تعمیر مبلمان ارزان‌ترین هزینه تعمیرات مبل 1401 شرق تهران

مواد پلاستیکی برای پایه‌های مبل مدرن در مقایسه با چوب یا فلز ارزان‌تر و در دسترس است زیرا پلاستیک به‌صورت مصنوعی تولید می‌شود. ایراد این پایه این است که پایه‌های پلاستیکی خیلی شکیل نیستند و ممکن است مبلمان شما را بی‌کیفیت نشان دهند. مبل‌هایی با پایه چرخان، بسته به نوع پارچه، رنگ و طرح مبلمان، کاملاً متفاوت هستند. این پایه‌ها امکان چرخ‌دار نبود این پایه ها است بلکه منظور از پایه‌های چرخان این است که روی پایه مبل با استفاده از تراش‌کاری‌ها برش‌های گرد و کروی ایجادشده است.

.کم بودن ريزه کاری های طراحی، نسبت به ساير مبلمان هزينه کمتری دارد. در هر کجایی تهران که زندگی می‌کنید، تنها کافی است برای تعمیرات مبل ارزان با کارشناسان ما تماس بگیرید. در مبل آرکانا مواد اولیه با قیمت‌ها و کیفیت متفاوت ارائه می‌گردد.

  • پس بسته به نوع خدمات و جنسی که به‌ کاربرده می‌ شود، میزان دستمزد متغیر است.
  • زیرا ممکن یک مبل فقط نیاز به رویه کوبی داشته باشد ولی مبل دیگر نیاز دارد ، تا تمامی قسمت های آن مرمت و بازسازی شود.
  • توجه داشته باشید که قبل از هرکاری از تعمیرکار مبل خود بخواهید تا نمونه کارهای خود را به شما نشان دهد و از تبحر و توانایی کامل او در این زمینه مطمئن شوید.
  • اگر با بودجه محدودی کار می کنید و می خواهید با انجام این کار هزینه های اثاثه یا لوازم مبل را کاهش دهید، باید آماده باشید که ساعت های طولانی خودتان این کار ها را انجام دهید.

باید بدانیم که هزینه رویه کوبی مبل هم مانند سایر اقدامات خدماتی از ابتدا به طور قطعی قابل تعیین نیست و هزینه به صورت حدودی اعلام می‌شود. در جدول بالا بازه‌ای حدودی از هزینه رویه‌کوبی متداول‌ترین ابعاد و جنس‌ مبل را دیدیم. در ادامه به معرفی این عوامل، جزئیات قیمت‌گذاری و نحوه محاسبه دستمزد می‌پردازیم. ما به طور تخصصی انواع خرابی های مبلمان و میز و صندلی را تعمیر میکنیم ، با این وجود تعمیرات مبل و صندلی اصلی ترین سرویس ماست. اگر مبل شما آسیب دیده است ، ما می توانیم آن را در کمترین زمان و با هزینه مناسب تعمیر کنیم.

قیمت تعمیر مبل

هزینه متوسط ​​پارچه حدود 50 دلار در هر یارد است، اما بسته به نوع و کیفیت آن متفاوت است. فنرهای مارپیچ یا زیگ زاگ در بیشتر مواقع در ساخت مبل به کار می روند و پس از مدتی  فنرهای مارپیچ به دلیل کیفیت پایین و یا استفاده نادرست می شکنند. زمانیکه در نگهداری و نظافت فوم ها دقت نشود ، فوم ها صدمه می بینند و باید رویه کوبی و ترمیم شوند . اگر چوب های دسته ها و یا پایه ها آسیب شدیدی دیده باشند ، باید تعمیر شوند . در زیر تصاویر برخی از نمونه کارهای تعمیر مبل ما را قبل ازتعمیر و بعد از تعمیر میبینید که نشان از کیفیت فوق العاده بالای ما دارد و با خیالی اسوده میتوانید به ما اعتماد کنید تا مبلتان را مثل روز اول تحویلتان دهیم.

به همین خاطر استفاده از آن ها می تواند باعث افزایش هزینه های اجرای مبلمان شود. انواع مبلمان ترک از کلاف و اسکلت‌های بسیار محکمی از جنس چوب و یا حتی فلز ساخته می‌شوند که به همین دلیل از قدرت و استحکام بالایی برخوردار هستند. بنابراین تعمیر مبلمان ترک و یا رویه کوبی پارچه آنها می‌تواند برای شما بسیار مقرون به صرفه باشد و تعمیر آنها به دلیل ارزش و کیفیت بالایی که دارند باعث میشود تا برای مدت زمان طولانی تری مورد استفاده قرار گیرند. در غیر این صورت می توانید پارچه مبلی جدیدی را انتخاب و مبل خود را رویه کوبی کنید.

قیمت تعمیر مبل

به همین دلیل تعمیرات مبل به‌صرفه‌تر است و با قیمت بسیار کمتر می‌توان آن‌ها بازسازی کرد. انجام تعمیرات مبل یکی از خدمات تخصصی است و باید به افرادی که در این حوزه مهارت دارند سپرده شود. تعمیرات مبل ارزان، اگرچه که امکان پذیر است ولی هرگز کیفیت و نتیجه خوبی به شما ارائه نمی‌دهد و به هیچ عنوان توصیه نمی‌شود. زیرا درصد بالایی از قیمت تعمیر مبل، مربوط به متریال آن است و پایین بودن این قیمت، به معنی کیفیت نامطلوب متریال مورد استفاده و در نتیجه نامرغوب شدن نتیجه کار خواهد بود.

نجاری مبل، تعمیر و مرمت بخش های مختلف انواع مبل را نیز شامل میشود و در صورتیکه مبل کیفیت خود را از دست داده باشد میتوانید آنرا به کارگاه نجاری بسپارید تا اقدامات لازم برای احیا آن صورت گیرد. آیا با برآورد قیمت تعمیر مبل اشنایی دارید؟ برای براورد قیمت تعمیر مبل لازم است تا خودتان حداقل یکبار تعمیرات مبل را انجام دهید تا بدانید که تعمیرات مبل چقدر هزینه دارد و زحمات این تعمیرات چقدر است. به همین خاطر ما راهی را برای تعمیر مبل و تعویض روکش مبل به شما آموزش می دهیم تا خودتان بعد از انجام تعمیرات مبل بتوانید به طور حدودی قیمت تعمیر مبل را برآورد کنید. تعمیرکاران برگزیده مبل در اراک آمده تعمیر، تعویض پارچه، شکستگی و رفع ایرادات چوب مبل استیل در اسرع وقت در خدمت شما عزیزان هستند. زیر کار برای مبل استیل و راحتی به صورت متفاوت انجام می شود، زیرکاری مبلمان استیل نسبت به مبلمان راحتی پیچیده تر است. درمبلمان راحتی از اسفنج و فوم استفاده می شود ولی زیرکاری برای مبلمان استیل به صورت بارگیری است.

دقت داشته باشید که اگر با این حرفه سروکار نداشته اید و یا چرم شما دارای لمسه دوزی مبل می‌باشد به هیچ وجه اقدام به همچین کاری نکنید و آن را به یک متخصص بسپارید. توجه داشته باشید که یک تعمیرکار منصف مبل استیل باید تمام مشاوره‌های لازم را قبل از اقدام به تعمیرات انجام دهد و شما را در جریان کار قرار دهد. زمانی که پارچه و یا آستر مبل آسیب دیده باشند، و کلاف مبل مقاومت خوبی دارد، رویه کوبی راه خوبی برای برطرف کردن آسیب‌ها است. خانه شیک ، علاوه بر مناطق شمالی ، مناطق غربی تهران را هم کاملا تحت پوشش قرار داده است و خدمات تعمیرات مبل در تهران ، در غرب این شهر به طور گسترده از سوی این شرکت ، انجام می پذیرد. کافیست با یک تماس در مورد نحوه استفاده از خدمات ما در غرب تهران و مناطق مختلف آن؛ آگاه شوید.

معمولا موارد زیر قابل تعمیر هستند و شما در صورت مواجه با آن‌ها می‌توانید به راحتی مبل‌تان را نونوار کنید. مطمئنا برآورد قیمت توسط تعمیرکارهای مختلف متفاوت خواهد بود و حرفه‌ای بودن تعمیرکار تاثیر مستقیمی روی این اختلاف قیمت دارد. سعی کنید نمونه‎کارهای شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات تعمیر مبل را با هم مقایسه کنید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. همانطور که در بالا اشاره کردیم، متخصصان ما در چی بچین سابقه و تجربه‌ی بالای در مورد تعمیر مبل با هر سبک و پارچه‌ای دارند.

با انجام اینکارها شما هیچ تضاد نامتعارفی در دکوراسیون داخلی خانه‌تان مشاهده نخواهید کرد. اگر مبل انتخابی شما، از نوع مبل راحتی بوده بهترین پارچه برای آن پارچه‌های جاسمین، مسکو، مایا، جری، چوپر و مِلما بوده ولی اگر مبل شما از نوع استیل است از پارچه‌های وارداتی و یا ساخت داخل گلدار(گل برجسته) انتخاب خود را انجام بدهید. هزینه تعمیرات مبل استیل و مبلمان سلطنتی، از مبل‌های راحتی بیشتر است. این اختلاف قیمت، به دلیل وجود ظرافت‌های بیشتر در رویه کوبی و بدنه اصلی مبل است. البته این دلیل، منطقا نباید شما را از تعمیر این نوع از مبلمان منصرف کند.

در پاسخ به این سوال باید بگوییم که قابل تعمیر بودن هر مبل بستگی به نوع و ظاهر آن دارد. در واقع هزینه تعمیر برخی از مبل‌ها از هزینه خرید یک دست آن بیشتر خواهد شد به همین دلیل بعد از مراجعه و بازدید، کارشناسان ما در تعمیرات تخصصی مبل آرکانا توضیحات و پیشنهادات مربوطه را به شما ارائه خواهند کرد. آن‌ها شرایط مبل‌هایتان را بررسی کرده و سپس با توجه به قیمت‌های بازار پیشنهاداتی را به شما ارائه می‌کنند. برای این کار لازم است با چند مرکز تعمیر مبل تماس بگیریم، تصاویر مبل خود را برای آنها ارسال نماییم و از آنها بخواهیم برای بازدید از مبل مراجعه نمایند و هزینه تعمیر مبل را استعلام کنید. قیمتهای بسیار بالا یا خیلی کم را حذف کنید و سپس از میان موارد باقی مانده یک کارگاه را با توجه به نحوه برخورد و توضیحات فنی که در مورد نحوه کار برای شما بیان میکند انتخاب نمایید. هزینه و قیمت تعمرات مبل به عوامل متعددی نظیر میزان آسیب دیدگی مبل، نوع مبل، پارچه مبل و همینطور کیفیت کار استادکاران رویه کوبی بستگی دارد که در این مطلب به آنها اشاره خواهیم کرد.

تعمير مبل شرق تهران ،در محدوده شرق استان تهران است که کارگاه و شعبه مرکزی مبل پارس در آنجا تعمیر مبل هست (تهرانپارس) پارک پليس ما ليستی از مناطق تحت پوشش شرق تهران برايتان فراهم کرديم .

اگر قصد تعمیر مبل در اصفهان را هم دارید باز هم روی دکمه خرید مبل شما بزنید و اطلاعات خواسته شده را پر کنید فقط در بخش توضیحات مبل عبارت تعمیر مبل اصفهان را بنویسید ان موقع ما براورد قیمت برای تعمیر مبلتان را خدمت شما عرض میکنیم. ما در تعمیر مبل اصفهان میتوانیم پرچه مبلی شما را به صورت کامل تعویض کنیم و  هر کدل پارچه با هر رنگ و طرحی که شما دوست دارید روی مبلتان ست کنیم. در ادامه با برخی از پارچه هایی که ما به عنوان تعمیر مبل اصفهان داریم بیشتر اشنا میشوید.

مانند تعمیر هر وسیله دیگر، هر چقدر که زمان بیشتری برای تعمیر یک مبل صرف شود هزینه آن هم بالاتر خواهد بود. هر چقدر که یک تعمیرکار برای درست کردن مبل شما وقت بگذارد به همان اندازه هم مواد بیشتری مصرف خواهد کرد و هم دستمزدش بیشتر می شود و طبیعی است که هزینه تعمیرات مبل بالاتر برود. بنابراین در هنگامی که تعمیرکارن مشغول کار هستند سعی کنید فضا را به گونه ای برایشان مهیا کنید که کارشان هر چه زودتر تمام شود. البته گاهی اوقات، مبل ها برای تعمیر از خانه خارج و به محل تعمیرات برده می شوند. خرابی مبل مطمئنا برای افراد بسیاری اتفاق می افتد و یا باید به دنبال خود باشند حال اگر به دنبال تعمیرات مبل هستند باید از محاسبه هزینه تعمیرات مبل اطلاعات کافی داشته باشند .بهرحال برای هر وسیله ای مشکل و خرابی پیش می آید. تعمیرات مبل می تواند مشکلات پیش آمده برای مبلمان یک خانه را رفع کند و دوباره مبل را زیبا و قابل استفاده کند.

البته در نظر داشته باشید اگر مبلمانتان عمر زیادی دارد و میراث قدیمی خانوادگی است، قطعا هزینه تعمیر مبل، چوب، اتصالات، خرید پارچه مبلی و تعویض آن به اندازه خرید یک مبل جدید است. افرادی که به دکوراسیون اطراف خود اهمیت میدهند احتمالا پس از مدتی بعد از خرید مبل به فکر تعمیر مبلمان نیز می افتند. اما آیا این که تعویض پارچه مبل به صرفه می باشد یا نه یا اصلا هزینه ی تعمیرمبل و قیمت پارچه مبلی دغدغه و سوال خیلی از افراد است. در بعضی از مواردسطحی اصلا نیازی به انتقال مبلمان به کارگاه تعمیر مبل نیست و تعمیر مبل در منزلبا هزینه ای کمتر انجام می شود. اما در مواردی که ایرادات مربوط به کلاف و فومداخلی است قطعا تعمیر مبل در منزل قابل انجام نیست. البته راهکارهای زیادیبرای تعمیرات مبل در منزل ارائه شده است البته اینها راهکارها موقتیهستند و انتظار یک معجزه را نباید داشته باشید.

بااین‌حال، ظاهر مبلمان تنها چیزی نیست که هنگام خرید مبلمان باید به آن توجه کنید. در ابتدا برای خرید مبلمان یا بازسازی مبلمان، باید به سبک مبلمان و نوع طراحی آن بپردازید. انتخاب طراحی ها و سبک مبلمان بستگی به سلیقه شخص بر میگردد.پایه های مبل یک از عوامل مهمی است که میتوان سبک یک مبل را مشخص کرد. برای مثال برای مبل مدرن با بازوهای چوبی و نقره ای از پایه های سلطنتی و طلایی رنگ استفاده شود. اگر از عاشقان مبلمان کلاسیک به سبک اروپایی هستید، خبر خوبی برای شما داریم. برای خرید مبل کلاسیک لهستانی، نیاز نیست نگران متراژ و ابعاد پذیرایی خود باشید.

رویه کوبی به چسباندن پارچه روی مبل گفته می شود، در مرحله رویه کوبی مبل در کرج، پارچه به دقت بر روی زیرکار کشیده و منگنه خواهد شد. در صورت تعمیر مبل استیل در تهران یا جهت مشاوره پیش از خرید می توانید با شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید . به این ترتیب با توجه به متراژ پارچه مورد نظر، دستمزد اجرای کار و تعداد مبلمان مورد نظر، هزینه‌ای را به صورت کلی اعلام می‌کنند. بنابراین بهتر است برای دریافت قیمت نزدیک به اجرا اطلاعات کامل به همراه جزئیات را در اختیار این افراد قبل از استخدام، قرار دهید. متخصصان رویه‌کوبی مبل برای نحوه محاسبه هزینه، اطلاعاتی از جمله نوع مبلمان، تعداد و جنس پارچه پیشنهادی را از شما می‌پرسند.

شکستگی پایه مبل، فرورفتگی فوم و اسفنج مبل، خراب شدن پارچه همه و همه از مواردی است که ظاهر مبل شما را خراب می کند. مبل شانا با ارائه راهکار های طولانی مدت این امکان را فراهم می کند تا با تعمیر مبل خود سال ها از آن استفاده کنید. بعد از کارشناسی مبلمان و بازدید به صورت توافقی هزینه تعمیرات مبلمان تعیین می‌شود. یکی از مشکلات شایعی که در مورد مبلمان به وجود می‌آید، شکستگی پایه مبل است.

ما در این مطلب سعی کردیم که تمامی چالش و سوالات مربوط به تعمیر مبل راحتی را با شما در میان بگذاریم. اگر شما نیز نظر یا سوالی در این باره دارید، می‌توانید آن را با ما در میان بگذارید. شما می‌توانید به جای صرف هزینه‌ی بالا برای خرید مبل جدید، آن را به دست تعمیرکاران ما در چی‌ به چین بسپارید تا با تعویض تشک و فنرها مبل‌تان را به شکل و ظاهر اولیه‌ی آن برگردانند. خوشبختانه امروزه امکان تعمیر انواع مبل راحتی در چی بچین برای بیشتر سبک و مدل‌های مبلمان وجود دارد و شما دیگر مجبور نیستید که مبل جدیدی را بجای آن خریداری کنید. هرچند گذر زمان حتی بهترین و گران‌ترین مبلمان را نیز دچار فرسودگی می‌کند، اما خبر خوب اینکه در صورتی که مبل شما از کلاف خوبی برخوردار باشد، به راحتی می‌توانید اقدام به تعمیر و نوسازی آن نمایید. چندین نوع چرم مختلف برای پوشاندن مبلمان وجود دارد که بیشترین کاربرد آن انواع رنگی و درزگیر است که رنگ آن با افزایش سن ممکن است از بین برود یا آسیب تصادفی باعث رنگ آمیزی رنگدانه شود.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

تماس با ما
ما با استفاده از فناوری هوش مصنوعی محتوا را برای این سایت تهیه می‌کنیم و از نظر محتوایی هیچ مسئولیتی نمی‌پذیریم و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.