درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق مشاوره تحصیلی / درآمدزایی از مشاور اینترنتی

Einfach, lecker und günstig: Heute zeige ich euch mal, wie ihr mit einfachen Zutaten vom Discounter ein leckeres Brunch-Buffet zusammenstellen könnt! نکته خیلی مهم: وقتی میخواید شروع کنید و برای برنامه ریزی کنکور تجربی اقدام کنید، اول لیست حذفیات کنکور رو طبق آمار اعلامی بدست بیارید و در مرحله بعد بودجه بندی کنکور تجربی رو متوجه شو. برخی از دانش آموزان به هنگام شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی ممکن است متوجه شوند که مدارک آنان ناقص می باشد و یا اینکه این مدارک وجود ندارند. نکته مهمی که بسیاری از داوطلبان کنکور از آن بی اطلاع می باشند و همین مسئله آنان را ناامید مینماید، این است که تمامی منابع درسی کنکور سراسری و جزوه ها را تهیه می نمایند تا بسیار مسلط شوند. در صورتی که اگر دانشجویان با روش مطالعه این درس آشنا شوند و از مطالعه آن اجتناب نکنند بدون شک به این درس علاقمند شده، آن را بسیار خوب یاد خواهند گرفت و به نتایج خوبی در امتحانات و کنکورهای سراسری دست خواهند یافت. درس “روان­شناسی مرضی(آسیبشناسی روانی) و کودکان استثنایی” که شامل دو بخش مجزای “آسیبشناسی روانی” و “روان­شناسی کودکان استثنایی” است، از میان تمام دروس مجموعه روان­شناسی در کنکور کارشناسی ارشد سراسری بیشترین تعداد منابع مرجع را به خود اختصاص داده است. این درس همچنین در دو گرایش از مجموعه روانشناسی 2 (کد 1143) یعنی «روان­شناسی و آموزش کودکان استثنایی» و همچنین «روان­شناسی تربیتی» به ترتیب با ضریب 2 و 3 حضور دارد.گروه آموزشی کیهان به عنوان مرجع تخصصی آزمون­های کارشناسی ارشد و دکتری مجموعه ­های روان­شناسی، پس از ارائه مجموعه­ جزوات تخصصی و متفاوت ویژه آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در مجموعه روان­شناسی 1، به درخواست داوطلبان رشته های مجموعه روانشناسی 2 و مجموعه علوم تربیتی، در این رشته ها نیز اقدام به آماده سازی برخی جزوات به طور محدود اما ویژه، منسجم و کارآمد کرده است.

مشاوره کنکور یعقوبی

جایی که جزوات سه گانه ی کیهان (آسیب­شناسی روانی؛ کودکان اسثتنایی و DSM5) توانستند به بیش از 80 درصد از سوالات کنکور دکتری 95 پاسخ دهند. توصیه چندین نفر از رتبه های تک رقمی در کنکور تجربی این است که منابع حزفه ای کنکور آسان است را تهیه نمایید و پس از آن به صورت دقیق و با توجه به تکنیک های تست زنی کنکور تلاش نمایید تا از این منابع به بهترین شکل بهره مند شوید و مهارت و تسلط خود را افزایش دهید. حتما برای تفریح و استراحت و تایم غذا زمان کافی را اختصاص دهید. در واقع VOD یک سیستم انعطاف پذیر است و با استفاده از آن دیگر نیازی نیست که یک برنامه را در زمان پخش سراسری آن تماشا کنید. در سالهای اخیر عمده سوالاتی که در این درس در کنکور مطرح میشده متمرکز بر بخش فیزیولوژیک بوده و سوالات کمتری از بخش انگیزش و هیجان مطرح میشده است. درس روانشناسی فیزیولوژیک و انگیزش و هیجان، به عنوان یکی از دروس هفتگانهی داوطلبان گرایش عمومی و بالینی آزمون کارشناسی ارشد روان­شناسی جزوه دروس اصلی است.

همچنین عمده سوالات از 2 کتاب فیزیولوژیک و همچنین انگیزش و هیجان دکتر خداپناهی مطرح میشده است؛ استاد بزرگواری که به حق از گنجینههای رشته­ی ما، روانشناسی، هستند. افتخاری که بیش از همه مرهون تلاش­های دقیق دوستان ما در آماده سازی این مجموعه است. مشاور حرف آخر استاد حسن علیرضا نژاد با علم و آگاهی از مشکلات تحصیلی دانش آموزان، با استفاده از برنامه ریزی و روشهای راهنمایی و مشاوره (Study and lesson planning) به دانش آموزان کمک میکند تا به شیوه همه جانبه بتوانند مسیر مناسب را انتخاب و خود را بهبود ببخشند. پس برای آنکه بتوانیم نه تنها به این حد از پاسخدهی به سوالات کنکور دست پیدا کنیم، بلکه از آن نیز فراتر رویم، نیازمند مجموعه و بلکه مجموعههایی منسجم، قابل اعتماد و جامع هستیم تا با مرور کافی روی همه نظریهها و تمام مطالب اصلی، آمادگی حداکثری برای پاسخدهی حداکثری به سوالات را کسب کنیم. عکس اسکن شده از روی مدارک دیگر ، قابل قبول نمی باشد. تعدد و تنوع زیاد منابع مورد استفاده در این درس نیز یکی از مشکلات دیگر است که به ترس دانشجویان دامن زده و منجر به اجتناب بیشتر آنان در یادگیری این درس مهم گردیده است. سوال شماره یک کنکوری ها از ما اینه که ادبیات رو درس به درس بخونیم یا موضوعی، خب قطعا پاسخ ما به این سوال هم اینه: بهتره موضوعی بخونی!

مزیت مشاوره حضوری را می توان در تاثیرگذاری بالای مشاور بر دانش آموز یا دانشجو دانست، مسلما مشاور در جلسه حضوری اطلاعات دقیق تری می تواند بدست آورد. بهترین مشاور کنکور پزشکی کسی است که توانسته در کنکور تجربی به رتبه تکرقمی یا 2 رقمی دست یافته و دوره های مشاوره را نیز گذرانده باشد. درک مفاهیم مرتبط با آمار و روش تحقیق برای دانشجویان علاقه­مند به پژوهش، ضروری است چرا که انجام پژوهش­های علمی، تحلیل داده­های جمع­آوری شده و تفسیر آن­­ها مستلزم داشتن دانش و اطلاعات در این زمینه و آشنایی با کاربرد صحیح آن است. یکی از مشکلاتی که دانشجویان رشته ­های روان­شناسی و علوم رفتاری در تمام مقاطع تحصیلی با آن مواجه هستند، تصور اشتباه و به دنبال آن ترس و واهمه شدیدی است که از درس آمار و روش تحقیق دارند. درس آمار و روش تحقیق یکی از دروس مهم و کاربردی در اغلب رشته­ های علوم انسانی از جمله روان­شناسی، مشاوره و علوم تربیتی است. درس روانشناسی تربیتی از جمله دروس بسیار مهم در گرایش های مختلف رشته روان­شناسی از جمله مجموعه علوم تربیتی و مجموعه روانشناسی 2 در آزمون­ های کارشناسی ارشد و دکتری است. این مجموعه در کنار دیگر مجموعههای کیهان، با دقت بسیار زیادی تهیه شده و متناسب با سوالات کنکور 1400مورد بازبینی قرار گرفته است و برای کنکور 1401کاملاً به روز رسانی شده است .

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما