جزوه اقتصاد دهم انسانی فصل دوم :: دانلود جزوه اقتصاد دهم انسانی

بایگانیهای موفقیت در کنکور - مرکز مشاور تحصیلی تجربی ... با توجه به جدول ضرایب باید تمرکز خود را بر روی دروسی که ضرایب بالا تری دارند بگذارید. برای ” نتایج دانشگاه آزاد ” روی ” سبز مشاور ” کلیک کنید. یعنی داوطلبان شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خرم آباد 98- 97 ، بر اساس علاقه خود می توانند از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد انتخاب رشته بکنند. همانطور که می دانید کنکور 98 برگزار شده اولین کنکور نظام جدید بود یعنی هیچ پشتوانه ای نداشت تا کنون سوالی در این سبک و سیاق مطرح نشده بود. در مسیر مطالعه و برنامه ریزی برای کنکور مشکلاتی وجود دارد که به ظاهر ساده هستند اما کیفیت مطالعاتی را تحت تاثیر قرار می دهند. تاثیر دروس عمومی را اصلا دست کم نگیرید! بزرگ ترین حسن در عید نوروز این است که به مدرسه نمی روید و می توانیم برنامه های کنکور را به راحتی پیش ببرید. دوش گرفتن و خوردن شیر گرم پیش از خواب، کیفیت آن را بهبود می بخشد. پیش بینی می شود که میزان این تاثیر مثبت برای کنکور ۱۴۰۱، بازهم افزایش پیدا کند. دروس عمومی در کنکور تاثیر زیادی دارد و برگ برنده شما محسوب می شود.

از مشاور کنکور چه بپرسیم

پس از مطالعه و تعلیم هر مبحث، تست های زیادی را برای رسیدن به تسلط حل کند. برنامه بلند مدت نیازمند صبر و حوصله می باشد برای رسیدن به موفقیت. بیشتر دانش آموزان در این مدت انگیزه خود را برای ادامه از دست می دهند و از درس خواندن دست می کشند. همچنین اگر فردی دارای انگیزه کافی نیست، در مشاوره کنکور تجربی حتماً علاوه بر برنامه درسی باید برنامه ای برای افزایش انگیزه دانش آموز در نظر داشت. اگر کتاب بالاتر از سطحتان انتخاب کنید، علاوه بر این که فایده ای برای شما ندارد، از درس نیز دلسردتان می کند. در پاسخ به این عزیزان باید عنوان کرد که کلیه مشاورین ما از بین رتبه های برتر کنکور سراسری با سخت گیری زیاد و پس از طی چندین مرحله آزمون و مصاحبه و گذراندن دوره های آموزشی مشاوره و برنامه ریزی انتخاب شده اند. ما در تیم آویژه مشکلاتی که زبان آموزان در سال کنکور با آن مواجه می شوند را شناسایی کرده و راه حل ارائه داده ایم. ببینین شما به خیلی از موسسه های مشاوره کنکور مراجعه میکنین اونا یه مشاوره اولیه بهتون میدن بعد با یه مشاور در تماس هستین که هفتگی یا حالا چند روز یبار یا حتی هر شب باهاتون در تماس هست ، دوستان بیاین واقعیت رو قبول کنیم مشاور اگه راه رتبه برتر شدن رو بلد بود چرا خودش رتبه برتر کنکور نشد ؟

برنامه ریزی اصولی و صحیح برای کنکور، مهم ترین راه کسب موفقیت در این مسیر پر پیچ و خم است. توجه مهم : مطالعه ی دروس تخصصی در هر رشته و زبان انگیلیسی به علت حجم کم تر می بایست در تابستان مطالعه شود. هیچ کاری نشدنی نیست و اگه تا الآن انجام نشده، تنها علت اصلی اش اینه که برنامه ای برای انجام شدنش وجود نداشته. 40 درصد بقیه رو به مشاور می دم چون اگه بخواین بدون مشاور یا بدون برنامه ریزی درس بخونید و یا با برنامه ریزی خود آدم باشه به جایی نمیرسید چون تمام عوامل و شرایط زندگی دخیل می شه و کسی نیست که بهت گوشزد کنه کارت درسته یا غلطه. فکر می کنم 30 درصد هم اونا دخیل بودند. شاید این مقدار ناچیز به نظر برسد اما هر هفته معادل ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه به آن اضافه می کند. حسن این روش، اضافه شدن تدریجی و بدون فشار به شماست. پیشنهاد ما این است که هرروز فقط ۱۵ دقیقه به ساعات مطالعه اضافه کنید.

در این بازه زمانی ما دوران طلایی جمع بندی در تعطیلات عید نوروز را داریم که بی نهایت اهمیت دارد. البته که از این بحث غافل نشوید که در کنار کمیت ساعات مطالعه خود باید کیفیت مطالعاتی خود را نیز بالا ببرید ما انتظار بازدهی مطالعه بیش از ۹۰ درصد را از داوطلبان پرتلاش و راسخ خود داریم. یکی دیگر از مشکلات اساسی افراد در سال کنکور، مطالعه بیش از حد ظرفیت است. اگر شما عادت به مطالعه روزانه در حد ۴ ساعت دارید، نباید برنامه ریزیتان طوری باشد که مجبور شوید روزی ۸ ساعت مطالعه کنید. همچنین حداقل ۱۰ ساعت قبل از خواب از خوردن قهوه و هرگونه نوشیدنی کافئین دار پرهیز کنید تا راحت تر بخوابید. در امتحانات ترم اول مباحث امتحانی را می خوانیم و از مطالعه سایر دروس کنکور پرهیز می کنیم. برای مثال اگر ۲ فصل برای امتحانات ترم اول مورد سوال قرار می گیرد. جذب دانشجو در مقطع کاردانی دانشگاه ازاد هم به صورت با آزمون(کنکور) و هم به صورت بدون کنکور صورت می گیرد. هدف از تلاش برای دسترسی به مشاوره، مشاوره با مشاور دانشجو تا رفع نیاز است.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما