مشاوره تحصیلی رایگان

براساس گزارش آفتاب نیوز در ۲۱ شهریور ۱۳۹۳، رئیس مرکز مشاوره دانشگاه تهران گفت، طی یکسال گذشته ۲۶ هزار جلسه مشاوره در مراکز مشاوره این دانشگاه برگزار شدهاست که این ۲۶ هزار جلسه مربوط به سه الی چهار هزار دانشجویی است که در چند جلسه به دفاتر مشاوره دانشجویی مراجعه کردهاند. با توجه به تاریخ ذکر شده در دفترچه ثبت نام این آزمون، فرآیند انتخاب رشته کنکور سراسری سال 1400، در دهه دوم مرداد ماه انجام خواهد پذیرفت. داوطلبانی که حداقل دو سال از سه سال آخر تحصیل در دوره متوسطه و یا سال آخر دوره متوسطه (سال دوازدهم یا پیش دانشگاهی) خود را در خارج از کشور گذرانده اند، جزو سهمیه منطقه 3 محسوب می شوند. اگر رشته مورد نظر در هیچ یک از دو قطب همجوار ارائه نشود و فقط در چند استان به صورت ناهمگون و پراکنده موجود باشد، آن رشته کشوری است. دو مقاله چگونه زبان را برای کنکور بخوانیم و چگونه لغات انگلیسی را حفظ کنیم؟ مثال ها، مطالب فرعی، توضیحات اضافی، محتویات بیشتر بخوانیم یا مطالعه بیشتر و… می پردازد. فصل دوم این دفترچه نیز شامل توضیحات و جداول گروه آزمایشی هنر می باشد و پس از آن و در فصل سوم دفترچه راهنمای انتخاب رشته، توضیحات و جداول گروه آژمایشی زبان های خارجی قرار داده شده است.

مشاور کنکور فرجی

در این بخش نیز به بررسی برخی از این سهمیه ها می پردازیم. این رشته ها به طور متوسط در همه استان های کشور ارائه می شوند و دلیل پذیرش داوطلبان به این صورت، این است که برخی از بخش های کشور از نظر کاربردی، به متخصص های بومی استان نیاز دارند مانند انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان که به صورت بومی گزینی استانی انجام می شود. حال ممکن است بعضی از متقاضیان که به عنوان بهیار در جامعه فعالیت می کنند و قصد قبولی در رشته پرستاری را دارند، این سوال برایشان ایجاد شود که میزان تاثیر سهمیه بهیاران در کنکور سراسری به چه صورت می باشد؟ در حال حاضر افرادی که به عنوان مشاورین کنکور حرفه ای و تخصصی فعالیت می کنند مهارت های مشخصی دارند که به واسطه آنها داوطلبین کنکور سراسری را برای موفقیت در آزمون قبل و پس از برگزاری این آزمون آماده می نمایند. تیم مشاوره تحصیلی آکو همواره در حال اضافه کردن و تکمیل نمونه سوال های جدید در سایت آکو میباشد. تست زبان انگلیسی 2 درس 2 یک نمونه آزمون انتخابی از پایه یازدهم میباشد.

این نمونه سوالات تماماً توسط تیم مشاوره تحصیلی آکو طراحی شده اند. اما با توجه به حجم بسیار زیاد سوالات در زمان انتخاب رشته، فرآیند پاسخگویی کمی طولانی تر شده و شاید کمی دیرتر از زمان های دیگه سوالاتتون رو پاسخ بدیم. برای پاسخگویی به این سوالات ادامه مطلب را مطالعه کنید. تعداد سوالات درس زبان در کنکور سراسری 25 عدد است. کلیه اخبار مربوط به رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور در کانال تلگرام بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی می شود. در کنار آموزش ها و دادن انگیزه ، هر روز آخرین اخبار در مورد کنکور سراسری و دانشگاه ها را نیز با ذکر منبع معتبر در کانال قرار میدهیم. مرحله انتخاب رشته مرحله ای است که ارزش و اهمیت آن در شرایطی با کنکور برابری می کند و یا حتی گاهی نیز بیشتر از آن است. مطلع باشند تا به بهترین وجه ممکن و بدون هیچ گونه اشتباه در انتخاب رشته، روند مربوطه را به انجام برسانند. ما به شما کمک میکنیم تا در مهمترین سال زندگیتان، بهترین خود را اجرا کنید و عالیترین نتیجه را بگیرید. آیا جمله مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید فقط برای داوطلبان کارشناسی و کنکور سراسری می باشد؟ بله، مشاوره آزمون کارشناسی ارشد در سایت مسترتست کاملا رایگان است.

با سلام. دروس عمومی در تمامی رشته های کنکور سراسری مشترک می باشند و تفاوتی در دروس عمومی رشته انسانی و تجربی وجود ندارد. جهت اطلاع از مشاوره تلفنی کنکور – مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور 98 ، منابع معتبر در تمامی رشته ها ، مشاوره رایگان کنکور ، نحوه صحیح مطالعه دروس و فنون تست زنی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید. برای شروع برنامه ریزی و داشتن یک برنامه مفید، اطلاع از نحوه مطالعه صحیح امری الزامی است. اطلاع از ضریب دروس در هر یک از رشته ها نیز، از جمله موارد بسیار مهم است. برای انجام این کار، می بایست پس از مطالعه کامل یک مبحث و تسلط بر آن، مهم ترین نکات موجود در هر صفحه از کتاب درسی را در حاشیه آن یادداشت نمایید تا در زمان مطالعه مجدد یا در ایام جمع بندی و مرور، برخی نکات را با تاکید بیشتری به یاد آورید. ۲- ممکنه برنامه ریزی درسی شما مناسب باشه و نیازی به اصلاح نداشته باشه اما علت کم کاری و کوتاهی خود شما باشه. شما ممکن است همهی شرایط لازم برای قبولی در یک رشتهی خوب در دانشگاههای تهران را داشته باشید (مثل رتبهی خوب و توانایی و استعداد لازم) اما بنا به شرایط خانواده، محدودیتهای جسمانی یا برخی ویژگیهای شخصیتی نتوانید در شهر دیگری تحصیل کنید.

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور کنکور انسانی (https://www.fall24.ir/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1-%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d9%87-%db%b4%db%b2-%db%8c%d8%b2%d8%af-%da%86%d9%87-%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d9%88%d8%af%d8%9f/) رایگان – نکات بیشتر – لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Drake Beck

کارشناس سفر. خالق دوستانه نویسنده هیپستر دوست. دانش آموز عمومی.

تماس با ما