مشاوره انتخاب رشته کنکور 1400

زیست یادگیری آسان - 02155756500 با همین روش روحیه و انگیزهی شما افت نمیکند و بر تواناییهای خود بیشتر ایمان میآورید. مشاوران موسسه حرف اخر به صورت 24 ساعته آماده دریافت تماش های شما دانش آموزان عزیز هستند و همچنین هر کدام با توجه به دانش و تجربیات خاص خود اقدام به پشتیبانی دانشآموزان تا روز کنکور می کنند اما اگر به دنبال مشاوره از بین مشاوران حرف اخر هستید میتوانید با مشاورین ما یعنی با شماره تماس ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ در ارتباز باشد. این یعنی موفقیت و عبور از چنین مرحله ایی برای خیلی از آدمها سرنوشت سازه. در درجه اول حقوق و روانشناسی طرفداران بسیاری دارند بعد از این دو رشته های مدیریت مانند مدیریت مالی و مدیریت بازرگانی و رشته مشاوره و حسابداری و زبان و ادبیات فارسی هم پرطرفدار هستند. برای دسترسی به این لیست رشته های کنکور هنر 1401 بایستی دفترچه ثبت نام و یا انتخاب رشته آن را مطالعه نمایید. لازم به ذکر است هر داوطلب می تواند حداکثر 150 کد رشته را از دفترچه انتخاب رشته کنکور هنر انتخاب کرده و در فرم انتخاب رشته خود وارد نماید.

مشاور کنکور در مشهد

آیا من به مشاور کنکور نیاز دارم؟ - مشاوره کنکور دکتر معین الدین عکس پرسنلی خود را مطابق با مشخصات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام، در قسمت تعیین شده بارگذاری کنید. در این مرحله می بایست سریال ثبت نام خریداری شده و شماره تلفن همراه خود را در قسمت های مربوطه درج کرده و سپس بر روی عبارت “تایید” کلیک کنید. بدین منظور از ” منوی اصلی “ موجود در قسمت راست سایت ، گزینه ” خرید سریال ثبت نام “ را انتخاب کنید. کارت ورود به جلسه آزمون از روز دوشنبه ۴ تیر بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد و داوطلبان می توانند تا چهارشنبه ۶ تیر ۹۷ نسبت به پرینت کارت خود اقدام کنند. افرادی که واجد شرایط ثبت نام آزمون عملی کنکور هنر هستند، می توانند پس از نام نویسی در سایت سازمان سنجش، در جلسه آن حضور یابند. البته لازم به ذکر است که استاد در زمان تدریس در کنار داشتن حس شوخطبعی خاص خود بسیار جدی هستند؛ بنابراین حتی همایشهای بسیار شلوغ ایشان نیز نظم خوبی دارند. اگر شما با دقت و قدم به قدم زمان بندی و برنامه را اجرا کنید، اثر بخشی خود را نشان می دهد و دیگر اینکه از سختی ها هم شکایت نکرده و در مسیر درست خود باقی بمانید.

گروه مشاوره کنکور ژین

داوطلب باید متناسب با ضرایب دروس زیرگروه های کنکور هنر برنامه ریزی کرده و منابع را مطالعه نماید. بسیاری از داوطلبان با وجود ساعات مطالعه بسیار بالا استفاده از منابع آموزشی و تستی و تلاش بسیار، به خاطر نداشتن آگاهی از روش های اصولی برنامه ریزی و عدم اطلاع از روش های صحیح مطالعه دورس، ممکن است به رتبه و دانشگاه دلخواه خود دست نیابند. این منابع شامل فصل های مربوط به دروسی است که در کنکور از آن ها سوال مطرح می شود. داوطلبانی که مشغول دروس معادل سازی می باشند حتی اگر معدل بالای ۱۷ تیز داشته باشند امکان تحصیل در این مقطع را ندارند. برای مثال اگر داوطلبی قصد ادامه تحصیل در رشته ارتباط تصویری دارد، این رشته در زیرگروه یک قرار داشته و دروس درک عمومی هنر، خواص مواد و خلاقیت تصویری دارای بیشترین ضریب در این زیرگروه می باشند و باید بیش از دروس دیگر مطالعه شوند. در واقع علاوه بر رتبه کسب شده در کنکور سراسری 1401، نمره به دست آمده در آزمون عملی نیز برای پذیرش داوطلبان در این رشته ها تاثیرگذار خواهد بود. توجه داشته باشید در صورت عدم حضور به موقع برای شرکت در آزمون عملی، شانس پذیرش در رشته های دارای آزمون عملی را از دست خواهید داد.

اما جدا از این که شما برای انتخاب آینده شغلی مناسب باید با رشته های مختلف آشنا شوید، نیاز است که برای موفقیت در کنکور ریاضی نیز اطلاعات مربوط به رشته ها که در کنکور برای شما مفید است نیز دست پیدا کنید. مشاوره رایگان با رتبه های برتر موجب می شود تا شما از تمام فنون لازم برای روش صحیح درس خواندن کنکور در هر رشته اطلاع یابید. لازم است اين كد، شماره پرونده (7 رقمی) و همچنين اطلاعات كارت يا كارت های اعتباری را تا پايان مراحل آزمون نگهداری نمایید. تمامی داوطلبان، پس از تکمیل فرم تقاضانامه ثبت نام لازم است، نسبت به پرینت تقاضانامه تکمیل شده، که شامل اطلاعات داوطلب، شماره پرونده 7 رقمی و کدپیگیری ثبت نام 16 رقمی می باشد، اقدام نمایند. داوطلبان به منظور ثبت نام در کنکور سراسری باید فرم تقاضانامه ثبت نام اینترنتی را تکمیل نمایند. فرم مذکور مربوط به کنکور سراسری 99 می باشد. کنکور سراسری 1400 در 5 گروه آزمایشی علوم انسانی ، علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک ، هنر و زبان برگزار می شود . با توجه به تعداد شرکت کنندگان کنکور ریاضی و ظرفیت پذیرش آن، رقابت در این کنکور بسیار کمتر از کنکور تجربی است.

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما