیست. با توجه به چالش های زیاد دانش آموزان کنکوری، برای نتیجه گرفتن باید یک مشاور با تجربه را درکنار خود داشته باشند. باید توجه داشته باشید که بهترین برنامه ریز همیشه خود داوطلب است. مشاوره تلفنی با هدف راهنمایی داوطلبان در تمامی مقاطع تحصیلی به خصوص کنکور به وجود آمده است که در این مقاله به طور کامل به بررسی آن پرداخته ایم. مزایا مشاوره کنکور تلفنی چیست ؟ آیا امکان انجام برنامه ریزی کنکور به صورت تلفنی وجود دارد؟

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

پاربرگ سایت

تماس با ما