تایید کنم برم برای بقیه مراحل؟

توجه داشته باشید در روش غیر رایگان هدف ما کسب درآمد نیست و فقط بدلیل مدت زمانی هستش که مشاورین رتبه برتر کشور جهت ارائه مشاوره رایگان کنکور در اختیار شما قرار میدهند. روش صحیح آن است که تفاوتهای فردی در روشهای مطالعه دروس کنکور، در نظر گرفته شود. در بالا ذکر کردیم مشاوره رایگان موسسه حرف آخر یا به نوعی عالی ترین و با ارزش ترین خدمات این موسسه به شمار می رود و می توانید از طریق این خدمات با رتبه برترها و نیز نخبه ساز این موسسه تماس گرفته و هر آنچه که مورد نیاز است را با آنها در میان بگذارید مشاوران ما یطور کامل غربالگری شده و از همه ی نقاط کشور ایران و نیز رتبه برتر های کنکور سال های پیش می باشند و در هر روز از سال و در هر ساعت از شبانه روز حتی روزهای تعطیل آماده خدمت رسانی مشاوره بدون دیافت هیچ گونه هزینه ای برای شما داوطلبان گرامی می باشند، می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

موسسه حرف آخر این افتخار را داره که از همکاری و کمک مشاورانی که واقعا رتبه برتر های سال های قبل می باشند بهره می برد و به آسانی می تواند به شما این تضمین را بدهد که همه ی تجربیات چندین و چن ساله مشاوران خود را در اختیار داوطلبان عزیز قرار می دهد. که می توانید از این بخش ها با کلیک روی هر کدام از لینک ها بازدید داشته باشید. اما در این بخش ما به طور عمومی می خواهیم اقدام به مشاوره تحصیلی رایگان به اصطلاح مشاوره رایگان کنکور بپردازیم . لازم به ذکر است این هزینه بسیار ناچیز خواهد بود و با قیمت های بسیار بالای سایر سایت ها و مشاورین کنکور متفاوت خواهد بود. متاسفانه در رشته انسانی تغییرات بیشتری نسبت به رشته ریاضی و تجربی داشته ایم و ممکن است در برخی دروس نیاز به تغییر منابع باشد. اگر در درس زیست شناسی سطح متوسطی دارید، بهترین منابع کنکور 1401 تجربی برای این سطح، کتاب خیلی سبز جامع است. برای کسب نمره قبولی و موفقیت در این رشته باید به منابع آزمون دکتری مکانیک رشته تبدیل انرژی مسلط بود.

مشاوره کنکور و برنامه ریزی

با یک تماس با این شماره ها طعم خوش رسیدن به پاسخ درست را با مشاوران ما تجربه کنید. خب این که نتوانید به همه تست ها درست پاسخ دهید چه مشکلی ایجاد می کند؟ همین امر سبب شد تا مرکز مشاوره تحصیلی هیوا نیز برای دسترسی راحت تر متقاضیان کنکور به اخبار و مطالب مشاوره کنکور سراسری با ایجاد و راه اندازی کانال کنکور سراسری هیوا در پیام رسان تلگرام ، مطالب و موضوعات مورد نیاز یک داوطلب کنکور سراسری را برطرف نماید . هر داوطلب بهتر است کتابی را که ساده تر درک کرده و فهم آن برایش راحت تر است را تهیه نماید. شما با پاسخهای مشاور کنکور خود به این سوالها، نمیتوانید اطمینان حاصل کنید که آیا کار درستی است در سال کنکور با وی همکاری کنید یا نه. یک مشاور در این هنگام می تواند با صحبت کردن و دعوت داوطلب به آرامش، او را به مسیر اصلی سوق دهد. در واقع در کنار فایل های صوتی مشاور تحصیلی رایگان در این وبسایت به آموزش های مجازی در دروس مختلف نیز می پردازیم.

این پلت فرم ها نه تنها باعث کاهش استرس شاگرد کنکوری در مورد اتلاف وقت و فراموشی موارد ذکر شده در جلسات مشاوره حضوری کنکور میشود، بلکه قابلیت های ویژه مشاوره کنکور تلگرام از جمله ذخیره فایلها، امکان زمانبندی و داشتن تاریخچه، در بسیاری موارد شاگرد کنکوری را از فعالیتها و یادداشت برداریهای بیمورد بازمی دارد که خود نقش مهمی در افزایش بهرهوری شاگردان کنکوری دارد. برخی از شاگردان کنکور، علاقمند به دریافت مشاوره کنکور و برنامهریزی درسی از طریق تلگرام و سایر شبکههای اجتماعی هستند. بنابراین راهاندازی کورکورانه صرفا یک کانال برنامهریزی تحصیلی تلگرامی و عضویت همه افراد با ویژگیهای مختلف در آن، نه تنها موجب گمراهی شاگردان خواهد شد بلکه با ایجاد شرایط مقایسه بین افراد روحیه شاگردان را نیز دچار تزلزل خواهد کرد. هدف از ایجاد این کانال اطلاع رسانی در مورد زمان و شرایط ثبت نام کنکور سراسری ، انتخاب رشته کنکور سراسری ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، تکمیل ظرفیت و همه آنچه متقاضی شرکت در کنکور سراسری به آن احتیاج دارد . در مواردی نیز جزوات مهم و مشهور که قابلیت استفاده برای همه را دارند نیز می توان از این طریق همرسانی کرد.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما