شرایط ثبت نام و منابع کنکور

توصیه می شود پست شرایط شرکت در کنکور 98 مراجعه کنید . پس در واقع شانس شما زد؟ تا زمانی که عمیقاً به کاری علاقه نداشته باشین و در انجام اون روحیه نشون ندین، نمیتونین اون کار رو به سرانجام برسونین؛ پس شرط اولیهی موفقیت در کنکور، برخورداری از اعتمادبهنفس و روحیهی بالاست. در این مقطع هر یک از داوطلبان برای قبولی نیازمند عبور موفقیت آمیز مصاحبه دکتری می باشند که مشاورین سازمان سنجش بهتمامی داوطلبان کمک خواهند نمود تا در این زمینه به کسب اطلاعات لازم بپردازند و از سوالات مصاحبه آگاه گردند. مهندس پوردستمالچی از اوایل دهه هشتاد شمسی فعالیت خود را در زمینه مشاوره تحصیلی آغاز کرده است. در مرحله آخر هم بر اساس عملکردتان، با یک آزمون شخصی دقیقا بر اساس نقاط قوت و ضعف خودتان تمرین کنید. گزینه دو در سال 1401-1400 با تکیه بر سابقه آموزشی و مشاوره ای 20 ساله خود، تمام این خدمات را برای شما به بهترین شکل ممکن ارائه کرده است. حذف عادت های بد به صورت تدریجی و یادگرفتن روش ها و عادت های خوب مطالعاتی از اهداف مهم در شروع مطالعه برای کنکور است.هرچند سخت و تدریجی.

پاسخ مشاوران برتر ایران به این پرسش نیز منفی است به عقیده مشاوران برتر کنکور ایران به جای آنکه هر روز یک مجموعه جدید را از خودتان امتحان بگیرید، بهتر است هر ۴ روز یکبار این کار را انجام دهید تا ،آنالیز تست ها و رفع اشکال و جمع بندی با عمق بیشتری انجام پذیرد .فراموش نکنید که روش جمع بندی چهار روز یکبار که سالهای سال توسط مشاوران کنکوری به دانشآموزان ارائه گردیده و دانش آموزان بسیار زیادی با این روش و این شیوه موفق به کسب رتبه های برتر شدهاند.بنابراین عقل سلیم حکم می کند که ،در این بازه زمانی کوتاه تا ایام کنکور از انجام دادن کار های عجیب و غریب و روشهای جدیدی که آزمون خود را هنوز پس نداده اند، به شدت اجتناب نمایید و به تجربه ی مشاورین کنکوری اطمینان نمایید. در مصاحبه با بهترین مشاوره کنکور ایران در بهترین موسسه مشاوره کنکور و بهترین مشاور کنکور تجربی و بهترین مشاور کنکور در تهران در خصوص روش های تستی و تشریحی و تفاوت آنها و فی سوال پرسیدیم پاسخهای جالبی را از ایشان دریافت کردیم ،برترین مشاوران کنکور ایران معتقدند بهترین منبع و اولین منبع مطالعاتی برای دانش آموزان جزوات دبیران مرجع و برتر ایران است .

مشاور کنکور علوی

داوطلبانی که دیپلم خود را قبل از سال 84 دریافت کرده اند شامل تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 نمیشوند همچنین داوطلبانی که درک پیش دانشگاهی خود را قبل از سال 91 دریافت نموده اند شامل تاثیر نمرات پیش دانشگاهی نمیشوند . همچنین تعداد ۵۴۱ هزار و ۵۶۲ نفر از نظام آموزشی سالی واحدی (دارنده پیشدانشگاهی)، ترمی واحدی (دارنده پیشدانشگاهی) و نظام قدیم دیپلم چهار ساله داوطلب کنکور شده اند. مهدی محمدی تمر افزود: فکر کردن به رتبه خوب و داشتن هدف یکی از گام های مهم اولیه در مسیر موفقیت است و دانش آموزان باید به توانایی های خودشان اعتماد داشته باشند. در حال حاضر مشخص نشده است اما احتمالا تاثیر معدل نسبت به کنکور سال گذشته افزایش پیدا کند . این مدل زمان بندی به مقدار زمان مورد نیاز برای فصل یک شیمی توجه نمی کند و هدف فقط تمام کردن آن یک فصل مشخص شده است. همه خیلی خوب می دونیم برای شروع هرکار بزرگی به مشاوره نیاز داریم و کنکور هم جایی برای آزمون و خطا نداره و هرکسی ندونه داره چیکار میکنه و فقط زمان بسوزونه و بره جلو ، باخته . خسته نباشید دروس عمومی فقط تغییرات سال دوازدهم رو گذاشتین… یک مشاور کنکور معتبر باید روش های درست درس خواندن و روش مطالعه دروس مختلف اختصاصی و عمومی را به شما آموزش دهد و اینجاست که اگر خود مشاور قبلا در این رشته موفق بوده و رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشد بهتر می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

نوع دوم شیمی پایه در یک کتاب و شیمی دوازدهم در یک کتاب دیگر. می توانید برای یادگیری عمیق از کتاب های رفرنس نیز استفاده کنید اما اگر به مباحث تسلط کافی دارید و دوست دارید تست بزنید کتاب های درس و تست مدرسان شریف منبع خوبی به شمار می رود. اگر روش پشت کنکوری های موفق را دنبال کرده باشید متوجه خواهید شد، میانگین تعداد تست و تمرین آنها هفته ای 1200 تا 1500 بوده است. من کنکوری 1400ام.دو هفتن خودم شروع کردم ولی امشب با شما آشنا شدم. با هزینه یکسان، تعداد جلساتی که شاگرد میتونه با مشاور صحبت کنه حداقل دوبرابر مشاوره غیر حضوری هست. از صحبت های حاشیه ای و استرس زا دوری کند و تنها با تمرکز کامل بر مطالعه پیش برود. جواب مشاوره ای این سوال این است که پس از مطالعه یا تدریس هر درس، با تست های آموزشی ساده و متوسط، خودتان را محک بزنید. حالا که یک یا دو مرحله خودتان را محک زدید، نوبت تست های تخصصی مبحثی است. سلام اقای دکتر.اقای دکتر من امسال بخاطر یکسری مشکلات خانوادگی تقریبا صفرم.میخواستم بمونم برای سال اینده که این امکان برام وجود نداره.چن سالی ازدرس دور بودم ولی ازنظر هوش در سطح بالایی قرار دارم.طوری که سریع متوجه مطالب میشم.پدرم بهم گفته لااقل خودمو برسونم به پیراپزشکی های ازاد شهرهای شمالی کشور.نمیدونم تواین مدت رسیدن به این هدف اصلا شدنی هست یانه؟

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما