راهنما، زمان و شرایط و نحوه ثبت نام کنکور 1401 – دانتل

به عنوان آخرین جمله دکتر سینا تهرانی برای دانش آموزانی خوب است که شاید از روش های نامتعارف و نامعقول بیشتر لذت مشاور کنکور فردیس می برند! 1): در صورتی که روزهای تعيين شده برای انجام مصاحبه معرفي شدگان کفایت ننماید، ممکن است مصاحبه متقاضی در روزهای بعد از تاریخ اعلام شده به متقاضی (حداکثر تا آخرین روز مهلت مقرر در این اطلاعیه برای مصاحبه) ادامه یابد. یک روز یکی از دانش آموزانم می گفت در مترو کنار دانش آموزی نشسته که در حال مطالعه کتاب دین و زندگی پیش بوده بعد از او می پرسد مطالعه دقیق هر درس دین و زندگی برای تو چقدر زمان می برد؟ مسئولین سازمان سنجش در مصاحبه های خود بر روی مطالعه کتابهای درسی تاکید بسیاری دارند اما اغلب دبیران، مشاورین و موسسات کنکور دقیقا نظری مخالف دارند. صرف نظر از عنوان شغلی و پرداخت حقوق، كاركنانی كه رضایت شغلی دارند، تمایل بیشتر و بهره وری بالاتری دارند. ولی خب مشاورینی هم هستند که خودشان از رتبه های برتر کنکور در سال های گذشته بوده اند و بر روی دروس مختلف تسلط کامل دارند و روشهایشان مبتنی بر تفکر طراحان سوالات کنکور است و لذا براحتی می توانند دانش آموزان را به مسیر صحیح هدایت نمایند.

مشاوره غیر حضوری کنکور تجربی

نفرات برتر کنکور : زینب امیر بکایی رتبه دوم علوم انسانی کنکور سال 1392 در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران عنوان کرد: متولد 1373 بهمن ماه هستم و به طور عمیق از پایه دروس دبیرستان را مطالعه کرده ام و در کلاس های آمادگی کنکور هم شرکت کرده ام و علاقه مند به تحصیل در رشته روان شناسی در دانشگاه هستم. پرسش های صریح خبرنگار آفتاب و پاسخ های این مشاور برجسته را در ادامه دنبال کنید. قبولی شما باطل نمی شود اما باید هزینه انصراف پرداخت کنید. دکتر سینا تهرانی به دلیل بالا بودن هزینه های جلسات مشاوره اش باعث گله بعضی از دانش آموزان شده است اما خوبی که دارد مهم ترین منبع اصلی برای درس خواندن را کتاب قرار می دهد و شما را مجبور به گرفتن معلم خصوصی و … حال تصور کنید یک دانش آموز برای مطالعه ۱۶ درس چه زمانی را باید در برنامه های درسی اش کنار بگذارد، ضمن آنکه مرور همین ۱۶ درس خودش زمان زیادی را لازم دارد. برای ثبت نام کنکور سراسری کلیک کنید. این سازمان با انتشار دفترچه ثبت نام کنکور سراسری، کلیه قوانین و مقررات عمومی و اختصاصی، مقررات نظام وظیفه، تعهد به خدمت و موارد محرومیت از آزمون را به اطلاع متقاضیان این ماراتن نفسگیر می مشاوره کنکور ارشد ژنتیک انسانی رساند.

بنده با نظر مسئولین سازمان سنجش موافق تر هستم اما نظر مخالفین را نیز رد نمی کنم. فکر کنم شما هم مثل من قبول دارید برای موفقیت در کنکور باید دست به تغییرات زد و این تغییرات از همین باورهای محدود کننده مون باید شروع بشه. البته استثناهایی هم داریم که با مطالعه فراوان توانسته اند رتبه های خوبی کسب کنند اما من چنین افرادی را موفق نمی دانم. به گفته ی دانش آموزان سینا تهرانی اگر طبق روش ایشان درس نخوانید و یا به برنامه های دکتر عمل نکنید شکی نکنید که شما را اخراج میکند و جلسات مشاوره با شما را کاملا قطع میکند. اخیرا کارهای برنامه ریزی تحصیلی دانش آموزان سینا تهرانی توسط تیم ایشان انجام میشود و به صورت دوره ای با آقای تهرانی جلسات ارزیابی برگزار میشود.برای دانش آموزان شهرستانی امکان مشاوره تلفنی را نیز برقرار کرده است. دکترسینا تهرانی از مشاورین معروف کنکور در ایران هستند، ایشان سال هاست که در این زمینه فعالیت میکند و دانشجویان بسیاری با ایشان تا کنکور پیش رفتند. چرا که آموزشگاه هیچ محدودیتی برای ثبت نام ندارد و می تواند به جای تشکیل یک کلاس ۵۰ نفره با شهریه بالا، یک کلاس ۵۰۰ نفره با شهریه بسیار کمتر برگزار کند.

آیا در بازار کلاس های کنکور و انتخاب دبیران خوب ، مشاورین متبحر و کتب مناسب مردد هستید، بنابراین با آفتاب همراه باشید تا در گفت و گویی اختصاصی با سیناتهرانی از موفق ترین مشاورین تحصیلی کشور و عضو گروه درس زندگی به بررسی عوامل موفقیت در کنکور بپردازیم. گلم من سر کنکور خیلی بیخودی خرج کردم و آخرش ب ی نتیجه ای رسیدم ک کاش میرفتم کلاس ثبت نام میکردم البته کلاس استادایه بنام مثل استاد بابایی واسه شیمی و… الآن باید اول همه پوششی های هر ۳ درس رو پشت سر هم بزنم و بعد برم سراغ پیشروی هردرس یا اینکه پوششی هر درس رو حتما باید بلافاصله قبل پیشروی همون درس زد؟ خب این تفکری منسوخ و اشتباه است که نتایج وحشتناکی نیز به بار می آورد و بعد از مدتی انگیزه و انرژی دانش آموزان را به شدت کاهش می دهد. برا اختصاصیا فیزیک و ریاضی رو بیشتر از کتابای آزمونی میزدم مثل موج و آزمون خیلی سبز.شیمی چون نقطه ضعفم بود سال دوم رو کامل یه بار دیگه خوندم و کلا از روی موج آزمون و آزمون خیلی سبز تست زدم.که البته بالا منابع جمع بندیم گفتم. مشاوره برای کنکور تجربی زمانی تاثیر گذار و موثر جلو می رود که مشاور بهترین منابع را معرفی کند.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما