دروس عمومی جداگانه بررسی شده !

مشاوره کنکور این افراد معتقد هستند که تعداد بالای دانشآموزان مانع از جا افتادن دروس در ذهن آنها میشود. همه جا پره از دکترای مرده. بهترین مشاوران کنکور ایران آموزشی اغلب درک خوبی از چشم انداز آموزشی فعلی دارند. قطعا توی این سال تحصیلی نیاز به یک مشاور احساس میشه، مشاوره می تونه راهنمای خوبی باشه برای شما عزیزی که می خوای راهت رو درست بری، توی سال کنکور خطا کردن اصلا معنی نداره و جبرانی در کار نیست، شما که دنبال موفقیت هستی می تونید از تجربه کسی که بهتر مسائل رو درک می کنه،این راه رو رفته و خودش هم موفق شده کمک بگیرید. جزء هر کدوم از دسته های بالا که باشید، اینجا می تونید از فایل های مشاوره ای بی نظیر و عالی استفاده کنید، بدون هیچ هزینه ای و با بهترین کیفیت، سوالاتون بپرسید و پاسختون بگیرید. قسمت فایل های انگیزشی رو به هیچ وجه از دست ندید، براتون فایل های صوتی ارائه می کنیم که تاثیر بی نظیری بر روحیه ی شما خواهد گذاشت و این میشه که شما عزیزان می تونید با اراده و تلاشی مضاعف غول کنکور رو شکست بدید. این ها فقط بخشی از سوالات پرتکرار تاثیر معدل در کنکور از مشاورین ما میباشد و چون هر ساله شرایط و ضوابط کاملا تغییر میکند داوطلبان به شدت دچار سردرگمی شده و به دنبال یک منبع اطلاعاتی معتبر میگردند.

مشاور کنکور جهرم

موفقیت در کنکور سراسری و دستیابی به اهداف بلند مدت براي آينده ای بهتر نیازمند دانستن و داشتن مواردی مانند منبع های کنکور سراسری، استفاده از کتاب های کمک اموزشی و ازمون های آزمایشی خوب براي رشته ریاضی، تجربی، انساني، هنر و زبان در کنکور سراسری، مشاوره برنامه ريزي درسی و تست زنی در کنکور سراسری، روش درست مطالعه دروس براي موفقیت در کنکور سراسری، استفاده از تعطیلات نوروز یا عید براي مطالعه دروس عقب افتاده، جمع بندی کنکور سراسری و در پایان مدیریت و کنترل زمان در کنکور سراسری هستیم. موفقیت در کنکور سراسری نیازمند سعی و پشتکار و اراده بسیار زيادي میباشد و این موفقیت تنها با یک برنامه ريزي درست قابل دستیابی است. بی تردید نمی توان یک برنامه ريزي ثابت را به همه ی داوطلبان پیشنهاد کرد برای این که شرایط و امکاناتی که در اختیار داوطلبان وجود دارد ، متفاوت است و باتوجه به آنکه ميزان توان مندی و بهره هوشی اشخاص با یکدیگر تفاوت دارد، بدین ترتیب برنامه ريزي کنکور هر داوطلب باید منحصر بخود وی و مطابق با شرایطش باشد.

چه زمانهایی قرار است صرفا مرور و تثبيت داشته باشید.

سبب ميشود تا داوطلب نتيجه بهتری را در ازمون کسب کند. شفقت و همدلی به مشاور و مراجعین کمک می کند تا فرایند مشاوره به بهترین شکل ممکن انجام شود. این زمان ها را بطور متعادل بین مطالعه کتاب ها، زدن تست، انجام تکلیف های مدرسه و مرور روزانه تقسیم کنید. چه زمانهایی قرار است صرفا مرور و تثبيت داشته باشید. چندین ساعت از روز را که می خواهید در آن ها مطالعه کنید را مشخص کنید و تلاش کنید به مرور زمان آن ها را افزایش دهید. امروزه بازار مشاوره کنکوری داغه، هر کسی ادعای مشاوره میکنه و تا برگردید نگاه کنید خواهید دید کلی هزینه مشاور دادید و هنوز نتیجه نگرفتید، از طرف دیگه دوستانی هستند که چون قبلا از یه مشاوره نامناسب استفاده کردن دیگه اعتمادی به حرفای هیچ مشاوری ندارند و با استدلال و گفته های خودشون یا سایرین جلو میرن، گروهی هم هستند که متاسفانه به دلایل مالی نتوستن مشاور بگیرین و خودشون با آزمون و خطا سعی می کنند پیش برند.

چرا خودمون رو محدود به کنکور یا هر چیزه دیگه میکنیم؟ و خوشبختانه مشاهده میکنیم که این اتفاق به وقوع میپیونده و نظرات دانش آموزانی که ایشون مشاور کنکور اونها بوده این موضوع رو کاملا تایید میکنه.نکته مهم بعدی که باعث تمایز مهندس فلاح از سایرین و انتخاب ایشون بهعنوان مشاور ارشد کنکور موسسه آموزشی – انتشاراتی بارسا و شناخته شدندش بهعنوان یکی از بهترین مشاوران کنکور در تهران شده، چیزی که امروزه در خیلی از جلسات مشاوره کنکور موسسات مختلف به اسم “انگیزه دادن” به دانش آموز میبینیم، شامل مقداری حرفهای انگیزشی تکراری هست که تو ویدئوهای انگیزشی یوتیوب و آپارات هم به رایگان پیدا میشه و در اکثر مواقع باعث توهم های بیهوده در دانش آموز می شود . ضمناً با توجه به عدم مؤفقیت برخی داوطلبان برای ثبت نام به دلایلی از جمله عدم دریافت کد سوابق تحصیلی و دلایل دیگر یک مهلت مجددی در اوایل اسفند ماه نیز جهت ثبت نام جاماندگان اختصاص داده می شود. از آنجایی که خواندن این دفترچه نیاز به صبر و حوصله فراوانی دارد ما تمام شرایط ثبت نام در کنکور سراسری 1401 را در چند مقاله به صورت جداگانه برای شما توصیح داده ایم برای مطاله هر بخش بر روی لینک آن که در زیر آمده کلیک کنید.

Cassie Wells

حل کننده مشکل به طرز خشمگینانه ای فروتن. ماون فرهنگ پاپ استاد عمومی موسیقی. متعصب وب هیپستر پسند. ارتباط دهنده.

تماس با ما