جاش جونیور 130سال حبس

چجوری برنامه ریزی روزانه و هفتگی انجام بدیم؟ - برنامه ریزی درسی و تحصیلی ضمن آنکه مدرسه اهداف مشخصی برای رشد و تعالی دانش آموزان و نیز موفقیت آنها در کنکور نداشت برای همین اغلب بچه ها، بیرون از مدرسه یا مشاور تحصیلی داشتند و یا در کلاسهای دبیران کنکور شرکت می کردند. دبیران مدرسه هم بجز دو نفرشان، مابقی از سطح علمی متوسط به پایینی برخوردار بودند که گاهاً در پاسخگویی به ساده ترین سؤالات دانش آموزان نیز عاجز بودند و حتی بسیاری از فصول کتاب درسی را نیز تدریس نمی کردند. و با رونق گرفتن و استقبال دانش آموزان از آموزش آنلاین سایت آی کلاس را با هدف ارائه خدمات گسترده و باکیفیت آموزشی آنلاین راه اندازی کردند. سلام من ورودی 94 رشته مهندسی عمران دانشگاه شریف و از شاگردای سابق آقای تهرانی هستم به نظر من کلاس های دروسی مثل ریاضی و فیزیک عمومی که جمعیت خیلی بالایی دارند و در تالارها برگزار می شند کیفیت لازمو نداره چون فقط اونهایی می تونند تخته رو ببینند که در ردیف های جلو نشسته باشند. مشاوری که به من دادند همین اقای مردوخی از دانشگاه آزاد بود . در هر مقطع تحصیلی که میباشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی ساری استفاده نمایید.

گروه مشاوره کنکور ژین

مشاوره کنکور و برنامه ریزی کنکور 1400 توسط دانشجویان علوم پزشکی و رتبه های برتر - کنکور آی کیو با گوشزد کردن نکاتی بسیار مهم از بروز اشتباهات جلوگیری می کند. ثبت نام با کنکور دانشگاه ازاد نیز توسط کنکور سراسری انجام می گیرد. مشاوره تحصیلی تخصصی تلفنی مدارس با ارائه راهکارهای کارآمد توانسته است مشکلا… سلام من مهندسی صنایع شریف می خونم و هنوز ترم چهارم هستم اما خیل سرخورده شدم انتظار داشتم با یک دانشگاه با کیفیت و عالی مواجه بشم اما خیلی خورد تو ذوقم البته هنوز بطور جدی وارد درسهای تخصصی دانشکده نشدم اما در حد همون چند واحدی هم که گذروندم استادا کیفیت بالایی نداشتند و کاملا آدم احساس می کنه که اینا حتی جاشون در دانشگاه آزاد شهرهای دور هم نیست چه برسه که استاد دانشگاه شریف بشند. من واحدهای درسی لیسانس یکی از دانشگاه های مطرح دنیا رو که بررسی می کردم، متوجه شدم بسیار کمتر از ما در بحث های تئوریک مختلف پیش می رند و بجای اون وقتشونو روی آزمایشگاه های تخصصی مخابرات، پروژه های عملی، کار در خارج دانشگاه و دوره های مدیریتی صرف می کنند. بیشتر بار درسی رو خود دانشجو باید متحمل بشه و تلاش کنه تا مدیر، پزشک یا مهندس موفقی بشه شماها طوری حرف می زنید که انگار استاد می تونه معجزه کنه من مهندسی برق قدرت شریف می خونم و قبولم دارم که استادها ضعیفند اما با همون روشهایی که سینا تهرانی برای مطالعه درسها بهمون یاد داده بود دارم هم درسمو می خونم هم نمره خوبمو می گیرم هم پژوهش و تحقیق های علمیمو انجام می دم دلمم به استادای دانشکده خوش نیست چون اونا اگه ادمهای موفقی بودند نمی اومدند برای ساعتی 80 هزارتومان حق التدریس صبح تا شب درس بدند.

هرگز رفتار وسواس گونه در مطالعه نداشته باشید زیرا بسیاری از داوطلبان در حین مطالعه چندین بار به عقب برمیگردند که این کار فقط سرعت مطالعه را کاهش می دهد که به هیچ عنوان توصیه نمی شود. باسلام شما میتوانید مدرک کاردانی حسابداری خود را به عنوان مدرک معادل پیش دانشگاهی ارائه کنید و در کنکور شرکت کنید و زمان ثبت نام کنکور۹۷ به اتمام رسیده است و شما باید در کنکور۹۸ شرکت کنید. اگر در این درس سطح رو به بالایی دارید، پیشنهاد دورخیز به شما کتاب نشرالگو است که از بهترین منابع گسسته کنکور و جزو منابع رتبه برترهای کنکور ریاضی در این درس است. برخلاف نظرات قدیمی که معمولاً مشاورین محترم، کتابدرسی را بهترین منبع و مرجع معرفی میکردند هم اکنون مشاوران برند ایران برای آموزش و یادگیری دروس مختلف جزوات اساتید مشهور و معروف ایران را به دانشآموزان پیشنهاد میکند . من ترم اول دانشگاه خیلی ذوق و شوق داشتم و خیلی تلاش کردم در اردویی که قبل از ترم گذاشتند با بچه های رشته های مختلف دوست بشم اما اکثر بچه ها در روابط اجتماعی بسیار ضعیف بودند. من دانشجوی فیزیک شريفم با تکیه بر توانایی های خودم قبول شدم و نه معلم خصوصی داشتم و نه مشاور کنکور چه نوع بدش و چه نوع خیلی عالی و گرونش مثل سینا تهرانی که شنیدم تلاش می کنه هرچی بچه خنگ اما پولداره بفرسته دانشگاههای خوب.

به مدرسه خودتان از صفر تا بیست چه نمره ای می دهید؟ از اینکه با صبر و حوصله به پرسش های اتاق شیشه ای خبر پاسخ دادید از شما سپاسگزاریممن هم متقابلاً از اینکه فرصتی ایجاد شد تا در زمینه کنکور، شفاف سازی بیشتری شود از شما و سایت خوبتان تشکر می کنم. در نظر داشته باشید پس از برگزاری کنکور سراسری 99 ، دفترچه سوالات و پاسخنامه این آزمون توسط سازمان سنجش منتشر می شود که بلافاصله لینک دانلود آن در مقاله زیر قرار داده می شود و شما می توانید از طریق این مقاله دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 99 را دریافت نمایید و با محاسبه درصد های تقریبی خود و با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ، شانس قبولی خود را در رشته مورد نظر بسنجید . البته فقط دانشگاه نیست، شرایط جامعه هم وقتی با نگاهی ژرف به آن می نگرید، امیدوار کننده نیست.به همین دلیل من هم مثل عده کثیری از دانشجویان شریف فکر ادامه تحصیل در دانشگاه های خارجی افتادم.امیدوارم هرچه زودتر شرایط جامعه و دانشگاه های ما به نحوی بهبود یابد که دیگر دانشجویان فکر رفتن نباشند و به تلاش برای توسعه و بالندگی کشور ترغیب شوند. من خیلی شانس آوردم که توی اون دو سالی که شاگرد دکترتهرانی مشاور عزیزم بودم یادگرفتم همه چیز فقط درس نیست و وقتی وارد رشته دلخواهت در بهترین دانشگاه ایران می شی تازه اول راهه اما اینا انگار از زمان مدرسه در وجودشون حک شده که درسو باید با خرخونی خوند تا نمرات خوبی گرفت!

اگر دوست دارید این نوشتار را داشته باشید و مایل به دریافت اطلاعات بسیار بیشتر در مورد مشاور کنکور دکتر صداقت – fall24.ir – لطفا به بازدید از وب سایت ما.

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما