روزنامه ایران: کنکور، کیسهای برای درآمد آموزشی

قسمت های اصلی کتاب را بخوانید. این قسمت را مطالعه کنید سپس تصمیم مشاور کنکور غرب تهران بگیرید! با این روش میتوانید به دست آوردهای بزرگی برسید، فقط قدم اول را بردارید، فقط شروع کنید. پس با ما همراه باشید تا قدم به قدم به موفقیت نزدیک تر شوید این موارد رو به خوبی متوجه بشین و یادداشت کنین حتما. بعضی اوقات بچه ها میگویند: “سر جلسه کنکور فرمول های اصلی فیزیک رو فراموش کردیم.” بنابراین بیایید آن فرمول های اصلی را چند مشاور کنکور غیر حضوری دفعه مرور کنید. بعضی از دانش آموزان در ماه آخر می گویند که پاورقی ها را بخوانیم؟ در ماه آخر جزئیات هیچ کمکی به شما نمی کنند. اما چند تا پیشنهاد کلی: اولا هی یاد خودتون بندازین که هیچ چیزی به جز مدیریت این چهار ساعت و حل کردن این سوالا مهم نیست. با اینکه برخی از کارشناسان آموزشی خبر از رابطه پنهان برخی از مدیران مدارس با آموزشگاههای کنکور میدهند و برخی دیگر میگویند که برخی از معلمان با انتشاراتیهای خاص قرارداد میبندند و کتابهای کمک درسی را سر کلاس برای دانشآموزان تبلیغ میکنند اما زهرا مظفر، مدیر کل ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات وزارت آموزش و پرورش این موضوع را رد میکند و میگوید: این موضوع تخلف است و هیچ مدیری حق ندارد با مؤسسه کنکور یا انتشاراتی خاص قرارداد ببندد و در مصوبات شورای عالی آمده است که نباید این حضور و ورود مؤسسات به مدارس اتفاق بیفتد.

اما مباحث قرابت معنایی و آرایه و دستور زبان را با رویکرد زنجیره ایی باید پیش برد. درغیر اینصورت زمانبندی فراگیران برای مطالعه و آمادگی پیش از کنکور بههم میریزد. میخواهم چند توصیه به شما بکنم که با استفاده از این توصیه ها یک ماه مانده به کنکور را با خیال جمع تری پیش ببرید و در نهایت به هدف دلخواه خودتان دست پیدا کنید. این هدیه به مدت محدود به صورت رایگان ارائه میشود، برای دریافت آن کافیست همین الان فرم زیر را پر کنید. شما عزیزی که به دنبال کسب اطلاعات در این مورد هستند می توانند با مطالعه مقاله ما پاسخ سوالات خود را دریافت کنند . به همین دلیل اطلاع از این تفاوت ها برای متقاضیان کنکور امری لازم و ضروریی می باشد. اما دسته ای دیگر از داوطلبان آن هایی هستند که می خواهند در کنکور سراسری تجربی سال 1401 شرکت کنند لذا تمایل دارند با تحلیل سوالات کنکور سراسری تجربی سال 1400 و سال های قبل از آن با شیوه طراحی سوالات کنکور در گروه آزمایشی تجربی آشنا شوند.

مشاور کنکور تجربی رایگان

من همانطور که قبلا گفتم خیلی روی زمان حساس هستم و اتفاقا با یکی از دوستان که مثلا آزمون را در 12یا12:30 تمام میکند همیشه جر و بحث دارم و مدام با او در مورد اهمیت زمان حرف میزنم.در تست های کتاب تست هم با زمان میگیرم و الان به این دید رسیده ام که در هر درسی مثلا به 20 تا سوال با هرسطحی،من در چند دقیقه میتوانم تست های آن را بزنم و این به نظرم خیلی مهم است و همینطور این روند را ادامه میدهم تا کنکور.برای آزمون هم من در عمومی ادبیات را در 18دقیقه،عربی 15دقیقه،دینی زیر10دقیقه و بقیه هم زبان. زیرا تست های تالیفی معمولا سخت تر و فراتر از کتاب درسی هستند و تنها 20 یا 30 درصد از آنها در کنکور می آید. در این متن برخی رتبه ها، گرایش و دانشگاه محل قبولی رشته روانشناسی مربوط به سال های قبل برای همراهان مشاور گروپ در نظر گرفته شده است. ۵ سوال سراسری مربوط به این مبحث از اون ها طرح میشه. پس انعطاف پذیری را می توان یکی از خصوصیات مهم مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور تجربی یا برنامه ریزی کنکور انسانی یا ریاضی دانست. مشاور خوب کسی نیست که روش های درس خواندن خودش را به شما یاد دهد بلکه کسی می باشد که بتواند به شما کمک کند شیوه درس خواندن خود را پیدا کنید و با آن شیوه بتوانید ساعت مطالعه خود را با بازدهی بالا بیشتر کنید.

بسیاری از دانش آموزشان تصور میکنند که برای قبولی در کنکور تجربی باید به میزان ساعت مطالعه خود بیافزایند. 70 تا 80 درصد سوالات کنکور از اصل مطالب می آید. آیا واقعا ماه های پایانی مانده به کنکور می شود معجزه کرد؟ اعضای خانواده سعی در تامین نیاز های جاری دارند و در زمینه کنکور من خودم کاملا اوضاع را در دست دارم و خودم هم زیاد تمایل به مشارکت دادن آنها ندارم فقط سعی میکنم بهترین عملکرد را داشته باشم و آنها را خوشحال کنم تا گوشه ای از زحماتشان را جبران کرده باشم. در اختصاصی من غیر از ریاضی هر سوال 1الی 2دقیقه و فنون هر کدام 1دقیقه بقیه درس ها در زیر یک دقیقه میزنم و خصوصا سوالات تاریخ و جغرافیا و جامعه شناسی را با سرعت زیاد میزنم تا کسری زمان ریاضی و فنون جبران و با تمرکز روی فلسفه و منطق بروم. زیست شناسی را در خانه 80 و 90 درصد میزنم اما در آزمون بالاتر از 50 نمی شود! اما راه حل کسانی که برای کنکور دیر شروع کردند چیست؟

Fletcher Hobbs

نینجا آبجو عمومی. محقق اینترنت. معتاد وب هیپستر پسند. خواننده مغرور. زیاد می افتد

تماس با ما