لیست مشاورین تحصیلی تبریز – مشاور شما

3. مشاور تحصیلی تلفنی یک برنامه ریزی درسی ویژه و مختص به خودتان را در اختیارتان قرار می دهد که با برنامه ریزی سایر داوطلبان کاملا متفاوت است زیرا در برنامه ریزی درسی شما ، شرایطتان مد نظر قرار می گیرد. ساعت مطالعه شما در دوران جمع بندی افزایش می یاید زیرا برنامه ریزی فشرده تر شده است و باید با اختصاص زمان بیشتر ، بتوانید تمام مباحث را بررسی و جمع بندی کنید. 1. می توانید یک مشاور اختصاصی برای خود داشته باشید که مرتب و روزانه پیگیر برنامه ریزی درسی شما باشد و میزان پیشرفت تان را ارزیابی کند. مزیت مشاوره تحصیلی تلفنی این است که نیازی به رزور نوبت ندارید و هر زمان که بخواهید می توانید با مشاوران در ارتباط باشید حتی در روز های تعطیل که اکثر مراکز مشاوره تحصیلی حضور تعطیل هستند ، مشاوره تحصیلی تلفنی آماده خدمت رسانی به شما می باشد. اما اگر برای ترم اول تمام تلاش خودتان را داشته اید و به جمع بندی رسیده اید پیشنهاد می کنیم با یک مرور اجمالی روی این مطالب می توانید با تهیه خلاصه نویسی و نقشه ذهنی تمرکز بیشتر خود را روی دروس ترم دوم و پایه بگذارید.

مشاوران ثبت نام کنکور

چرا دانش آموزان برای موفقیت در آزمون کنکور به مشاور نیاز دارند؟ - غرب آنلاین سلام من پایه یازدهم تجربی هستم معدل ترم اول من۱۶ شده می خواستم ببینم میشه توی خرداد با معدل ۱۸یا ۱۹ قبول شد؟ ملاک پذیرش در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد زاهدان معدل دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلبان است. برای ایجاد تناسب در جمع بندی دروس عمومی و اختصاصی ، باید به اهمیت هر یک از آن ها در کنکور توجه کنید. تکنیک ها و روش های صحیح مطالعه هر درس موضوعی است که اکثر داوطلبان از آن بی اطلاع هستند و مشاور تحصیلی می تواند شما را به خوبی با این تکنیک ها آشنا کند تا هریک دروس را به خوبی و عمیق فراگیرید. این امر را قبول کنید که باید برای تمامی دروس در خود ایجاد علاقه کنید تا فراموش نکنید. سوالم اینه که مدارک منو دانشگاه مبدا نفرستاده و در سایت نوشتن که عدم تحویل مدارک آیا بابت این موضوع از من هزینه میگیرن و برای همین نفرستادن چون من قبلا پرسیده بودم و گفتن اگه روزانه قبول بشی خود دانشگاه با پست میفرسته.. سوالی که خیلی از دانش آموزا میپرسن اینه… به طور قطع جواب این سوال منفی است؛ اکثریت دانش آموزان اطلاعات بسیار کمی در حوزه کنکور و امور پیرامون آن دارند و خود نمی توانند نیازهای تحصیلیشان را رفع نمایند، پس حضور فردی متخصص و باتجربه در کنار آنها الزامی است و باعث می شود خطاها به حداقل و نقاط قوت به حداکثر برسند.

مشاوره به کنکوری ها

تعداد سوالات کنکور هنر به تفکیک دروس در جدول زیر ارائه شده اند و داوطلبان می توانند با در نظر گرفتن تعداد آن ها و ضرایب هر یک از دروس، برنامه ریزی منسجم و هدفمندی را انجام دهند. کنکور سراسری ۱۴۰۱ تجربی در تیرماه برگزار خواهد شد و داوطلبان با دریافت کارت … در دروس اختصاصی نیز زیست شناسی در کنکور تجربی ، ریاضیات در کنکور ریاضی و در کنکور انسانی نیز ادبیات و عربی تخصصی بیشترین اهمیت را دارند. داوطلبان برای آگاهی از آخرین اخبار مربوط به کنکور ۱۴۰۲ می توانند به همین مقاله مراجعه نمایند. ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

جریمه انصراف در دوره روزانه و غیر روزانه با توجه به نوع دانشگاه متفاوت هست. و متاسفانه همیشه وسیله ای برای سودجویی هست. حالا یا سینا تهرانی یا هر مشاور دیگه ای . آیا لازم است که مشاوره تحصیلی حتما به صورت حضوری انجام بگیرد یا راه های دیگری نیز وجود دارد؟ بحث های انگیزشی که بین مشاور و داوطلب صورت می گیرد باعث می شود که داوطلب انگیزه و اعتماد به نفس قوی پیدا کند. همه شما داوطلبان کنکوری به خوبی از اهمیت زمان مطلع هستید و نباید حتی دقیقه ای از زمان شما صرف کارهای بیهوده شود بنابراین ممکن است با خود بگویید که وقت کافی برای مشاوره تحصیلی حضوری را ندارید، جدای از زمانی که صرف رفت و آمد شما می شود ، باید چندین روز منتظر باشید تا برای شما نوبت رزرو شود و همین موضوع حتما باعث ایجاد خلل در برنامه ریزی و مطالعه تان می شود. بنابراین در ماه های پایانی ، برنامه ریزی را طوری تنظیم کنید که تمام دروسی را که تاکنون خوانده اید ، یکبار به طور کامل جمع بندی کنید. فایلهای صوتی زیر توسط رتبه برترهای گروه محصل ایرانی تهیه شده، افرادی که خودشون یکبار این مسیر رو با موفقیت طی کردن و در رشته و دانشگاهی مشغول به تحصیل هستن که آرزوی خیلی از شما عزیزان کنکوری است.

مشاور کنکور ناصری

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد مشاور کنکور خوب در کرج بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما