روش مطالعه ریاضی برای کنکور: چگونه ریاضی بخوانیم؟

با یک دید بلند مدت، به صورتی که آدم مطمئن باشه اگه با اون برنامه پیش بره به همه درسا میرسه، همه درسا رو مرور میکنه و با تسلط کافی به کنکور میرسه. اگه راستش رو بخواهید خیلی چیزها تو جامعه ما میگن که خیلی از اون ها منطقی نیستند و پشتوانه علمی ندارند. در صورتی که مایل به کسب رتبه خوب در کنکور کارشناسی ارشد می باشید و یا اینکه تمایل به پذیرفته شدن در رشته مورد علاقه خود را دارید، می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است، تماس حاصل نمایید. اگر نقشه راه درستی نداشته باشید قطعاً به مقصد درستی نیز نمی رسید. اگر معافیت تحصیلی استفاده می کنید برای بار سوم نمی توانید ثبت نام کنید. در صورتی که تا تاریخ اعلامی سازمان سنجش که حدود 20 اسفند هست می توانید دوره روزانه شرکت کنید . از دیگر مواردی که یک مشاوره موفق می تواند از آن برخوردار باشد ارائه مشاوره های فردی در شرایطی که شما دچار مسئله و مشکل شخصی و خانوادگی شده اید و یا مواردی برای شما به وجود آمده که در حال حاضر امکان تمرکز بر سوالات کنکور را به خوبی نمی توانید داشته باشید و یا اضطراب ها و نگرانی های زیادی برای پذیرش در کنکور دارید.

متاسفانه در اکثر مراکز مشاوره کنکوری، هرگز از داوطلبان در رابطه با نحوه مطالعه آنها و همچنین سرعت عملکرد شان یا شرایط مطالعه و سایر موارد قبل؛ از انجام برنامه ریزی اطلاعاتی دریافت نمی شود. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان در برنامههای خود دچار وقفه و آنگونه که برنامهریزی نموده اند، امکان قبولی را نمی توانستند داشته باشند. در سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا در رابطه با زمان برگزاری کنکور جابجاییهای صورت گرفت. در این مقاله به مهم ترین ویژگی هایی که مشاوره کنکور ارشد 1400 با رتبه های برتر پرداختیم. 2 نحوه برنامه ریزی مشاوره کنکور ارشد 1400 با رتبه های برتر2.1 بهترین منابع کنکور چیست؟ برنامهای که خودتان آنرا نوشته باشید حتما تطابق بیشتری با خصوصیات و خلقیات خود شما خواهد داشت؛ زیرا هیچکس بهتر از شما، خود شما را نمیشناسد؛ علاوه بر این، احتمال پایبندی شما به برنامه نوشته شده توسط خودتان به علت داشتن بار ذهنی مثبت بیشتر خواهد بود. در مورد نحوه پاسخگویی نیز باید با تکنیک های تست زنی آشنا باشید. پس از اینکه داوطلبان خود را با تست زنی مختلف خود را محک زندند، قدم بعدی چه خواهد بود؟

مشاور کنکور یخچالیان

رشته های تحصیلی مختلف دانشگاهی برای پذیرش دانشجویان، ظرفیت های متفاوتی را خواهند داشت به همین دلیل قبولی در هر یک از این رشته ها نیز با محدودیت ها و موانعی مواجه خواهد بود. با شماره ۲۲۶۷۷۹۱۷-۰۲۱ تماس بگیرید. به طور مثال اگر شما برای قبولی در یک دانشگاه سراسری تلاش می کنید خیلی مهم است که این را در تمامی مراحل برنامه ریزی در نظر بگیرید. جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در تهران – مشاوره با بهترین مشاوران کنکور در تهران و مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد با ایران تحصیل تماس بگیرید. در صورتی که اولین انصراف شما باشد مشکلی بابت ادامه تحصیل و شرکت مجدد در کنکور نخواهید داشت. سلام، در این وبسایت سعی در دادن مشاوره تحصیلی رایگان به داوطلبان کنکور سراسری هستیم. ما در مشاوره کنکور خود چه اهدافی داریم؟ ما به تمامی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد جزوات را معرفی می نماییم که علاوه بر در برداشتن تمامی موارد، تحصیل ضروری می توانند در کمترین زمان، به مباحث درسی تسلط لازم را داشته باشند. همچنین باکس های مطالعاتی ما هم میتونه برای دروس عمومی ۱٫۵ ساعته و برای دروس اختصاصی ۲ ساعته باشه.

مشاور کنکور سیامک انصاری

در ادامه بخشی از مشاورین مطرح و رتبه پرور حرف اخری رو خدمت شما عزیزان معرفی کنم و بابت مشاوره های بی نظیرشون قدر دانی کنم. يكي از گامهاي بزرگ اين مجموعه اهداي تخفيفات و شرايط ويژه به تمام مسئولان مدارس و آموزشگاهها و كليه كساني كه به نوعي در اين خدمت رساني سهمي دارند ، مي باشد. برای آن دسته از داوطلبانی که زمان محدودی برای مطالعه دارند و یا اینکه شرایط ویژهای برای درس خواندن دارند، یا برخی از داوطلبان، زمان بسیار کمی برای مطالعه دارند. به طوری که پس از تصحیح اوراق تستی، از داوطلبانی كه با توجه به نمره اكتسابی، مجاز به انتخاب رشته شده و فرم انتخاب رشته اینترنتی را نیز تكمیل نمایند، آزمون تشریحی به عمل خواهد آمد. بنابراین تمامی آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در این دانشگاه می باشند، لازم است در رشته های مختلف از وجود یک مشاور در کنار خود بهره مند شوند تا بتوانند در همان رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوند. در این شرایط علاوه بر این، یک برنامه ریزی اصولی در کنار آن معرفی می شود تا به انتخاب رشته داوطلبان کمک شود تا بتوانند رتبه مورد نظر خود را کسب نمایند.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما