صفر تا صد برنامه ریزی کنکور 1401

در رابطه با این موضوع باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که به طور معمول زمان انتخاب رشته کنکور سراسری در مرداد ماه و بعد از اعلام نتایج اولیه است. بعد از مشاهده اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری و انتشار دفترچه انتخاب رشته نوبت به انتخاب رشته در انواع گروه های آزمایشی انسانی، تجربی، هنر، زبان و ریاضی فیزیک می رسد. مشاوران مجموعه ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه و چگونگی انتخاب رشته در انواع گروه های آزمایشی انسانی، علوم تجربی، ریاضی فیزیک و دیگر گروه های آزمایشی مورد آزمون در اختیارتان قرار دهند. دوستان عزیز با یک تماس تلفنی با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل می توانید به این سؤالات دسترسی داشته باشید و در آزمون شخصیت شناسی هالند و حتی دیگر آزمون های استعدادیابی شرکت کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری در سایت سازمان سنجش می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

مشاور کنکور جهرم

ادعا نیست که بگوییم مشاوران ایران تحصیل در سال های اخیر در این موارد بسیار خوب عمل کرده است و با ایجاد فضایی دوستانه، بچه ها را ثبت نام کنکور همراهی می کنند. پس ما را همراهی کنید تا بهترین اطلاعات را در رابطه با انتخاب رشته کنکور سراسری بدست آورید. در ادامه با ذکر نکات و اصول مهم و مورد توجه برای انتخاب رشته کنکور سراسری در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم. رتبه گردون به طور کاملا تخصصی بر پایه دانش روز و اساتید مجرب را ه کارهای رسیدن شما به رتبه مورد نظرتان را ارایه می دهد. دانش آموزان زیادی در سال های اخیر توانسته اند از طریق خدمات مشاوره کنکور (this content) تجربی دورخیز به رتبه های زیر 1000 دست پیدا کنند. باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم که از طریق دریافت مشاوره انتخاب رشته ریاضی و یا انتخاب رشته تجربی و دیگر گروه های آزمایشی می توانید به شناخت خوبی از بهترین دانشگاه های پذیرنده انواع رشته های تحصیلی برسید. در واقع، از شما خواهش می کنیم که بدون اطلاع از این اصول هرگز دست به انتخاب رشته نزنید. از جمله مهم ترین مواردی که باید در زمان انتخاب رشته به آن توجه داشته باشید بحث فاصله دانشگاه تا محل زندگی شماست.

مشاوره ی کنکور تجربی

کلیه داوطلبان و متقاضیان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم برای انتخاب رشته کنکور سراسری در زمان تعیین شده اقدام کنند. در رابطه با نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه عرض کنیم که این کار به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سامانه انتخاب رشته برای داوطلبان و متقاضیان انجام می شود. توصیه می کنیم قبل از اقدام به ثبت نام دانشگاه آزاد یزد حتما از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 98 اطلاعات کافی را بدست بیاورید ، چرا که نحوه انجام انتخاب رشته دانشگاه آزاد بسیار در شانس قبولی شما تاثیر گذار است. انتخاب رشته کنکور سراسری به چه صورت انجام می شود؟ این موضوع که هر یک از انواع رشته ها و دانشگاه های پذیرنده از جمله دانشگاه پیام نور، شبانه، روزانه و همین طور مراکز دانشگاهی غیرانتفاعی چه مقدار ظرفیت از اهمیت بالایی برای داوطلبان برخوردار است.

از مهم ترین شرایط در نظر گرفته شده برای انتخاب رشته کنکور سراسری می توان از مجاز شدن فرد به انتخاب رشته اشاره کرد که از اهمیت بسیاری برخوردار است. در این زمان داوطلبان مجاز به انتخاب رشته می توانند اقدامات لازم را برای انتخاب رشته بعد از دریافت مشاوره انتخاب رشته تجربی و یا مشاوره انتخاب رشته ریاضی و یا انسانی انجام دهند. در واقع، هر فرد شرکت کننده در آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها در صورت مجاز نشدن و عدم کسب نمره و رتبه مناسب و مورد نظر به هیچ وجه امکان انتخاب رشته کنکور سراسری را در زمان انتخاب رشته ندارد. خوشبختانه با طراحی انواع تست های شخصیتی و شغلی توسط افرادی کاردان و متخصص امکان پی بردن فرد به توانایی و استعدادهایش وجود دارد. در سالهای اخیر و با دسترسی آسان به اینترنت و گوشیهای هوشمند، بسیاری از کسبوکارها تصمیم گرفتند خدماتشان را به صورت آنلاین عرضه کنند. هر فردی که در آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها برای ورود به مراکز آموزش عالی اقدام می کند به مراتب مایل به قبولی و ادامه تحصیل در بهترین دانشگاه هاست.

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

تماس با ما