مشاوره انتخاب رشته کنکور آزاد و سراسری در ۱۴ قدم

چرا برخی از رتبه های برتر کنکور داشتن مشاور یا دبیر خصوصی را انکار میکنند؟ ظاهرا دوستان اراده خودشون رو برای اعتراض به رتبه بعد کنکور95 ذخیره کردن ! ظاهرا دوستان اراده خودشون رو برای اعتراض به رتبه بعد کنکور ذخیره کردن ! حتی خبر فروش سوالات شیمی امسال رو هم گذاشتم ولی اراده جمع هیچ تکونی نخورد ! من موندم واقعا با این اراده ، میخواییم آینده منو شما به دست خودمون رقم بخوره یا به دست فروشندگان نمره و سوال ! دوست عزیز شما جای من ، از این همه ادعا و در مقابل بی ارادگی عصبانی نمیشدید ؟ ببین عزیز امسال فیزیک خیلی سخت بود در تجربی. بله دوست عزیز بنده ساده هستم که انتظار متحد شدن برای اعتراض اساسی دارم ساده هستم که فک میکنم اینجا حس دوستی و هم دلی موج میزنه ! ساده هستم که فک میکنم اونی که معدل بالاتری داره به خاطر معدلین کمتر برای به نتیجه رسیدن اعتراض با ما همراه میشه ! یعنی قبل از این کاره نکرده اینقدر از نتیجه ناامید هستیم ؟ فقط چند تا نکته رو قبل از معرفی منابع لازم هست که بدونید مثل این که اصلی ترین منبع مطالعاتی شما کتاب درسی هست حتی اگر شما بهترین کتاب ها رو هم تهیه کنید بدون مطالعه کتاب نمی تونید نتیجه دلخواه خودتون رو کسب کنید چرا که نکاتی تو کتاب درسی هست که به دلایل گوناگون ممکن داخل کتاب کمکی درسی یا منبع مکمل نباشه؛ پس رفقا یادتون باشه که هیچ وقت از کتاب درسی غافل نشید.

مشاور کنکور زنجان

متقاضیان واجد شرایط می توانند پس از حصول اطمینان از دارا بودن شرایط لازم در مهلت مقرر شده از سوی سازمان سنجش با پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پیام نور و دریافت شماره سریال ثبت نامی سال 1400 برای تکمیل فرم اطلاعات ثبت نامی و انتخاب رشته خود اقدام کنند. اولین دغدغه دانشگاه با ورود به سال دهم و انتخاب رشته شروع می شود نقش شما به عنوان والد خیلی حائز اهمیت است، شما نباید فکر کنید اگر فرزند شما بخواهد آینده خوبی داشته باشد حتما باید پزشک شود یا سمتی که همه جامعه می روند را فرزند شما طی کند، مثلا ممکن است خانواده مخالف ورود به رشته فنی حرفه ای باشند در حالی که الان خیلی از شغل های مهارتی آینده خوبی دارند، لازم نیست حتما فرزند خود را به این رشته بفرستید اما می خواهیم شما این تفکر را پیدا کنید برای موفقیت فرزندتان اول باید علاقه آن را بشناسید و به آن ها کمک دهید در مسیر علاقه خود حرکت کنند. موضوع گفته شده یکی از نقاط قوت مهم موسسه تاملند است؛ اغلب موسسات کنکوری فعالیتی در زمینه تولید محتوای رشته های انسانی، زبان، هنر و فنی ندارند و محصولات خود را تنها در دو رشته پرمتقاضی تجربی و ریاضی عرضه می کنند، اما تاملند این چنین نیست و همین موضوع موجب تمایز آن گردیده است.

مشاور کنکور انسانی رایگان

اون لحظه متوجه میشن اگه نکات مهم دفترچه رو میدونستند یا اگه از تجربیات یه مشاور انتخاب رشته کنکور خوب استفاده میکردند، میتونستند انتخاب رشته سراسری یا آزاد رو خیلی بهتر انجام بدن و دانشگاه یا رشته خیلی بهتری قبول بشن. صبر کن کارنامه ها رو بدن،خدا رو چه دیدی شاید خوب شدی،فک میکنی چند شی مگه؟ شیمی هم همینطور. شما نهایی رو 10 گرفته باشی ولی کنکور رو تونسته باشی بالای 70 بزنی از دو رقمی ها که نهایی رو 20 گرفتن ولی کنکور اکثرا خراب کردن و زیر 60 زدن حتی جلوتر میافتی. شما لطفا یکی از اون سایت ها و صفحاتی که حداقل بالای 1000 نفر با هم جمع شدن و یک صدا حرفشون رو زدن و مسرانه پیگیری کردن به ما معرفی کنین ! همچنین به داوطلبان متقاضی شرکت در پذیرش رشته های بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه پیام نور یزد ۱۴۰۰ توصیه می شود پیش از اقدام به ثبت نام نخست مدارک و اطلاعات مورد نیاز خود را آماده کرده و سپس با ورود به سایت سنجش ثبت نام خود را تکمیل کنند.

این مشاوران همانند چراغ راه شما عمل کرده و موفقیت تان را تضمین می کنند. موسسه کنکور آسان است این امکان را برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری فراهم کرده است که در دروس ریاضی ، فیزیک ، هندسه منابع جامع و مناسبی را در اختیار داشته باشند و از تدریس فوق حرفه ای و تکنیکی استاد برجسته ای چون استاد امیر حسین شاهانی بهره مشاور کنکور حسین رونقیبخش کامل نوشتن – ببرند . آموزشگاه هدف سازان در اصفهان جهت تکمیل کادر خود از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره اعلام شده ارسال نمایند. اگر پس از مطالعه مقاله لیست رشته های بدون کنکور بدون آزمون دانشگاه پیام نور یزد ۱۴۰۰ سوالی در خصوص زمان و نحوه ثبت نام رشته های بدون آزمون این دانشگاه دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا پاسخ سوالات و ابهامات خود را از ایشان دریافت کنید. بنده دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی برق دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستم..دارای سابقه تدریس خصوصی و کلاسی و مشاوره و برنامه ریزی کنکور می باشم. رتبه نخست رشته علوم تجربی در آزمون سراسری نودوپنج؛ دانشجوی رشته مهندسی برق دانشگاه شریف بود. اینجاست که احساس نیاز به سمت مشاور تحصیلی متخصص و نه صرفا” تجربی کار دو چندان احساس می شه؛ وقتی او به عنوان یک مدیر قوی و زبده و از بالا به همه جا احاطه دارد و روند حرکتی شما را رصد می کند و یک هماهنگی و لینک صحیح بین کلاس ها و برنامه آزمون و مدرسه و …

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما