ثبت نام کنکور سراسری 1401 + لینک ورود مستقیم + راهنما جامع

این مشاور برتر همدان، در هر زمانی، شاگردان خود را روانه ی میز آزمون های آزمایشی نمیکند بلکه با روش های خود ابتدا در کوتاهترین زمان، شاگردان خود را به آمادگی لازم برای آزمون آماده میکند وسپس آن ها را به آزمون دعوت میکند تا در اینصورت داوطلب از همان اول با سطح تراز پایین و نارضایتی، روبرو نشود. داشتن یک برنامه جامع ضروری است و بهترین برنامه ریزی نیز برنامه آزمون های آزمایشی است. از منظر این مشاور تحصیلی، برخی از دانش آموزان در تصمیم گیری های خردمندانه و منطقی نسبت به مسائل و مشکلاتی که با آنها مواجه می شوند، بسیار خوب عمل می کنند در حالیکه ممکن است لزوماً باهوش ترین دانش آموزان در زمینه تحصیلی نباشند. سامانهای دانشگاهی در ایران و خارج از ایران است و از بزرگترین مراکز آموزشی در ایران است که کار خود را در ۱۰ مرداد ۱۳۶۱ آغاز کرد. این وظیفه دبیران و مشاورین تحصیلی است که به دانش آموزان در یادگیری و نحوه بهتر فکر کردن کمک کنند. کلید موفقیت مشاورین تحصیلی و دبیران در این است که تکالیف را به اندازه ای دشوار کنند که بتواند چالشی برای دانش آموزان ایجاد کند اما انجام این تکالیف نباید آنقدر سخت و پیچیده باشد که بچه هایی که توانایی کمتری در فکر کردن دارند، از انجام دادن آن دلزده و منصرف شوند.

مشاور کنکور فصیحی

عرفان پازوکی بر عهده مهندس معمار است. باور عمومی و اشتباه بر این است که نظم فقط باید برای کنکوری ها باشد کسی به این نکته توجه نمیکند اینکه مشاور ما دقیق و منظم باشد چقدر میتواند برنظم خودما هم تاثیر بگذارد استاد حسین پور همواره اهمیت نظم در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی مشهد سرلوحه کار خود قرار داده و معتقدست انعکاس نظم کاری مشاور بر روی شاگردانشان نتیجه اش نظم در خود شاگردان میشود ایشان با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در مشهد روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد. معلمان و مشاوران تحصیلی باید با بهره گیری از روشهای پیشرفته تدریس و برنامه ریزی درسی آزادی عمل لازم را به دانش آموزان برای استفاده از قدرت تفکر خود بدهند، زیرا آزادانه فکر کردن باعث می شود تا بچه ها به شیوه هایی غیرمعمول فکر کرده و از قدرت خلاقیت خود در حل مسائل و مشکلات بهره بگیرند. از نگاه آقای تهرانی؛ تفکر بخشی اساسی و حیاتی در ایجاد حس همدلی با دیگران است و مهارتی است که با گذشت زمان و تمرین، پرورش می یابد. به گزارش مشرق، سینا تهرانی استراتژیست مدیریت آموزشی و مشاور رتبه های تک رقمی کنکور معتقد است؛ همه دانش آموزان از هر طبقه اجتماعی می توانند اوضاع را آن طور که می خواهند تغییر دهند و دانش آموز موفق باشند و خودشان را برای نسل های بعدی آماده سازند، فقط لازم است تا خیّرین مدرسه ساز؛ مدیران، معلمین و مشاورین تحصیلی آنها کمی هوشمندانه تر عمل کنند.

چگونه می توان مهارت های تفکر دانش آموزان را پرورش داد؟ بچه های دیگر در کارهای گروهی، به ویژه در تکالیف مباحثه ای که نقش مهمی در توسعه و پرورش مهارت های تفکر دارد، بی نهایت با استعداد می باشند. به نظرم آنچه مدارس تیزهوشان یا پرادعا به آن نیاز دارند، وجود دانش آموزان نخبه و باهوش نیست، بلکه آنها به شدت نیازمند نوآوری و خلاقیت در روشهای تدریس دبیرانشان هستند تا استعدادهای بچه ها سرکوب نشود. سینا تهرانی دیدگاههای جالب و متفاوتی در زمینه آموزش و پرورش و موفقیت در کنکور سراسری دارد. سینا تهرانی با بیان تجربه ای از دانش آموزان خود در این زمینه می گوید: دانش آموزی داشتم که والدینش در خوشبینانه ترین حالت ممکن قبولی در یکی از رشته های کاردانی گروه علوم تجربی را برایش متصور بودند اما او با بکار بستن تکنیک هایی که در روش تفکر کردن و استخراج مفاهیم کتب درسی آموخته بود و نیز با تلاش مستمر خود، پدر و مادر پزشکش را متحّیر ساخت و در رشته پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی پذیرفته شد.

سیناتهرانی معتقد است، این رویکرد خردمندانه، نقش مهمی در نگرش کلی وی نسبت به امر آموزش مهارتهای تفکر صحیح و روشهای مطالعه و تست زنی مبتنی بر این تفکر داشته است. یکی از انوع دیپلمه هایی که در دفترچه ثبت نام در رابطه با قوانین شرکت در آن بسیار سخن گفته است، دیپلم فنی می باشد و یکی از سوالات این است که شرایطی شرکت در کنکور تجربی با دیپلم فنی چیست؟ یکی از دانش آموزانم که اکنون دانشجوی سال دوم رشته مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف است می گفت: آقای تهرانی من تصور می کردم روش تفکر مثبت تنها مناسب موفقیت در کنکور است اما اکنون در دانشگاه به خوبی از آن بهره می گیرم و همین امر درس خواندن را برایم بسیار جذاب و راحت تر کرده است و ایده های بسیار خوبی نیز در تحصیلات و زندگی به ذهنم خطور می کند که براحتی می توانم آنها را پردازش و در مسیر مشاور کنکور لازمه؟ دلخواهم هدایت نمایم. این کار حس رقابت طبیعی و سالم میان دانش آموزان را شکوفا می کند و در ترغیب تفکر خوب به اندازه پرورش رفتار خوب مفید است. من در این مواقع به آنها می گویم: این تکلیف واقعاً دشوار است اما می دانم همه ی شما چقدر باهوش و زیرک هستید.

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما