تجربیات کنکوری های موفق نی نی سایت – راهنمای کامل شما

زبان عمومی برای رتبه برتر ها، حرفه ای ها و ضربتی ها، داوطلبان سخت کوش و رتبه برتر کتاب زبان عمومی زیر ذره بین دو جلد یک و دو در نظر گرفته می شود. لازم به ذکر است کلیه داوطلبان کنکور سراسری شاهین شهر که در دو یا سه گروه آزمایشی شرکت نموده اند می بایست جهت تکمیل روند انتخاب رشته کنکور شاهین شهر با توجه به کارنامه کنکور سراسری با در نظر گرفتن شرایط مجاز شدن جهت انتخاب رشته در دوره های روزانه یا شبانه سراسری یا آزاد شاهین شهر نسبت به تکمیل فرم انتخاب رشته کنکور شاهین شهر اقدام نمایند ضمنا شایان ذکر است هر یک از داوطلبان محترم که در دو یا چند زیر گروه مجاز به انتخاب رشته شده باشند می بایست جهت تکمیل روند انتخاب رشته کنکور سراسری شاهین شهر برای هر زیر گروه یک فرم جداگانه تکمیل نمایند و برای هر فرم 150 کدرشته از بین کد رشته های شاهین شهر و دیگر استان ها را به ترتیب اولویت پر کنند.

توصیه می شود مکان مناسب برای مطالعه خود انتخاب کنید.

مهمترین عاملی که در کنکور سراسری علاوه بر درس خواندن منظم باید به آن توجه داشت، مدیریت زمان می باشد. این مشاورین تا روز کنکور همراه با شما دانش آموزان هستند و اگر آنها در ادامه این راه دچار مشکل شوند ، علاوه بر مشاوره درسی ، مشاوره انگیزشی و روحی روانی نیز به آنها می دهند. با این روش برنامه ریزی، در زمان نزدیک به کنکور متوجه می شوید که حجم بالایی از مطالب را مطالعه نکرده اید یا وقت کافی برای مطالب اختصاص نداده اید. توصیه می شود مکان مناسب برای مطالعه خود انتخاب کنید. داوطلبان کنکور 1400 می توانند برای دریافت برنامه اختصاصی مطالعه و جمع بندی کنکور 1400 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند. ۲- پیگیری های منظم روزانه و هفتگی که به صورت سیستمی انجام می شود و دانش آموزان،اولیای آنها و مشاوران نظارت کامل بر نحوه انجام کار دارند. و حتی دیده شده بعضاً برخی از سوالها به صورت تکراری در چند سال کنکور آمده است.

در مسیر کنکور داشتن مشاور و برنامه ریزی صحیح و اصولی ، یک اصل مهم تلقی می شود. همچنین اگر می خواهید در رشته های زیر گروه چهار یعنی رشته هایی مثل روابط سیاسی، علوم سیاسی، علوم انتظامی، دبیری جغرافیا، دبیری تاریخ و … دانش آموزان و داوطلبان کنکور می توانند جهت برقرای ارتباط ، دریافت برنامه ریزی و مشاوره مهندس شاهانی یا کسب اطلاعات لازم راجع به محصولات کنکور آسان است با شماره مستقیم ۰۲۱۵۵۷۵۶۵۰۰ در تماس باشند و راهنمایی های لازم را از ایشان دریافت کنند. در ایران مدتی است که بحث موسسات کنکوری بسیار داغ و پر از خبرهای جدید است و تقریبا بسیاری از آن ها در تلوزیون نیز تریبون دارند ، به همین جهت تصمیم داریم برترین موسسات کنکوری رو که در این چند سال اخیر توانسته اند خوب ظاهر شوند و دانش آموزانشان ازشان راضی باشند و رتبه برتر های زیادی رو پرورش داده اند رو معرفی کنیم. جهت اطلاع از مشاوره تلفنی کنکور و مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور، منابع معتبر در تمامی رشته ها و مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

مشاوره غذایی کنکور

بنابران چنانچه پس از مشاهده پرینت ثبت نام کنکور سراسری خود متوجه درج اطلاعات اشتباه شدید، می توانید با استفاده از اطلاعات ثبت نامی ( شماره پرونده، شماره پیگیری ) مجدد وارد فرم ثبت نام کنکور سراسری خود شده و اطلاعات اشتباه را تصحیح کنید. توصیه خیلی از مشاورین برتر کنکور، بهترین روش استفاده از این فرصت مطالعاتی، حضور در اردوی مطالعاتی نوروز ۱۴۰۰ هست که تا حد زیادی، چالش های مقابل شما رو برطرف می کنه. هدف ارائه ی چنین برنامه هایی از صدا و سیما برقراری عدالت آموزشی برای همه ی دانش آموزان در سراسر کشور با هر گونه امکاناتی است . توجه : افرادی که با استفاده از سهمیه رزمندگان، ایثارگران (شامل: 1- رزمندگان بسیجی. به عبارت دیگر می بایست با توجه به توانایی هایتان به آن درس وقت بیشتری اختصاص دهید. کنکور سراسری هرساله در رشته های ریاضی فیزیک، تجربی، انسانی، هنر، فنی و حرفه ای و زبان برگزار می شود. درس ریاضی در بودجه بندی کنکور ریاضی 1401 تعداد 55 سوال داره که برای پاسخ دادن به اونها 85 دقیقه زمان دارید . تدریس ریاضی و فیزیک مهندس امیرحسین شاهانی صفر تا صد تمام نکات آموزش و تست زنی را یک جا برای شما به ارمغان می آورد.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور کنکور خوب – وب سایت مرتبط – دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما