زمان ثبت نام کنکور سراسری 1401 – تاریخ دقیق ثبت نام کی هست

بنابراین با توجه به نوع زیرگروه انتخابی دروس اختصاصی از اهمیت متفاوتی برخوردار خواهند بود. در این راستا سالها پیش (از سال 90) برای اولین بار در ایران مشاوره تخصصی و حرفهای را بصورت هفته به هفته و با شیوه و متدی جدید و استاندارد، همگام با متدهای مشاورهای روز دنیا برای داوطلبان کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی پایه ریزی کردم و سالها با این شیوه عالی اقدام به برنامهریزی هفتگی بصورت حضوری برای دانشجویان کامپیوتر و آی تی کردم، در سال 95 با توجه به درخواست های زیاد داوطلبان شهرستانی کنکور ارشد تصمیم گرفتیم که مشاوره هفته به هفته کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی را بصورت تلفنی انجام دهیم تا دانشجویان سراسر کشور بتوانند از این امکان برخوردار شوند و به این ترتیب تا کنون به دانشجویان زیادی از سراسر کشور مشاوره هفته به هفته دادیم، که بسیاری از رتبه های تک رقمی رتبه خروجی این مشاورهها بودهاند، بطور مثال در کنکور ارشد کامپیوتر 99، 12 رتبه تک رقمی از دانشجویان بنده بودند که بیش از نیمی از آنها مشاوره هفتگی داشته اند، برای مشاهده مصاحبه رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی میتوانید به صفحه مصاحبه های رتبه های برتر کنکور ارشد کامپیوتر مراجعه کنید.

مشاور کنکور حسن گلی

جهت مشاهده لیست دیگر رشته های ارشد بدون کنکور دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی روی لینک کلیک کنید. با توجه به این که آیین نامه پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد گاها با تغییراتی همراه است به متقاضیان توصیه می کنیم اخبار و اطلاعیه های مختلف را دنبال کرده و از جدیدترین شرایط اعلام شده برای این نوع پذیرش مطلع شوند . سلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور کی میاد وکجا باید سربزنم ؟ خیلی متشکرم بابت قرار دادن تغییرات دوازدهم تجربی ممکنه بفرمایید تغییرات پایه تجربی رو تقریبا کی قرار میدید؟ ایستگاه های مرور و جمع بندی کی هست و یک نقشه راه کلی به ما میده تا با اطمینان کامل قدم در راه موفقیت در کنکور بگذاریم. دانش آموزان در برنامه ریزی های شخصی که توسط خودشان انجام می شود بسیاری از نکات را در نظر نمی گیرند و از اهداف جانبی مطالعه، مرور و تکرار غافل هستند؛ بله درست است که دسته ای از دانش آموزان توان انجام امور خود را دارند، اما همواره لازم است تا فردی در کنار آنها حضور داشته باشد، از آنها گزارش کار بخواهد و با رسیدگی و اهمیت دادن به شرایط فرد، او را به انجام برنامه، تعهد به آن و افزایش توان و اعتماد به نفسش سوق مشاور کنکور بیگی – bestclassic.ir – دهد.

در درس علوم و فنون ادبی انسانی تنها در سال دهم تغییرات داشته ایم که به آن صورت محسوس نبوده است و با دانلود پی دی اف کتاب درسی دو سال میتوانید به راحتی تغییرات را در نظر بگیرید اما علوم و فنون سال یازدهم و دوازدهم تغییری نداشته است. برای مشاوره آنلاین و سیستم vod موسسه مشاورین رتبه برتر سال های گذشته کنکور را تحت نظارت آقای علیرضا نژاد مشاور تحصیلی برتر و به نام ایران پرورش داده است و هر داوطلب که در طرح و سیستم vod ثبت نام می کنند می تواند با یکی از این رتبه برتر ها در ارتباط باشد و قبولی خود را در واقع تضمین کند. یک پیشنهادی که برای کنکوری ها دارم این است که در هر درس یک کتاب را به عنوان منبع سطح اول استفاده کنند و درسنامه و تست های آموزشی را از روی آن بخوانند تا اینکه به یک سطح نرمالی در آن درس برسند یا به زبان دیگر آن مبحث را یاد بگیرند و با تست هاش آشنا بشوند. یکی از مهم ترین 12 گام طلایی تا موفقیت مشاوره و برنامه ریزی کنکور هنر که می توانیم به شما معرفی کنیم همین خلاصه نویسی است.

مشاور کنکور کاردانش

این کتاب که به جرات می توان گفت پرفروش ترین کتاب کنکور در چند سال اخیر است با داشتن تست های استاندارد و توضیح گرامر کنکور به شکلی کاربردی مورد توجه دانش آموزان قرار گرفته است. با خواندن هرکدام از مقاله ها متوجه می شوید که ارتباط موثر و صمیمانه با مشاور کنکور به صورت آنلاین چقدر می تواند برای موفقیت شما در کنکور مفید باشد. وقتی تازه به درس خواندن برای کنکور شروع می کنید، ممکن است بسیار ناامید شوید. نکته: فارغ التحصيلان مقطع كاردانی مجاز به شروع به تحصيل در مقاطع كارشناسی پيوسته، كارشناسی ارشد پيوسته و دكتری پيوسته نمی باشند. این نکته بسیار مهم میباشد و متأسفانه در آزمون های آزمایشی زمانیکه دانش آموزان شروع به زدن تست واژه میکنند، معمولأ با این موضوع مواجه میشیم که دانش آموزان به دلیل اینکه تمامی معانی یک کلمه خاص را بلد نیست ، به تست نمیتواند پاسخ مناسبی بدهد.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما