زمان برگزاری کنکور سراسری 1401 + جزییات کامل

میلاد مهرعبدالهی  مشاور برتر کنکور و دروس موسسه آموزشی ... این سودجویی ها به شیوه هایی گوناگون هستند و لزوما همیشه اخلاق محور نیست. خبرگزاری مهر؛ گروه جامعه: افراد در جامعه می خواهند از طرق مختلف سودی به دست آورند حال، برخی افراد برنامه ریزی سودمحور خود را بر اساس بازار نظام آموزشی کنکورمحور، حافظه محور و گاهی بی کیفیت برنامه ریزی می کنند. از آن جایی که راه یابی به رشته و دانشگاه مورد علاقه، آشنایی با بهترین و شناخته شده ترین منابع درسی و کمک درسی و همین طور درس خواندن آن هم با برنامه ریزی دقیق روزانه، هفتگی و ماهانه برای هر یک از داوطلبان این گروه آزمایشی اهمیت بالایی دارد از این رو دریافت خدمات مشاوره کنکور ریاضی از تیم ده مشاور برتر کنکور می تواند بسیار مهم تلقی شود. وی ادامه می دهد: هنگام مراجعه، موسس با بنده یک قرداد منعقد کرد، طی این قرداد، قرار شد تا برای دانش آموزانی تدریس خصوصی داشته باشم اما متاسفانه با گذشت یکسال و پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار تومان هیچ دانش آموزی را به بنده معرفی نکردند و هنگام مراجعه برای دریافت مبلغی که پرداخته بودم با جواب های سربالا مواجه شدم و آنان دیگر به بنده پولم را نپرداختند.

مشاور کنکور تبریز

در همین ارتباط یکی از معلمان پایتخت به خبرنگار مهر می گوید: سال گذشته از طریق آگهی روزنامه، به آموزشگاهی که مدرس جذب می کرد مراجعه کردم تا تدریس خصوصی نیز داشته باشم. سلام من یازدهم تجربی هستم و میخوام یه برنامه ریزی دقیق داشته باشم تا دروس دهم یازدهم و رو کامل مرور کنم و تست های زیادی بزنم اما ۷رکاری میکنم نمیشه و به مشکل بر میخورم میشه کمکم کنید. بر همین مبنا، با یکی از این مراکز تماس می گیرم و خود را معلم فیزیک که می خواهد تدریس خصوصی داشته باشد، معرفی می کنم. او تاکید می کند که باید به این موسسه برای پرداخت وجه و عقد قرداد مراجعه کنم. او ادامه می دهد: مدارس به اندازه کافی به دلیل آلودگی هوا تعطیل هستند. زیرا بعد از قبولی در کنکور زمان کافی برای درگیر شدن در روابط عاطفی را دارید و چه بسا موقعیت های بهتری داشته باشید. در این گزارش به چند شیوه سود جویی که به واسطه کنکور و کلاس های تقویتی صورت می گیرد اشاره می کنیم.

مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز فرصت مجدد ثبت نام و ویرایش اطلاعات در کنکور 98 از روز 19 اسفند 97 گفت: تاکنون بیش از 6 هزار نفر در این فرصت ثبت نام کرده اند. میانگین درصد نفرات برتر کنکور چقدر است؟ هم چنین داوطلبانی که در گروه آزمایشی که با مدرک دیپلم آنها متفاوت است شرکت می کنند نیز شامل تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 میشوند اما نحوه تاثیر دروس در کنکور برای این داوطلبان متفاوت است . روشهای تستی برای حل مسایل، مدیریت زمان، نحوه تمرکز در سر جلسه آزمون، نحوه پاسخگویی به سوالات مختلف و مباحث مختلف از دیگر وظایف بهترین مشاوره تحصیلی است. زمان طلاست و از دست دادن هر لحظه از آن ممکن است تاثیری منفی روی موفقیت و قبولی شما در کنکور داشته باشد. یکی از این سودجویی ها، استخدام معلم خصوصی برای آمادگی کنکور و تقویت دروس امتحانی است. یکی دیگر از سودجویی هایی که به واسطه کنکور انجام می گیرد، برگزاری آزمون توسط موسسات کنکور در مدارس است. یکی از معلمان در این ارتباط می گوید: به نظرم مولفین و ناشران کتاب های کمک آموزشی تنها به دنبال سودجویی هستند.

در کشوری که آمار کتاب خوانی چنگی به دل نمی زند، کتاب های کمک آموزشی در تیراژهای بالا در سال ۱۰ بار تجدید چاپ می شوند. برای کنترل عشق در دوران کنکور بهتر است دوستانی درس خوان پیدا کنید که درگیر هیچ رابطه ی عاطفی نیستند، بروید. بهترین مشاور کنکور پزشکی کسی است که توانسته در کنکور تجربی به رتبه تکرقمی یا ۲ رقمی دست یافته و دوره های مشاوره را نیز گذرانده باشد. با کلاس و دوره های آموزشی دکتر گندمی به بهترین درصد شیمی دست میابید. ماجرا از این قرار است، برخی از آموزشگاه ها تحت عنوان موسسه آموزشی و کمک آموزشی، با تبلیغات زیاد از افرادی که به دنبال شغل یا شغل دوم هستند، به گونه های مختلف کلاهبرداری می کنند. این معلم تاکید می کند: برگزاری آزمون ها رایگان نیست و به اجبار برگزار می شود. نیازی نیست بااینگونه آزمون ها نیز از ساعت های آموزشی کاسته شود. دانلود آهنگ جدید مصطفی یگانـه بـه نام تو یـادت نیست. آگهی دهنده پشت تلفن با شنیدن اینکه معلم رسمی هستم، استقبال می کند و می گوید چون معلم هستید وجه ثبت نام شما ۶۰ هزار تومان می شود.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما