مافیای کنکور؛ از کلاسِ ساعتی یک میلیون تا مشاوران پورشهسوار – خبرآنلاین

4سال پشت کنکور موندم برای هدفم با تموم سختی هاش کنار اومدم اما همیشه اردیبهشت اتفاقات بد زندگیم رو بهونه میکردم و من رو زمین میزد، یه روز مرتب 14 ساعت میخوندم و یه روز هیچی… خلاصه یه رتبه است یه تراز و رشته ی دلخوا و دانشگاه دلخواه و میزان رتبه و تراز مورد نیاز برایه اون رشته و دانشگاه خاص.رتبه اتون رو با میانگین اونا بررسی کنید اگ شد که خانوم دکتر میشی اگه نشد که بازم هیچی. آقای افشار من دانش آموز سال یازدهمی هستم.این مدت تعطیلی به خاطر کرونا کلا وقتمو تلف کردم و عذاب وجدان و سرزنش خانواده داره دیوونم میکنه نمیخام این وضعو ادامه بدم اماا یهویی بشینم ۱۰ساعت بخونم سختمه.و اینکه کلا روز هایی که میرم مدرسه انگیزم خیلی زیاده غیر از اون نه تابستون پارسالم بخاطر همین روحیه مسخرم وقتم تلف شد.من پارسال که تجربی رو انتخاب کردم کلی انگیزه داشتم و خودمو دکتر میدونستم ولی امسال حس میکنم پرستارم نمیشم.اگه خوب بخونم میتونم ترازمو زیاد کنم ولی بی برنامه ام یا به برنامه ام عمل نمیکنم… سلام عزیزم سعی کن حتی در سخترین شرایط درس بخونی تا وقتی که قبول بشی همه ارزش واقعیتو بدونن اینده ی خودت فقط ب خودت ربط داره پس برای اون چیزی که حقته بجنگ…

مشاور ثبت نام کنکور

وعده ها و برنامه های اجرا نشده شد برام یه سیلی بزرگ و زمینم زد تا امشب که دیگه با خودم گفتم: شدی دشمن خودت؟ در صورت نیاز به راهنمایی ، با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرید. برای مشاوره کنکور (در اینجا یافته ها هستند classori.ir) کارشناسی ارشد به صورت تلفنی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. دماوندی: این مربوط به بحث ایجاد همان نیازهای کاذب است که به آن اشاره کردم، قطعا معلم با سواد در این مسیر کمک میکند اما این معلمها لزوما «برند» نیستند. چون اگه بخوام از الان شروع کنم دیگه نمیتونم با برنامه ازمون قلمچی پیش برم یعنی این سه ازمون باقی مونده قلمچی را شرکت نکنم و به جمع بندی شناور خودم بپردازم؟ به این ترتیب، ممکن است موضوع را فراموش نکنند. کنت دمارانش ژنرال فرانسوی در کتاب خود می گوید: بعد از آزادسازی خرمشهر، من با صدام در یکی از کاخ هایش ملاقات کردم در حالیکه او به شدت از این شکست بزرگ عصبانی به نظر می رسید ، گفت: آقای دمارانش می بینید یک پسر جوان ۲۷ ساله ایرانی چه ضربه سنگینی به ما زد؟ پشت سرم عمق درد هایی که شکست داده بودم رو دیدم و گشتم این فایل رو پیداکردم و به تک تک کلمات شما گوش کردم..نمیدونم اما من رو از سکون زندگیم به جاده برگردوندید،باخودم گفتم کاش همون موقع بهش گوش میگردم تا این مدت این همه با ترسم زندگی نمیکردم..هنوزم یکم میترسم اما دیگه نه!

این مشاور، باید همیشه در دسترس باشد و پاسخگوى همه سوالات ما باشد تا وقفه اى در روند کار ما ایجاد نشود و بتوانیم از تمام زمان خود به خوبى استفاده کنیم. به محض انتشار هر گونه خبر، متن این مقاله بروزرسانی خواهد شد. لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد یزد در سال تحصیلی 98 – 99 حدودا مرداد ماه بروز رسانی خواهد شد. شاید در گذشته برای ادامه تحصیل تنها به عنوان یک موضوع غیر ضروری نگاه می شد و به همین دلیل نیازی به تلاش در این زمینه احساس نمی شد. سلام استاد..خدا قوت و خیلی ممنونم برای این که امشب من رو از یک سکون نجات دادید، نمیدونم شاید خدا میخواست که من امشب صحبت های شما رو بشنوم و برای آینده ام بهتر تصمیم بگیرم.. سلام.من توآزمون قلم چی شرکت کردم نمیتونم پیشرفتی رو در خودم ببینم.در عوض من با برنامه ریزی خودم بهتر درس میخونم.نظر شما چیه؟ چند نفر با کنکور تجربی سال 99 در دانشگاه ها قبول می شوند؟

مشاور کنکور فرهپور

در مرحله بعد اقتصاد، ادبیات اختصاصی، علوم اجتماعی و فلسفه و منطق با ضریب دو قرار می گیرند و کم اهمیت ترین درس، عربی اختصاصی با ضریب یک است. حالا من موندمو این بی انگیزگی و وقت کم… سلام استاد من رشته مهندسی شییمی میخوندم سراسری ولی به دلیل علاقه به رشته دبیری دانشگاه فرهنگیان امسال که سال اولم بود انصراف دادم و میخوام مجدد کنکور بدم .سوالم اینکه بنظر شما برای قبولی در در تریت معلم و دبیری اگر از همین فروردین و این سه ماه پایانی چطور میتونم به هدفم برسم؟ در حال حاضر سه کتاب به نویسندگی ایمان سرور پور به چاپ رسیده است که به معرفی آنها میپردازیم. ” در سال 2013 در جشنواره ی اینترنشنال بوک آواردز آمریکا مقام دوم کتاب جهانی در حوزه نوجوانان و جوانان را کسب کرد و همچنین “برنامه ریزی با دوربین مدار بسته ” در سال 2014 در همین جشنواره مقام دوم کتابهای خود یاریِ دنیا را از آن خود کرد. متداول ترین سوال این است که ایا فارغ التحصیلان رشته های نظری انسانی و ریاضی حق شرکت در کنکور سراسری تجربی را دارند یاخیر؟ این فایل رو بعد از این که شما داخل سایت قرار دادید من دانلود کردم اما بهش گوش ندادم چون یه مدتی ازترس اردیبهشت99 و تکرار سال های قبل تسلیم شدم و از تنبلی های خودم خسته شده بودم و با خودم قهر کرده بودم حتی این هفته آخر دیگه نمازهام یکی در میون شده بود!

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما