ضرایب دروس عمومی و تخصصی

مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد یکی از پرطرفدارترین مقاطع تحصیلی در دانشگاه آزاد می باشد که با شروع ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد داوطلبان زیادی متقاضی شرکت در این مقطع تحصیلی می باشند. ایشان پس از دریافت مدال المپیاد فیزیک در سال 1392 همکاری خود را با مدارس تیزهوشان در زمینه مشاوره و تدریس شروع کرده و طی این سالیان تجربه گرانبهایی در آموزش و هدایت تحصیلی دانش آموزان مستعد مراکز پرورش استعدادهای درخشان مشاور کنکور قلم چی داشته اند. به عقیده برترین مشاوران کنکور ایران، برای دوران جمع بندی کنکور باید برنامهای بسیار ویژه و خاص را در نظر گرفت .بهترین مشاوران کنکور تجربی و بهترین مشاوران کنکور پزشکی، معتقدند پروژه جمع بندی کنکور برای دانش آموزان رشته تجربی یک پروژه چهل روزه می باشد، در واقع بر خلاف امتحانات و آزمون های مدرسه ای که در آن جمع بندی در یک بازه یک هفته انجام می گردد ،پروژه جمع بندی کنکور تجربی نیاز به زمان بیشتری دارد. این افراد باید تا شروع بازه زمانی ثبتنام دانشگاه، با سازمان سنجش مکاتبه کرده و در صورت موافقت سازمان سنجش محرومیت قبولی دوره روزانه سال بعد برطرف خواهد شد. همینطور ساعت های شروع و پایان هر درس را به خاطر بسپارید، مثلاً شما باید بدانید که زمان هر درس عمومی تقریبا چند دقیقه است .

باشروع تابستان سال۹۱ رسماخودم را یک کنکوری به حساب اوردم و ازتیر۹۱شروع کردم برای قبولی پزشکی .دراون سال بورسیه کانون شدم وتابستان خیلی درس میخوندم اما تازه وارد جوآزمون شده بودم و تراز هایی بین ۵۳۰۰تا ۵۸۰۰اوردم.با شروع پیش دانشگاهی تلاشم دوچندان شد تا جایی که روزهای مدرسه ۷تا۸ ساعت مطالعه مفید داشتم(مدرسه ما باخونه ما در یک خیابان بودو بعد ازتعطیلی مدرسه سریع به خانه میرفتم) در دو ازمون ابان تراز های ۶۱۰۰و۶۳۰۰اوردم و این برای شخص من پیشرفت چشمگیری بود،در اذر به همین منوال ادامه داشت تااینکه در اولین ازمون دی به خاطر امتحان مدرسه غایب شدم.وازمون اخر دی ترازم به ۵۵۰۰ودرصد هایم افت داشتن.از بهمن از برنامه کانون جداشدم و ازمون شرکت نکردم با وجود اینکه بسیار میخوندم اما پیشرفتی احساس نمیکردم چون ازمونی نمیرفتم. برای تماس با مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور در تبریز می توانید در هر ساعتی از روز که می خواهید و بدون تعیین نوبت قبلی با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید و حتی این امکان را دارید که در تماس های بعدی خود به همان مشاوری که می خواهید وصل شوید و چندین ساعت مشاوره دریافت کنید. توصیه میشود در منزل و در زمان حل کردن نمونه سوالات یک ساعت مچی ،را در دستان خود قرار دهید و تستهای کنکور را با توجه به زمان استاندارد داده شده در جلسات کنکور تنظیم نمایید.

مشاور کنکور زن

بر اساس گفتگو هایی که با بهترین مشاوران کنکور ایران و بهترین مشاوران کنکوری داشتهایم، از دیگر ضروریات و کارهای اصلی در دوران جمع بندی ها آن است که با تکنیک های زمانی آشنا شوید و بارها و بارها در منزل تنظیم زمان و تنظیم سرعت تست زنی خود را به نحو احسن انجام دهید. سلام نیلوفر عزیز. توصیه می شود برای بهره مندی از مشاوره تخصصی برنامه ریزی کنکور کاردانی به کارشناسی و اطلاع از بهترین منابع مطالعاتی و تستی رشته خود ، با مشاوران ما در ارتباط باشید. خیلی تفاوتی نمی کند که شما به عنوان یک دانش آموز کنکوری در حال آماده سازی خود برای شرکت در کنکور رشته ریاضی هستید و یا در کنکور رشته تجربی با غولهای مدعی برای قبولی درخانواده پزشکی در حال مبارزه باشید و یا حتی شاید دانش آموز سال نهم دهم یازدهم باشید و یا از اولیای دانشآموزان پایه باشید که بخواهید فرزندانتان را در مسیری درست هدایت نمایید ،در هر صورت تمامی گروههای نام برده شده برای رسیدن به موفقیت نیاز به یک مربی و یک مشاور حرفهای دارند تا به کمک ایشان مسیر دشوار موفقیت را طی نمایند .تعداد زیادی از خانواده ها و دانش آموزان ایرانی از بهترین دبیران ایران و برترین اساتید ایران استفاده می نمایند ،اما اعتقاد چندانی به کار مشاوره و کار مشاوران ندارند ،البته عدم اعتقاد به وجود مشاور ریشه در ضعف برخی از مشاوران و روانشناسان دارد و این ضعف باعث گردیده که اعتماد عمومی به مشاوران کنکور و روانشناسان در حوزه های دیگر کاهش یابد اما فراموش نکنید .شما حتی اگر برترین اساتید کنکور ایران را در اختیار داشته باشید ،همانند تیم فوتبالی هستید که در تمام نقاط بازیکنان بسیار عالی و درجه یکی را جذب نموده .اما روی نیمکت مربیگری این تیم فردی بسیار ضعیف و ناتوان نشسته است ،قطعاً برترین های دنیا نیز بدون داشتن مربی و بدون یک هماهنگ کننده نمیتوانند، اثربخشی لازم اسامی بهترین مشاوران کنکور حرف آخر را داشته باشند.

مشاور کنکور همدان

سالانه حدود یک میلیون نفر در کنکور سراسری شرکت می کنند که بیشتر این افراد داوطلب کنکور تجربی هستند و اغلب با هدف قبولی در رشته های پرطرفدار پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی در این رقابت سنگین حاضر می مشاور کنکور پوردستمالچی شوند. یا مثلاً در حین مطالعه خلاصه برداری کنیم و بعداً این خلاصه ها را مرور کنیم. روش هایی فراتر از چند خلاصه نویسی و نت برداری سنتی و ساده لوحانه. دانش آموز بعد از گذراندن 12 سال تحصیل در مدرسه و این که در امتحان های خود سوالات به صورت تشریحی بوده به این شیوه ی درس خواندن عادت کرده و حالا یکدفعه در سال کنکور باید شیوه ی درس خواندن خودشو تغییر بده و روش پاسخ دادن به سوالات تستی در مدت کم رو یاد بگیرد و به این روش تسلط پیدا کند. دلسرد نشید، دست نکشید و فقط تلاش کنید تا هر یک از این ۱۰ روش مطالعه موثر رو خوب انجام بدید. سلام استاد من اتفاقي با سايت شما اشنا شدم.ديدم توي کامنت ها يکي ازدوستان هدفش پرستاري ازاد هست و شما راهنماييش کرديد.راستش من هم نظام قديم بودم.ازنظرهزينه هيچ مشکلي با ازاد ندارم.ولي راستش تا قبل از ورودم به سايت شما اصلا در فکر کنکور مجدد نبودم.با خوندن کامنت اين دوستمون خيلي دلم ميخواد منم خودم رو برسونم به پرستاري ازاد.اما واقعا نميدونم مني که نظام قديم بودم و نميدونم کتاباي نظام جديد اصلا چي هست اين امکان برام هست که برسم به اين هدف؟

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما